Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 07, 2024, 10:27:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 229780 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 05, 2010, 16:43:42 »

Conflate, съжалявам за обувчиците ти sad Ти какъв размер поръча - по-малкия, който носиш, или по-големия? Аз нали нося и 38, и 39, та поръчах 39 и затова с подложките са ок smile Стискам палци да намериш скоро по-хубави и удобни good
Аз моите обаче реших задължително да ги занеса на обущар да им лепне отдолу нещо, с което да не се хлъзгат толкова, защото нашият ресторант е с гранитогрес (или теракота). А и един колега беше там на сватба този уикенд и каза, че доста се е хлъзгало.
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #136 -: май 06, 2010, 18:48:30 »

velvet - ама то нищо им няма на моите обувки, 6 поръчах, стават ми като номер - просто не съм сигурна дали са достатъчно удобни. Като ги сложих първия път ми заспаха и не повярвах направо, но като ги премерих в края на деня не бях много сигурна, маалко ми е по-стегнато крачето отпред отколкото ми се иска. Ще го измисля, след като ги поразходя из къщи. Сега пак ги сложих и ги снимах - сега са ми съвсем наред, май просто трябва да ги разтъпча.
« Последна редакция: май 06, 2010, 19:29:31 от ˙·٠Bulechka™٠·˙ » Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #137 -: май 06, 2010, 18:54:12 »

conflate, много са красиви  Bravo, но имам чувството, че са ти малки, като гледам как ти излизат пръстите от опред. Все пак не забравяй, че ще ги носиш дори ако не цял ден, то поне много дълго време, така че трябва да можеш да припкаш в тях. Добре си прецени как са ти, носи ги един цял ден вкъщи и виж. Това разбира се не е 100% показателно, защото вкъщи е по-мека подовата настилка, но все пак ще видиш как горе-долу ти се отразяват обувките на краката. Успех good
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 09, 2010, 14:17:19 »

Аз вече се сдобих с обувки. Слагам снимка в галерията. Не са първото удобство, но бяха изгодни като цена и затова ги взех без много да му мисля. Но вероятно ще потърся някакви по-ниски за всеки случай да имам  Wink
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #139 -: май 10, 2010, 14:51:51 »

Браво Doni M  Bravo
Обувките са страхотни, на мен лично много ми харесват.
Срашно много обичам обувки на високо токче, но при мен няма как да стане да съм с такива. Младоженецът е висок колкото мен, когато съм без тикче  Wink. Ако си купя високи ще стърча над него доста и не е много удачно  blush
Ще имам голям проблем, тъй като всички официални обувки са с токче, а за избора на роклята трябва да знам какви обувки ще нося  huhhuh.gif
Активен
spicy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 11, 2010, 10:25:23 »

Момичета проследих темата и искам да споделя,че обиколих целия свят да си търся обувки и никъде нищо!  sad Отчаях се страшно! И сега като чета вашите предложения съжалих,че не посмях да си поръчам от е-bay...притеснявах се,че не мога да ги обуя да видя дали ще са ми удобни...За съжаление в бг по магазините зареждат едно и също навсякаде  crazy Сега не ми остана нищо друго освен да взема едни безкрайно скъпи,защото утре ще ми скъсяват роклята,а още нямам обувки  l_bye_girl
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 12, 2010, 09:35:47 »

Spicy, ти какво търсиш като модел? Пусни снимка на някой подобен модел, може пък на някой от нас да й хрумне предложение  Wink А мислила ли си за вариант да ти ги направят по поръчка?
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #142 -: май 12, 2010, 09:48:28 »

Момичета, искам да споделя с вас информация, за мен е вече малко късно да се възползвам, но за много от вас може да е добро решение.
Търсих обущар, за да ми разтегли малко обувките и въобще да ги направи по-удобни. В интернет намерих един на Витоша и се оказа, че това е ателие, което изработва обувки по индивидуална поръчка на клиента и по негов модел. Имат каталози, може по снимка или да се донесе модел. Изработват се за 2 седмици, затова казвам, че е малко късно за мен. За цени не съм питала.

По отношение на удобството-предложиха ми освен разширяване, да ми сложат пено-нещо си под стелката за омекотяване и допълнителна подметка.
Активен
spicy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 12, 2010, 13:29:21 »

divanetata, търся обувки които да не са бели,защото роклята ми е цвят слонова кост и е добре да не са по-високи от 8 см. токчетата ,макар че тези са най-сексапилните обувки  blush Поздравявам velvet за перфектния избор на обувки - изглеждат невероятно удобни! Исках да кача снимка на едни красавици от интернет,но снимката е прекалено голяма за това пускам линк :
http://cgi.ebay.de/8-cm-PUMPS-DAMEN-SCHUHE-HIGH-HEELS-2-2152-gold-38-/320530749393?cmd=ViewItem&pt=Kleidung_Accessoires_Schuhe_Damenschuhe&hash=item4aa11f17d1  heart
Активен
spicy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 12, 2010, 13:40:19 »

Между другото информацията на Tarna e много полезна и бих препоръчала на тези които се колебаят да действат и да си поръчат обувките-мечта, а не да разчитат на бг магазините  good За съжаление аз също нямам на разположение 2 седмици за изработка  cray в противен случай изобщо нямаше да му мисля...
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #145 -: май 12, 2010, 13:57:41 »

Момичетада ви се похваля след голямо обикаляне и маки най-накрая си кпих обувките  yahoo danceg Току6то жидях на сайта че днес сигурно ще ми ги докарат  blum нямма тарпение  Bravo сно6ти ми званнаха и роклята ми е дошла .......маи идва време за пробииииииииии yahoo tease .....А това са и обувчиците , нещо не можах да кача снимка  blush

http://www.onlineweddingdeals.com/pd-grace_yvette_bridal_wedding_shoes.cfm
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 12, 2010, 14:18:36 »

Spicy, не ми се отваря снимката  crazy Моите обувки ги купих от Pretty fit във Варна - там имаше интересни модели. Не съм сигурна обаче дали имат магазин в София. Ако искаш провери в нета дали има някаква информация  Wink
Активен
dilqna86
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 12, 2010, 23:07:49 »

Момичета, искам да споделя с вас информация, за мен е вече малко късно да се възползвам, но за много от вас може да е добро решение.
Търсих обущар, за да ми разтегли малко обувките и въобще да ги направи по-удобни. В интернет намерих един на Витоша и се оказа, че това е ателие, което изработва обувки по индивидуална поръчка на клиента и по негов модел. Имат каталози, може по снимка или да се донесе модел. Изработват се за 2 седмици, затова казвам, че е малко късно за мен. За цени не съм питала.

По отношение на удобството-предложиха ми освен разширяване, да ми сложат пено-нещо си под стелката за омекотяване и допълнителна подметка.

Ползвала съм услугите на това ателие. От там си поръчах обувки за бала, струваха 110-120 лв., но това беше преди 5 години. От качеството на обувките съм доволна, като изключим, че към тях си бях взела някакъв орнамент, който са захващаше с клипси и нещо не го бяха направили както трябва. Честно казано за цената си не бяха нищо особено, а и човекът, който правеше поръчките доста натрапвеше мнението си и върти, суче, върти, суче и все към определен модел го тегли.  NO Даже после в разговор с колежки от университета, които се оказа, че пак там са си правили обувките, се стана ясно, че сме били все с еднакви обувки само в различен цвят и материя.  beating
Активен
spicy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 13, 2010, 08:18:27 »

Момичетааа,да се похваля  danceg вече имам обувки и то страшно удобни!Не мога да повярвам,че търсенето свърши  dance Дори бяха някакви намалени,но пък точно това,което аз търся.Явно не са ги били изложили предния път като ходих в този магазин  smile Така деня преди скъсяването на роклята се обзаведох  Sunshine
Пожелавам успех на всички, които продължават да търсят  Good luck
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #149 -: май 13, 2010, 12:50:43 »

spicy - давай снимки на обувките! Аз се чудя дали да се запасявам с втори чифт или да пробвам да направя по-удобни моите. Мисля, че ако са маалко по-широки отпред крачето ми няма да се чувства на тясно. И някакви "възглавнички" ако може да се вградят, че имам гел подложки, но не ми се иска да си сменят положението и да ги мисля, както често се случва с такива подложки.

Някой знае ли точен адрес на този обущар, който правел такива неща, къде точно на Витоша да го търся?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines