Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 07, 2024, 10:24:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 229765 пъти)
 
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 26, 2010, 15:05:30 »

Страхотни обувки сте си избрали  heart
Аз още за роклята не мога да реша, но нямам търпение да стигна и до тази важна част - обувките!
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 26, 2010, 15:09:11 »

Conflate, обувките са невероятни  Bravo Честито  smile
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #122 -: април 26, 2010, 15:10:20 »

Doni,според мен нищо не ти пречи да започнеш с обувките! ;)Само трябва да бъдеш сигурна за цвета на роклята.А и обувките ти трябват за да се уточни дължината на роклята!Аз направих точно така.Така че.......
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: април 26, 2010, 15:13:08 »

Аз вече имам 3 рокли, от които трябва да избера. Затова ми се иска да реша тази дилема, с което ще се уточни и точният цвят, понеже не искам бяло, не искам и шампанско. Но в момента, в който поръчам роклята тръгвам и за обувки! С мостричка от плата разбира се  girl_wink
Активен
divaorhidea
Любопитен
*
Публикации: 40



« Отговор #124 -: май 01, 2010, 13:41:51 »

Здравейте,
след дълго чудене какви да са обувките, накрая ги поръчах в една фабрика за обувки. Отидох, пробвах много стъпала докато уцеля кое точно ми е удобно и нагоре казах аз какво искам. Вече ги взех и са ми удобни, а и ще мога да ги нося и след сватбата. Снимки има в галерията ми. give_rose
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 01, 2010, 14:07:15 »

divaorhidea много са сладки.  Bravo И много хубаво че ще ти влязат в употреба по-нататък. И аз избегнах висок ток, все пак цял ден с високи обувки се превръща в ад накрая smile
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 01, 2010, 16:24:23 »

Обувките са хубави, браво за избора. Може ли инфо от къде точно ги поръча и колко излезнаха?
Активен
divaorhidea
Любопитен
*
Публикации: 40



« Отговор #127 -: май 01, 2010, 17:56:11 »

Обувките са хубави, браво за избора. Може ли инфо от къде точно ги поръча и колко излезнаха?
DoniM, поръчах ги в една фабрика за обувки при наши познати. Попитай и ти в някой магазин, където обувките са си тяхно производство. Моите излязоха към 60 лв. give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 01, 2010, 22:16:06 »

Дива орхидея, честити да са ти, а и най-важното е да са удобни! good

Аз да се похваля и с моите чепички danceg В галерията съм качила снимки. Някои вече знаят за моята одисея с тях - поръчах ги от английския ибей, но заради вулкана се забавиха и на косъм да не успея да ги взема за пробата на роклята. Но, слава Богу, извадих див късмет! Когато ги пробвах в колата на път за Сф ми бяха големи и се пукнах от яд, че съм поръчала 39 номер. Бях с чорапки също така. Почти сигурна, че ще ги връщам и сменям за 38 номер, тази вечер реших да лепна силиконовите подложки на Scholl - за областта под табаните и за отзад на глезените. За моя радост те отнемат достатъчно от излишното разстояние и като ги обух преди малко, на бос крак, просто ми "заспаха" Yes Много са удобнички и леки, предполагам заради сатена. Поразходих се с тях, идеални са ми сега!

Приятелски съвет: Ако имате възможност, вземете си от тези силиконови подложки, момичета! Никога не бях ползвала, но си нямате представа колко по-удобни и меки са обувките, дори и да не са разкършени, както се казва. Само за тази цел, обувките трябва да не са ви точни, а една идея по-широчки, защото подложките не са съвсем тънички. Дано съм помогнала! give_rose
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 01, 2010, 23:23:28 »

Честито за обувките! Много са красиви!
А тези стелки от къде могат да се купят освен онлайн?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 01, 2010, 23:33:28 »

Дони, подложките не са точно стелки. Те са като едни по-дебели лепенки и не покриват обувката отвътре от край до край. Има, както писах, за под табаните, за глезените отзад и специални за каишки. На Scholl са и не съм ги купувала онлайн. Ако има магазин, където си виждала продукти на Scholl - 100% ще имат. Аз лично моите ги взех от DM. Струват 7-9 лева. Питай из по-големите магазини за козметика и ще ти кажат good
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 02, 2010, 01:12:17 »

Аз си взех такива силиконови подложки, но моите са по-малки (специално за отворени обувки), малко кръгче с диаметър не повече от 3-4 см, залепя се за обувката точно под възглавничката на крака, за да не се натъртва. Имаше и по-големи, които отиват към пръстите, но доколкото разбрах, те са за затворени обувки, може би са по-удобни, но рискувате да се виждат. Моите са от Za za, някакви италиански (на етикета пише гел стъпало) и са 6 бр. в опаковка. Даже се и перяли, пише hand wash cold  smile. Мисля едните да ги дам на мама, може би другите да заделя за кумата, или пък да ги оставя в резерва, ако някой пропищи от неудобни обувки. Струват 10лв.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 02, 2010, 09:51:19 »

Стелки на Шол вече се продават почти навсякъде, има ги и в големите супер маркети- Метро със сигурност
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 02, 2010, 10:04:37 »

Супер, значи остава да избера обувки и ще посетя Метро или ДМ за подходящи силиконки. Наистина си е голямо удобство да не ти се набиват краката и да не търчиш постоянно да слагаш лепенки.  angry
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #134 -: май 05, 2010, 15:29:36 »

velvet - браво за обувките!
И моите пристигнаха, само че не съм сигурна дали ще ползвам тях или ще ги предложа ако харесат на друга булка.
На вид са много добре и ми стават, но като ги сложа вечер и мааалко ми постягат крачето отстрани. Също са сатенени, ще ги снимам, защото  всъщност изглеждат по-добре от снимката в ebay.
Ще сложа роклята с тях и тогава ще преценя  smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines