Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 22:31:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 229418 пъти)
 
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: януари 23, 2011, 23:36:58 »

Девойки, и аз май успях да си харесам пантофки - сложила съм снимка в галерията. Струват ми се съвсем прилични, не са и много високи (годеникът ми е върлина, обачеее изобщо не мисля да се качвам на кокили, ясно е, че по-висока няма да изглеждам, само още по-спъната в краката blum), сатенче, малка катарама и най-важното за мен - каишка blush, че както ходя обикновено като спънат кон, си представям как ще се каламбичкам на висока обувка без спасителната каишка. Резервни обувки мисля да не взимам, но ще се запася със стелки против хлъзгане и умора Wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: януари 24, 2011, 00:08:43 »

Силиконовите стелки са задължителни и при мен!  girl_wink
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: януари 24, 2011, 02:06:13 »

Девойки, и аз май успях да си харесам пантофки - сложила съм снимка в галерията. Струват ми се съвсем прилични, не са и много високи (годеникът ми е върлина, обачеее изобщо не мисля да се качвам на кокили, ясно е, че по-висока няма да изглеждам, само още по-спъната в краката blum), сатенче, малка катарама и най-важното за мен - каишка blush, че както ходя обикновено като спънат кон, си представям как ще се каламбичкам на висока обувка без спасителната каишка. Резервни обувки мисля да не взимам, но ще се запася със стелки против хлъзгане и умора Wink

Незнам, да ти кажа, аз направо на роклята кликнах, великолепна пак ще се повторя, а обувките са добри, при положение ,че роклята ще ги закрива не е нужно да се изхвърляш ,слагаш стелката и си перфектна! smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: януари 24, 2011, 15:18:58 »

soulless аз от моят опит констатирах- на higt heels по-лестно ходя отколкото на такива като твоите. С тънка платформа отпред усещам всяко камъче и неравност на която стъпвам. Когато има лека платформа отпред се намаля квази и височината на тока... Но това си зависи от крака мисля и стъпалото мисля... blum
п.п. роклята е страхотна smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #304 -: януари 24, 2011, 19:20:36 »

Само на мен ли тези стелки са ми адски неудобно? Краката ми се набиват в ръбчетата и е просто ужасно!!  pardon
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: януари 24, 2011, 19:53:42 »

Mariaid , аз всъщност не съм носила такива стелки досега.   huhhuh.gif Обаче си купих, понеже всеки ми надува главата, че нямало да издържа на токове. Въпреки, че по 10 часа съм издържала не един, а сигурно хиляди пъти. И ти сега ме подсети- къде съм тръгнала аз, като изобщо не съм сигурна, че със стелките ще ми е по-удобно. angry На мен така или иначе с токове си ми е добре.
Ще ги пробвам предварително пък ще видим.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #306 -: януари 24, 2011, 20:05:26 »

Ами какво да ти кажа, за мен след като ги махнах настъпи раят! Преди това едвам ходех, защото се слагат точно на възглавничките и яко убива поне при мен...
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #307 -: януари 24, 2011, 20:46:22 »

И аз веднъж сложих такива стелки, уж бяха "маркови" (да не споменавам фирмата, известна с продуктите си за крака), изобщо не ми помогнаха, дори още по-зле ми беше, защото ми надигнаха крака нагоре и обувките супер много ми стискаха. Никакъв резултат нямаше, после пак ми се забиваха иглички в стъпалата. След този случай повече не съм ги слагала, дори някъде ги загубих.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: януари 25, 2011, 11:53:33 »

Manuela_dobromir, Anelcka80, благодаря ви за ласкавите думи за роклята - ех, тия дни ще я поръчвам и дано не ме разочарова Wink

Така, за обувките аз се спрях на модел с по-тънка подметка, просто защото ми изглежда по-елегантно - не знам защо не мога да се възприема изобщо с обувки на платформа, ако ще и малка. Явно ще си взема пантофките от галерията ми, пък после ще му мисля blum А за тези силиконови стелки ме хвърлихте в размисъл... Още не съм си купила, ама ако наистина са толкова неудобни nea
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: януари 25, 2011, 12:08:29 »

Аз си бях взела стелки за бала, най-вече защото бях със сандали и краката ми се хлъзгаха в тях, но като сложих стелките действително ми се забиваше крака в лентите, носила съм си обаче стелките със затворена обувка и е рай, понеже мен така или иначе ме боли много възглавничката отпред като ходя на ток, понеже имам малко дюстабан
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: януари 25, 2011, 14:42:48 »


Мен ако ме питате, на сватбата си и с цвички ще се появя, стига да не ми е конска и вдървена походката от равната подметка  Bravo За стелките, не съм чувала нищо, даже не съм помисляла за такова нещо, но ако обувките не са удобни ще взема да пробвам. soulless чакаме да споделиш мнение от роклята и да видим още снимки живот и здраве smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: януари 25, 2011, 14:53:06 »

Моля ,коментарите за роклите правете в съответната тема.Тук се водят два паралелни разговора - за обувките и стелките и втория за роклята на soullessСпамвате темата!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #312 -: януари 25, 2011, 21:00:00 »

като сложих стелките действително ми се забиваше крака в лентите

Интересно, при мен пък болката беше отдолу на възглавничките  crazy
Активен
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #313 -: януари 27, 2011, 17:16:30 »

С високите токчета съм на "ТИ". Имам всякакви, дори 14 см. и ходя без проблем с тях, но на сватбата си ще съм с нещо стилно като пантофка, с ниско токче, защото колкото и да говорим че сме свикнали крака се изморява от стоенето на високо... smile
Активен
abs_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #314 -: януари 28, 2011, 14:32:40 »

Здравейте! Аз много умувам откъде ще си намеря обувки. Сватбата е след месец, а сега по магазините има само черни ботуши и боти. Никакви светли обувки. Срещали ли сте магазин с разнообразни модели и цветове?
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines