Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 07, 2024, 12:30:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 229832 пъти)
 
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 19, 2010, 09:34:14 »

 smile ето моите обувчици
Успях, вече са в галерията. yahoo Днес ще ходя за чанта и за това,което ще сложа на главата. Иска ми се да е шапка с воалетка, ама дали ще си намеря ще покажа после. good
« Последна редакция: април 19, 2010, 10:46:13 от Vessy » Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 20, 2010, 17:11:43 »

Добре, а много ми е интересно (виждам, че и други булки са като мен със сандалки), а с чорапки или боси? Знам, че някои ще скочат и ще кажат боси, някои не, но кое е по-естетически красиво. Аз лично ми е много трудно да съм боса, крачетата ми се потят и стават на рани и ми се плъзгат крачетата. Не ми е удобно, но всички викат и ми се чудят как си мисля изобщо да съм с чорапи, трябвало да съм боса  crazy   Вие как мислите и как ще бъдете? Ако не ми се виждаха краката няма проблем, но тъй като се подават малко и все пак се виждат  Ashamed
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 20, 2010, 17:14:54 »

На мен лично не ми харесва когато пръстите са голи да се вижда чорап, затова мисля да съм боса - сандалите ми са отворени.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 20, 2010, 17:36:57 »

Добре, а много ми е интересно (виждам, че и други булки са като мен със сандалки), а с чорапки или боси? Знам, че някои ще скочат и ще кажат боси, някои не, но кое е по-естетически красиво. Аз лично ми е много трудно да съм боса, крачетата ми се потят и стават на рани и ми се плъзгат крачетата. Не ми е удобно, но всички викат и ми се чудят как си мисля изобщо да съм с чорапи, трябвало да съм боса  crazy   Вие как мислите и как ще бъдете? Ако не ми се виждаха краката няма проблем, но тъй като се подават малко и все пак се виждат  Ashamed
Мила, аз лично смятам, че едва ли толкова много ще ми се виждат краката изпод дългата рокля  Girl_hide за да си причиня това- да нося чорапи в средата на август girl_wink. Всеки си избира за себе си, аз чорапите ще ги слагам вечерта с белъото за първата брачна нощ infatuated
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #94 -: април 20, 2010, 17:37:43 »

Аз обмислям варианта с мрежести чорапи,ама от по-фините....Какво ще кажете?
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 20, 2010, 17:49:08 »

нещо такова
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 20, 2010, 17:52:43 »

или такова http://www.penti.bg/index.php?pid=2,3&id_podrazdel=15
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 20, 2010, 18:58:13 »

Аз ще съм със сандалки (има ги в галерията), но просто не мога да си представя да съм боса - толкова дълбоко ми е вкоренено, че на официални събития жената не може да е боса. Ще си избера чорапи без уплътняване на пръстите (не знам как се казва  blush). Но и не планирам да съм с белите, типично булчински чорапи - ще си взема телесни, и без това роклята ми е екрю. Мисля, че ще се получи добре.
Няма да имам педикюр в ярък цвят, който да изглежда бледо под чорапа, така че според мен няма да има проблем.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 20, 2010, 19:03:42 »

Ето нещо за тези които искат по-изчистено
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 20, 2010, 19:23:48 »

Аз също съм със сандали - отворени са и отпред, и отзад. Мисля да съм боса, защото през юли ще ми е топло с чорапи (то и без това роклята сигурно ще ми държи много топло), освен това някак си не ми стои хубаво със сандал и чорап  nea Vessy, мен пък ме гледат странно като кажа, че смята да съм без чорапи  smile
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 20, 2010, 19:27:54 »

  Wink  ще си взема пък ще видим, но сигурно ще си сложа. Неисакм да ми станат ранички или нещо да не се чувствам некомфортно.Много го мразя това с не е хубаво или неможели и т.н. Все пак си е личен избор и трябва улката да се чувства добре  girl_wink
Активен
veroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 20, 2010, 21:14:06 »

На мен лично не ми изглежда много красиво жена със сандали и с чорапи същото като при мъжете-чорапи и сандали.Аз лично ще съм боса пък ако имам проблем с обувките ще се събуя боса в ресторанта или пък ще си купя едни ниски чехли по елегантни и готово.
Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 20, 2010, 22:05:39 »

И аз мисля да съм боса, с един страхотен френски маникюр или нещо от гамата на оранжевото-цвета на сватбата ни  blum Не се притеснявам, че някой ще го сметне за нередно, аз лично няма да забележа дали булката е с чорапи или без, освен ако не е нещо фрапиращо.Моят съвет е да сте така, както ще се чувствате най-удобно, но задължително с педикюр  blush  give_rose
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 20, 2010, 22:17:51 »

Е то остана булката да е с нерязани нокти от месец и напукани пети.... funnytooth sarcastic laugh
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 20, 2010, 23:05:15 »

Е то остана булката да е с нерязани нокти от месец и напукани пети.... funnytooth sarcastic laugh
понеже работя точно тези процедури и мога да ви гарантирам че има и такива булки и абитуриентки....за съжаление! (мотив- или са със затворена обувка и "няма смисъл" или пък са с дълга рокля и си мислят че не се вижда....ужас!)
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines