Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:19:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 177387 пъти)
 
ZATE
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #45 -: май 20, 2010, 13:29:14 »

здравей roxanne
първо, благодаря за бързия отговор
ами това което ме интересува е най-вече дали са коректни, имаш ли отзиви за управителя
защото на мен ми харесва самия ресторант, но не съм била там на сватба, а и не мога да намеря много информация от форума за сватби, които да са били там
дали хората като цяло са останали доволни- да не е имало проблеми с вдигане на кувертите в последния момент, смяна на дати, надписване на сметки, увеличение на обслужващия персонал и др. такива
ох, май много въпроси имам, но времето се оказва супер напреднало, и трябва да действаме бързо
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 20, 2010, 14:30:38 »

Ами... при нас се получи малко от приятел на приятел... и в това отношение смятам, че ще са коректни, защото ни ги препоръчаха. Кувертът ни е 35лв, плюс допълнително 400лв за персонала като бакшиш (предварително обявен), което на 100-тина души гости увеличава куверта с около 4лв. Не очаквам да вдигнет куверта, но все пак ще мога да се изкажа със сигурност на 22 август  Wink Няма такса тирбушон, управителят предложи ако искаме да си внесем алкохол, а ако искаме можем да го вземем от него на доставни цени (без надценка, един вид като услуга към младоженците), като по този начин платим само това, което се изпие (а ако внесем алкохол, няма как да предвидим точни количества и или ще остане, или няма да стигне). За смяна на дати изобщо не ми е и минавало през ум да се притеснявам, честно казано, защото изобщо някой е способен да скрои такъв номер на младоженци, не бих се посвенила да... айде, няма да се доизказвам, че току виж спечеля доживотен бан, или ако полицията следи вече интернет, може да ме привикат за разпит  Wink Не мисля, че е възможно нещо подобно, при положение, че има платено капаро, а и впечатленията ми са добри от ресторанта.
Надписването на сметки... не знам какво да кажа. Няма да си прекарам вечерта в броене на кафетата, поръчвани от гостите, а и, както казах, впечатленията ми като цяло са добри и нямам настройката да смятам, че ще ме измамят.
Съжалявам, че не мога да съм полезна, но на въпросите, които задаваш, може да ти отговори само някой, чието събитие е минало. Аз, макар да съм засичала няколко сватби там и да знам, че графикът им е доста пълен, за съжаление не познавам лично никой, който вече да е празнувал в Чергата и не мога да попитам. Затова се осланям на собствената ми интуиция и се надявам всичко да е наред.
Активен
ZATE
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #47 -: май 20, 2010, 15:38:48 »

на нас също много ни харесва, и единствените мнения които сме чули за там, са само положителни, мислим много скоро да го запазим, дано не се заеме дотогава  god
иначе условията, които описваш, абсолютно същите днес говорихме ги каза и на нас
дано всичко се развие добре, и да си изкараме страхотно тържество там или някъде другаде (че за нас не е сигурно още )
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #48 -: май 21, 2010, 00:05:32 »

 Възникна за нас въпросът за менюта на децата, отделно меню ли им правите и какво включва то. Деца до 6 годишна възраст.
Активен
debel_komar
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #49 -: май 24, 2010, 15:40:14 »

Възникна за нас въпросът за менюта на децата, отделно меню ли им правите и какво включва то. Деца до 6 годишна възраст.
и ние за същото се чудиме свички ни съветват за децата да има друго меню но не знаеме каво да е
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #50 -: май 24, 2010, 20:28:50 »

Открих интересни идеи в темата- "За най-малките гости!".
Активен
tweety
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #51 -: май 24, 2010, 21:22:28 »

пусни линк към тази тема, че нещо не мога да я открия  blush
Активен
Мери
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 25, 2010, 14:05:42 »

Относно менюто за малчуганите, според мен трябва да е същото като на възрастните, но просто с по-малки порции. Мисля си че ако е различно или ако липсва примерно предястието, дечицата със сигурност ще искат да пробват на родителите си.
От всичко по малко според мен е най-добрия вариант.
Активен
Gnometo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #53 -: май 25, 2010, 15:33:18 »

Момичета, някой може ли да препоръчка добро ресторантче за около 40 човека.
Датата ни е на 05.09. и нямаме много време, но не мога да се спра на нищо все още blush
Активен
mariqmariq
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #54 -: май 25, 2010, 16:34:34 »

За децата половин салата и кебапчета с пържени картофи. Те това обичат. Повярвйте.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #55 -: май 25, 2010, 18:13:27 »

Бялата къща, Sea Side... Това се сещам на първо време за по-малки зали
Активен
Gnometo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #56 -: май 26, 2010, 09:03:03 »

Грешката е моя. Може би трябваше да уточня, че става въпрос за София.
Е, така ще помогнете на някой друг  Wink
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #57 -: май 26, 2010, 09:32:55 »

Gnometo,виж този http://www.burj.bg/.Страшно ми хареса!
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #58 -: май 26, 2010, 10:04:26 »

Пускам темата за "Най- малките гости"- изненади, подаръци, менюта-  http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=11470.msg324026
Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 26, 2010, 10:34:45 »

Здравейте,
някой може ли да сподели впечетления от При орлите или ресторанта на хотел Атлантик- пред голяма дилема съм  tease, а никъде не мога да открия отзиви за тях
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines