Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 07, 2024, 08:21:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 229670 пъти)
 
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 13, 2010, 16:58:04 »

Аз много се чудих за този пусти чорап... Принципно, спазвам етикета. За мен наистина една дама не е редно да се появи с официална рокля и боса. Но това важи в случаите, когато и се виждат краката  Wink Което не се отнася за моята сватбена рокля  blum
Сандалите ми ги има в галерията - отпред са 3 каишки и цвете, максимално изрязани - все пак сватбата е август. Чудих се за чорапа, много се чудих - колкото и да е фин, без ограничител на пръстите и т.н, все си е сандал с чорап. Просто не можех да взема решение. До вчера, когато ходих на проба на роклята. Ами, моите сандалки са сатенени - не е кожа да се поотпусне. След 30 мин с тях на босо, имах отпечатък от трите каишки отпред. Определено ми се налага да сложа чорап - трябва ми приплъзването, иначе рискувам краката ми да са в уждасно състояние на 2-рия час. Така си разреших дилемата аз  blum
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: май 13, 2010, 23:00:32 »

Онзи ден си купих нови обувки ежедневни, но ми направиха рани, винаги новите обувк ми правят рани. Още не са ми зараснали, даже току-що видях, че лепенката е паднала и е текло много ктъв sad

Цял ден те мисля, момиче :huh:Сега се прибирам и като си видях и моите крака в рани от новите обувки и пак се сетих за теб. Дано минат бързо. Аз изрязвам балончетата и слагам гентамицин и лепенки и минават за 2-3 дни. gu6
Активен
spicy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 14, 2010, 08:10:29 »

 shok Леле, lionelsa ! Това за балончетата ми прозвуча страховито angry Но може би не е лошо да се пробва,а не като мен всеки ден да търсиш обувки,които те обиват на друго място biggrin
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: май 14, 2010, 09:05:19 »

lionelsa  Благодаря ти, че ме мислиш  blush аз сега съм със лепенки, те ще заздравеят, но се чудя какво вя на сватбата, за да не ги свалям на 2рия час smile Ще се заредя с лепенки и сега като ми заздравеят ще нося сватбените сандалки без да ги свалям (освен като си лягам де  blum
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #169 -: май 18, 2010, 12:46:37 »

Момичета, сега вече след сватбата, мога да кажа, че направих много добре, че си занесох обувките за разширяване и за още една подметка. Не съм седнала цялата вечер и нямам нито една раничка.
Мисля, че всеки обущар може да се справи с разширяването, затова горещо препоръчвам тази процедура.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: май 18, 2010, 12:56:02 »

Tarna, извинявай, пропуснала съм, но какви ти бяха обувките? Кожени ли? Чудя се как да отпусна малко едното ръбче на моите сатенени, защото ми се струва, че като ми се подуят краката от жегата, ще ми се впива там. Другите са ок, но този чифт ме притеснява малко, а тях ще ги нося сигурно точно в началото за по-официалната част.
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #171 -: май 18, 2010, 13:59:36 »

Кожени са. Най-добре питай някой обущар, ако може да се оправят, няма смисъл да се мъчиш.
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #172 -: май 18, 2010, 14:55:07 »

И аз мисля да потърся обущар, който може да се справи с лееко разширяване, иначе пробвах роклята с обувките и мисля, че комбинацията е добра  smile Тарна - къде се намира "твоят" обущар?

За момичетата, които ще ползвате/ползвахте и резервен чифт обувки или поне сте се запасили с такива - как преценихте височината, така че да не се влачи роклята, която ще е коригирана спрямо тока на "главните" обувки?
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 18, 2010, 15:05:23 »

conflate, моите са с абсолютно еднаква височина на тока. Аз по принцип не мога да ходя на много високи обувки, а краката ми веднъж измъчат ли се, после трябва боса да тръгна, за да се чувствам добре.
Просто си харесах и двата чифта, едните са по-остри и затворени отпред, те ще са по-"официалните", а другите мисля, че ще са ми по-удобни за танци.
Тарна, мерси много, ще ги разтъпквам първо из къщи и ще видя дали ще се наложи разширяване, още не съм сигурна.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #174 -: май 18, 2010, 15:10:03 »

 Момичета, наскоро ми попадна информация за спрей за отпускане на обувки. Доколкото знам действа само на кожа, но ако на едни обувки отвътре имат кожа, а отвън са от плат(а не изцяло от плат) има шанс при напръскване отвътре да свърши работа. Иначе има куп "домашни" рецепти за разширяване на тесни и неудобни обувки, ала си мисля, че най-добре това да си го направи професионалист.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 18, 2010, 15:10:46 »

conflate  аз бях с два чифта обувки, едните от които бяха два пъти по-ниски от другите, но това по никакъв начин не ми пречеше по време на танците. И аз се чудех как ще танцувам, т.к. роклята ми беше съобразена с дължината на високите обувки, но се оказа, че не е проблем Wink
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #176 -: май 18, 2010, 15:51:04 »

conflate, моят обущар е на Витоша №44, но мисля, че всеки друг би се справил по същия начин.
А за домашните рецепти, пробвах една, но не се оправиха. Аз имах проблем с шева отгоре, който ми убиваше и отстрани малко ми стягаха. Натъпках ги с вестници и ги сложих в банята докато се къпех с надеждата да се отпуснат от парата.
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #177 -: май 18, 2010, 15:58:50 »

Аз се съмнявам че ще си намера точно същата височина на тока, но предполагам няма да е голяма разликата ако взема 2см по-ниски примерно. Zori83  - обнадеждаваш ме!

Моите са сатенени и за разтягане не мога да рискувам да ги взема в банята, зацапват се доста лесно, а влагата не знам как ще им се отрази, не ми се рискува да имат петна от капчици. Даже си мисля, че и обущар ако не внимава много ще ги позацапа... Сложих ги 1 път с по-дебел чорап и май има ефект  yahoo Просто искам да имам малко резерв за отекли крачета.
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #178 -: май 19, 2010, 10:03:56 »

Момичета, какво ще кажете за тези обувки....Невероятни са  1tongue
Много ми харесаха, за съжаление обаче аз трябва да съм с ниски, тези са много високи за мен   :'(
Ако някой се интересува ето линка: http://obuvki.eu/

« Последна редакция: май 19, 2010, 10:07:49 от Nastiq » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: май 19, 2010, 12:01:53 »

Да,много са хубави за който може да ходи на такъв ток. smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines