Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 07, 2024, 06:26:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 229651 пъти)
 
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #195 -: юни 09, 2010, 19:21:09 »

liony2000, около Ню Йоркър има един магазин за обувки...само български обувки...евтини и джиджани. Аз си купих моите от там. Ток около 5-6 см, сатенени, бежави...екстра за мен. Исках евтини обувки, защото нямам намерение да ги нося след сватбата и не исках да давам маса пари и да ме е яд после. Купих ги за 39 лв. мисля. Ако те интересува и не си ходила там ще ти обясня точно къде е магазина  good
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юни 10, 2010, 08:08:03 »

Момичета много ви благодаря.Аз вчера се ядосах  и отидох и взех едни дето бях харесала ,но ми се струвеаха по жълти.Сега на пробата ако не ми харесат ще ги сменя.Снимки след малко ще ви пусна. good
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юни 10, 2010, 08:51:59 »




Купих ги от Нюманик от Гранд Мол Варна и струват 35 лв. yahoo
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юни 11, 2010, 19:32:38 »

Здравейте и от мен! От скоро съм тук и за разлика от роклята, поне знам какви обувки търся (е, или поне на 90%).
Аз съм от отбора на големокраките ... търся размер 40+, за предпочитане 41, с нисък ток, без каишки и закопчалки. Нещо като това:


Ако сте срещали подобни някъде в София, моля споделете! Мерси предварително!
Активен
onedream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #199 -: юни 11, 2010, 19:55:31 »

Трубадура, в някои магазини за рокли ( Арети и Шу Ши) имат подобни модели. Не знам дали ще съм ти полезна, т.к. не съм се интересувала за твоя номер. Тази седмица трябва да си пробвам роклята и мога да попитам за ноерата. Ще напиша, а ти дано да си си намерила до тогава. Страхотни обувчици си харесала и аз си търся подобни.. Просто не ми се дават към 150 евро за обувки за една вечер  blush pardon
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 11, 2010, 20:48:46 »

Благодаря ти за предложението, onedream!

Със сигурност ще ми бъде от полза да знам дали и обувките ще трябва да правя по поръчка. За мен дори и 150 лева за обувки са много, предвид това, че нося само ниски обувки и кецове и втори път не мисля, че ще обуя сватбените си обувки ...
Активен
onedream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #201 -: юни 11, 2010, 23:15:26 »

Аз се замислих за един евтиничък вариант на Флавиа- лачени са и ги има в бяло ( но снимка не успях да открия). Токът не е висок. Притеснява ме дали са достатъчно официални и дали ще си открия подходяща чантичка. Иначе са 24 лв . Виж дали юе ти допаднат:
http://www.flavia-bg.com/web/index.php?bild=1
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юни 12, 2010, 14:24:51 »

Мерси, onedream!

Флавия са вариант - поне са с качество. Разгледах им сайта и ми доапдна един модел от старите им колекции. Ще се свържа с тях, за да разбера с какво разполагат. Мерси още веднъж  give_rose
Активен
onedream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #203 -: юни 23, 2010, 12:10:13 »

Търсенето на обувки из магазините приключи...  с купени он лайн smile Малко се притеснявах дали ще ми пасне номера- в крайна сметка съм доволна. Само незнам защо тук няма подобни модели и се налага да се поръчват..
Обувките са в галерията smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 23, 2010, 12:30:35 »

Onedream, и аз много се чудех защо обувния пазар в БГ е толкова еднообразен. И затова прибягнах към обувки онлайн.

Трубадура, не знам доколко те устройва ето този модел, но моите бяха такива:

http://cgi.ebay.co.uk/WOMENS-IVORY-SATIN-BRIDAL-BRIDESMAID-WEDDING-SHOES-3-8-/250608632679?cmd=ViewItem&pt=Women_s_Shoes&var=&hash=item800ecc979d

И нещо подобно:

http://cgi.ebay.co.uk/WOMENS-LOW-HEELS-SATIN-IVORY-WEDDING-COURT-SHOES-SIZE-3-/260620611057?cmd=ViewItem&pt=Women_s_Shoes&hash=item3cae32edf1


Има ги на доста места из ebay и излизат на много сносна цена - 40-50 лева. Бяха доста леки и токът не е висок. Доставката обикновено е 2 седмици.  good
« Последна редакция: юни 23, 2010, 12:32:12 от velvet » Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #205 -: юни 23, 2010, 13:55:09 »

Onedream, много ми харесват обувките ти smile аз също си търся нещо подобно, затворени отпред леко отворнео с брошка  pardon, от кой сайт ги поръча
Активен
onedream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #206 -: юни 23, 2010, 18:25:13 »

Благодаря, момичета  give_rose . Радвам се, че ви харесват. Поръчах си ги от и-бей и след като днес стъпих на тях и разбрах, че и conflate е ползвала вече услугите на същия търговец ти го препоръчвам с две ръце:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemVersion&item=260617861700&view=all&tid=602616483016
Тези са моите, но и разнообразието е по-голямо отколкото тук. И от срока за доставка съм много доволна - за 4 работни дни дойдоха ( до 6 бяха казали).  Другия плюс е по-широкият диапазон от номера Wink Единствения проблем е за хора като мен, които за между два номера.. но рискове винаги има  Wink
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #207 -: юни 24, 2010, 22:23:55 »

Да, потвърждавам, че търговецът е ОК - моите са почти същите, само брошката е по-различна, в галерията ми са. Харесвам си ги, може да ми се наложи да си търся нови обаче, тъй като май няма да успеят да ми коригират дължината на роклята по тях и ще се наложи да си търся по-високи  cray
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #208 -: юни 25, 2010, 22:50:03 »

И при мен беше планирано така, но се оказа, че роклята е цяла - няма никъде рязано, така че да се дръпне нагоре и да се коригира дължината. Отдолу пък е поръбена с дантела и ако се отреже....губят се детайлите в долната част. Още не знам как ще я мислим тая работа, първата шивачка не получи прозрение. Следва другата, с която работи салона...
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 26, 2010, 09:14:43 »

 Offtopic conflate а дантелата шита/лепена ли е....аз имах абсолютно същия проблем - роклята ми дойде доста по-дълга, заради нея си взех по-високи обувки и пак беше дълга, а роклята е цяла и отдолу е с дантела (има я в галерията). Първо казаха, че нищо не могат да направят, после казаха, 4е може би може ли и всъщност аз им дадох идеята - разлепят дантелата (моята е залепена върху нещо като тюл може би), скъсяват и залепят....залепянето се оказа сложно и ги карах 4 пъти да я оправят, защото все на криво я слагаха, но в крайна сметка в общи линии стана. Можеш да питаш евентуално не могат ли по някакъв начин да махнат първо дантелата, да я скъсят и пак да я върнат, за да не се губи ефекта?
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines