Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 22:29:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 229413 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: януари 28, 2011, 15:01:02 »

abs_, мога да ти препоръчам някой он-лайн магазин или например Леонардо на втория етаж на Сити Център, ако си от София. Той е голям магазин, в който има целогодишно всякакви модели. Успех с намирането! give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #316 -: януари 29, 2011, 20:29:38 »

abs_, можеш да погледнеш по булчинските салони какво има. Там обикновено са заредени с типични булчински модели. Също в Паоло Ботичели обикновено има и от другите сезони обувки. Можеш да им погледнеш сайта и ако си харесаш модел, да питаш в кой от магазините им може да има наличност за да не обикаляш излишно. 
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: януари 29, 2011, 20:33:56 »

http://paolobotticelli.info/category/91/elegantni-chehli-i-sandali-.html
Ето сайта на Ботичели. Той ми е от любимите. КатиНка е права - може да се пита в кой магазин кой модел го има.
Активен
ani27
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #318 -: януари 29, 2011, 21:32:28 »

Обувки вече купих от Мол Пловдив!Който е от района мойе да се разходи.
Активен
adelina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #319 -: февруари 24, 2011, 11:19:25 »

Здравейте и от мен,
да се похваля че вече си имам обувки (в галерията има снимки ако някой се интересува). Хубавото е че обувките си имат вградени дунапренени много меки възглавнички отпред и на петата и според мен ще вършат по-добра работа от силиконовите подложки (и такива си взех за всеки случай, но се надявам да не ми се наложи да ги ползвам). За обувките много се кефя понеже оригиналната им цена е около 230 лири а аз успях да си ги взема на търг от ибей само за 34 лири  danceg danceg при това нови със сертификат.
Като пристигнаха обаче разбрах защо тези обувки струват толкова много - наистина са перфектни, като визия, като изработка и като комфорт. Жалко че много от фирмите произвеждащи булчински обувки не се замислят за конфорта на булката и за това че тя ще прекара часове наред права на тези обувки. Браво на производителя че се е сетил  Bravo
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #320 -: февруари 24, 2011, 12:06:55 »

Даа обувките са много важни, най-вече трябва да са удобни!!! Мойте си ги взех от Стара Загора, ама продавачката такава реклама им направи  - ,, Адреналинките танцували със същите обувки,само ,че черни, гаранция за удобство и комфорт,,  sarcastic  Та наистина се указаха такива, нито ми обиха,нито стискаха, все едно с пантофки бях но на 10санта ток  blum
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: февруари 24, 2011, 21:53:43 »

Поръчах си обувкитееееееееееее! yahoo Стискайте палци да дойдат бързооооооо! Без доставката до България (защото приятелка ще ми прати един колет с бижутата, обувките и една чанта) ми излизат 97 долара. Сега започвам да се оглеждам за резервни  ниски "балерински" обувки.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: март 08, 2011, 06:33:25 »

Аз пък си мислех, че съм коментирала вече обувките на Monicamaria, а сега виждам, че май само ми се е искало (склероза blum). Миличка, прекрасни са, абе всичките детайли от сватбата ти са напаснати чудесно, ще си една прелестна принцеса! Дано дойде скоро колетът heart

Между другото, аз си смених в последния момент преди да ги поръчам обувките, които си бях харесала - ето ги и новите :-) Дано успея да ходя на тях, че са доооста по-високи от предишните, но какво пък - с такъв висок младоженец (1,92 м) нямам избор, ще се ходи на кокили blum


* obuvki.JPG (28.36 KB, 469x515 - видяно 290 пъти.)
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: март 08, 2011, 16:30:47 »

Mariaid, soulless, много ви благодаря момичета! give_rose Аз ги видях вече през скайп. Само момичето трябва да получи и чантата и тръгват за България! Lok Дано скоро и аз да кача снимчици! yahoo

soulless, обувките ти са страхотни! Нежни и елегантни!  *YAHOO*И ти като мен си избягала от тези стандартните, които тук ги лансират. А по отношение на тока риска си струва! Пробвай и дали са ти удобни онези силиконовите възглавнички, за всеки случай! На Мариайд например не са и.
Аз мисля да си купя и резервни ниски. Харесала съм си тези
Обаче не ми харесва тази финтифлюшка отгоре. Мисля да я махна и понеже ще остане нещо отгоре сигурно, ще си залепя някоя панделчица. scratch one-s head
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #324 -: март 08, 2011, 17:04:48 »

Monikamaria , според мен можеш да си намериш нисички,хубави и изчистени и по нашите магазини!

soulless , страхотни са! И аз съм с висок младоженец и хич не се притеснявам, но не искам и да стърча като кула над гостите си...1.75 съм!  blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: март 08, 2011, 17:51:53 »

Приключих с поръчките от там! Няма как. smile На тези обувки много държах просто. Те са и на Парис Хилтън. smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: март 08, 2011, 19:37:26 »

soulless , страхотни са! И аз съм с висок младоженец и хич не се притеснявам, но не искам и да стърча като кула над гостите си...1.75 съм!  blush

Момичета, радвам се, че ви харесват обувките ми, те перфектно си пасват и с аксесоарите за сватбата - кошничката за късметите, възглавничката за халките, не че имат голямо значение въпросните дреболии, ама все пак ще съм тематично съгласувана Wink Иначе за ръста... а, аз няма никакъв шанс да стърча над гостите - само 1,64 м съм висока pardon
Активен
mariaangelova84
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #327 -: март 09, 2011, 17:23:45 »

Аз съм височка 178см и моите сватбени обувки бяха нисички, хем ми бяха удобни, хем не стърчах над младоженеца, а и мога да си ги нося и след това.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: март 09, 2011, 22:40:29 »

Mariaangelova84, добре е, че изборът ти е бил успешен. На мен също ми се искаха по-ниски обувки, но... пак ще съм с почти 10 см ток, просто като видях обувките и се влюбих heart
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #329 -: март 11, 2011, 16:46:27 »

Аз да се похваля, купих си едни високиииии, сега продължавам да търся и ниски, че с тези най-много ритуалите да издържа  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines