Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 07, 2024, 04:18:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 229570 пъти)
 
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юли 20, 2010, 20:50:56 »

Ако взимаш тези си приготви и резервни. Моите за сватбата са те, но са доста неудобни. Неудобна е лентата отпред, доста е твърда и стиска.
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #226 -: юли 27, 2010, 07:02:14 »

Bademka, във Варна нищо не намерих и аз  angry.Къде ли не обикалях .... няма и няма  girl_impossible
В булченските магазини... нещо не ми допадат обувките.
Просто няма шанс сякаш  cray
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юли 27, 2010, 09:32:12 »

Момичета, подобни обувки мярнах в обикновен магазин за обувки на пешеходната улица Цар Борис I,  на ъгъла на шипка (пада се точно над подлеза). Май не бяха много качествени, аз само от витрината ги погледнах. Но отидете и си преценете. Надявам се да съм ви помогнала. smile
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #228 -: юли 27, 2010, 17:43:44 »

След много мъки и обикаляне си намерих обувки,не са кой знае какво,но това е,няма никъде.А и те няма да се виждат от роклята smile
Снимки в галерията
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #229 -: юли 27, 2010, 19:12:46 »

 danceg
Имам обууувкиии!
Бял сатен smile за 32 лв. на ток, много удобни и ... абе всичко , което съм искала   yahoo
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юли 27, 2010, 22:33:17 »

И аз след големи обходи по магазини , молове и т.н. едва открих някакви обувки, които да не са бели /понеже роклята ми е цвят шампанско/  или златни . Малко в повече ми бяха камъчетата, но по-добре от нищо:) Сега ще ги разхождам вкъщи, понеже май дооста ми стягат smile
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #231 -: юли 29, 2010, 09:31:02 »

ina0208 обувките ти са просто страхотни  Bravo поздравления за избора  good
BacuTy честити ти обувки  Bravo ама дай малко снимков материал  Girl_hide
Milataaa честити обувки и на теб, предполагам са тези които си качила в галерия smile изглеждат ми доста височки, но са много хубави  good
Аз най сетне успях да кача и мойте в галерията  blum
 Offtopic И да се похваля, че вече сме готови с висички приготовления  yahoo
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юли 29, 2010, 12:27:20 »

pepche ехеееееееее! Браво!!!!!! Е хайде распускай и събирай енергия за ГОЛЕМИЯ ДЕН. Пожелавам ви сега спокойствие и наследа на неща за които не е останало много време през последните месеци  gu6 infatuated Coffe Sunshine Swiming moto speed Boat MANICURE Dance2 и други такива  smile
« Последна редакция: юли 29, 2010, 12:30:05 от anelcka80 » Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #233 -: юли 29, 2010, 20:33:13 »

anelcka80 добре звучи, ама нямам толкова време, сватбата ни е сега в събота и всичко ми е запълнено до дупка, даже останаха едно две дребни неща.Утре пътуваме за мястото на събитието chee(извинявам се за  Offtopic) даже не ми остана време да си купя други обувки, по удобни и ниски и ще си карам с тези които имам и които изобщо не съм разтъпквала  girl_impossible
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юли 29, 2010, 23:46:43 »

даже не ми остана време да си купя други обувки, по удобни и ниски и ще си карам с тези които имам и които изобщо не съм разтъпквала 

Е как да нямаш време - утре можеш да ги разтъпкваш, но не прекалявай, за да не ти станат рани от сега още и в събота да не можеш да стъпваш pardon Въоръжи се и с лепенки в чантата. girl_wink
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юли 30, 2010, 18:59:05 »

Е хайде, все ще издържиш  blum. До сега през какви ли е неща минахте, че това няма...... Тък и вечерта ще ти разтриват кръчетата, това вече ще му е задължение......... pleasantry  sarcastic
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юли 30, 2010, 19:58:07 »

pepche, аз като редовно патеща си от обувките също да дам съвет - ако можеш, сдобий се с тези силиконови възглавнички за обувки. Поне донякъде ще омекотят натиска върху възглавничките на крака, които при мен са най-чувствителни и ако се случи дълго да бъда на обувка с твърдо стъпало и висок ток, след няколко часа ми иде да вия...
Макар че... то си дошло вече  pardon, утре е големият ден, нали? Все ще издържиш, предполагам емоциите ще са толкова много, че няма да усещаш нищо  blum
Отсега пожелавам незабравима сватба и чакаме включване с разказче  give_rose!
Активен
Кристи
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: август 03, 2010, 15:22:17 »

Здравейте и от мен smile
Отдавна Ви чета, но сега пиша за първи път smile
Прегледах темата, надявайки се да се насоча за място, където мога да открия "моите обувки".
При мен проблема е, че нямам право на обувки с токче(бъдещият ми мъж е висок колкото мен).
Та остава варианта за обувки тип пантофка... в цвят шампанско smile
Някакви идеи къде мога да потърся?
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: август 03, 2010, 16:05:51 »

Момичета искам да Ви кажа че в Солун е изоооооообииилиееее от обувки кавито можете да се сетите.
Лично аз си купих тип пантофка  за 60 лв страшно изискани  а тези които са на токове са също за тези пари и по евтини даже, уникални са , в момента там има 80% намаление и е нещо страшно  yahoo yahoo yahoo
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #239 -: август 03, 2010, 19:33:35 »

 laugh Ха ха момичета много ме развеселихте. В общи линий обувките ми бяха добре имайки в предвид, че изобщо не съм ги разтъпквала успях да изкарам 1-2 хора и няколко танца и след това взех, че се събух босичка и ми беше много добре  Girl_hide По едно време ми намериха едни равни пантофки та от време на време и тях ги ползвах, като стана по студена земята  good Така, че за бъдещите булки един съвет от вече препатил- купете си пантофки, колкото и да издържате на висок ток при толкова часове танци и стоене на крак ще ви потрябват  good
Не знам къде да ви разкажа за сватбата за да не пълня отделните теми с  Offtopic , но ще кача снимки задължително, като станат готови smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines