Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 19:27:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 221535 пъти)
 
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #45 -: април 12, 2010, 16:36:48 »

Ей,тези от Мегияс и срам нямят!!!!!!!!!!! Oh my ...
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 12, 2010, 19:58:37 »

Аман от боклуци! bad
Отидох и аз да скивам ментетата на моите....доста са се постарали да ги копират, обаче изработката е под всякаква критика...Така се изкуших да питам продавачките дали знаят, че продават ментета, но какво са виновни момичетата...Яд ме е само, че разни кифли ще се фръцкат с нискокачествените имитации и ще си мислят, че са много "яки".
Не толерирам ментетата и всички, които ги пазарят само окуражават производителите да бълват глупости и да превръщат държавата ни в менташка!
 Offtopic

Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 12, 2010, 20:12:06 »

Момичета, искам само да отбележа, че такива квалификации като "кифли" според мен не са много удачни за този форум. Аз нямам много пари, но също не обичам ментета, и ако със сигурност знам, че нещо е копие на друго по - скъпо нещо, не бих си го купила. Но не мисля, че трябва момичетата, които носят имитации, да се определят като "кифли" само заради това, първо защото може изобщо да не са срещали никъде оригинала и съответно да не знаят, че това е имитация, и второ, защото не всеки има финансова възможност да си купува обувки на Вивиън и разни подобни неща и не е редно да бъде наричан с такива думи заради по - скромните си обувки, дрехи или каквото и да е там.
Извинявам се за  Offtopic
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 12, 2010, 20:16:59 »

Мда...поувлякох се малко, за което се извинявам  give_rose
Просто адски много ме дразнят такива неща и така...
Вярно е, че не всички знаят и изобщо не го взех предвид! pardon
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #49 -: април 13, 2010, 08:47:10 »

AlexiS ти защо се отказа от розовите?  tease В галерията имаш едни, мисля третите от зад напред отворени само отпед, много ми харесват, може ли да споделиш от къде са и колко см е тока  blush
Аз онзи ден си харесах нещо подобно, но отворено и отзад, направо за момент се влюбих  girl_in_love, но лошото беше че подметката и стелката бяха тъмно лилави, което никак непасва  cray Продължавам с търсенето, какво да се прави  pardon
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 13, 2010, 08:57:56 »

AlexiS Обувките ти са разкошни и искам да ги "изям' всичките  yahoo Bravo
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 13, 2010, 09:29:44 »

Важното е обувките да са удобни и да подхождат на тоалета. Останалото е личен избор.
Познавам бедни жени, които ще си дадат заплатата за дадени обувки, само защото са на еди коя си марка и много заможни жени, които ще си купят 10 ментета за същите пари, но ще се фръцкат с обувки за всеки тоалет.

Аз имам страхотни сандали за 20 лв. Много удобни и стилни. Чух колегите ми да коментират, че сигурно съм се изръсила поне с 80 лв. за тях. Стана ми приятно. В същото време имам и сандали за 78 лв., пак много ефектни и удобни.  pardon
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #52 -: април 13, 2010, 09:50:49 »

Момичета, това все пак са само обувки и lionelsa е права, че си въпрос на личен избор кой какви обувки ще носи и колко пари ще струват те, аз също имам и скъпи и евтини, въпреки, че мъжо много държи обувките ни да са от естествена кожа независимо от цената, аз понякога се изкушавам и когато ми хареса нещо дори и изкуствено си го копувам, какво да правя  Xixixi важното вие да си ги харесвате и да се чувствате добре когато ги носите  good 
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 13, 2010, 09:55:34 »

Подкрепям напълно Lionelsa. Аз имам и скъпи, и евтини. Въобще не ми пука за колко пари съм ги взела. Преценям кое е по-важно, кое е приоритет, колко време ще се налага да ги нося. Не съм маниачка на тема обувки.
Ето, аз си харесах обувки от ebay. Знам че няма да са кооой знае какво качество, но аз и след сватбата едва ли ще ги обуя. За сметка на това изглеждат удобни и са със среден, 6см ток, което беше по-важно за мен. И цената им не е космическа - 60 лв с доставката. От Англия.

А, да, да ви кажа какво забелязах, когато мерих обувки с отворена пета. Малко са неудобни за танци, защото леко пошляпват отзад на петата. Вие си знаете най-добре, но си мисля, че за такъв повод е хубаво петата да е затворена, за да държи здраво ходилото smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 13, 2010, 10:03:54 »

А, да, да ви кажа какво забелязах, когато мерих обувки с отворена пета. Малко са неудобни за танци, защото леко пошляпват отзад на петата. Вие си знаете най-добре, но си мисля, че за такъв повод е хубаво петата да е затворена, за да държи здраво ходилото smile

Потвърждавам.  good Вземете за пример обувките за танци - всички са със затворена пета. Освен това, ако обувката не е обувана преди това, кишката, която придържа петата прави страхотни рани. huhhuh.gif
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 13, 2010, 10:10:58 »

Момичета исках да ви споделя, че тази събота се отбих до мола на цариградско - аутлета, и останах очарована от многото магазини за обувки - найстина не е като да няма, ако някой все още търси - мисля, че там има опции  good 
 Offtopic даже на милото успяхме да намерим светли - велурени официални!

стискам палци  Wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 13, 2010, 10:12:40 »

За каишките, да не се вади петата, е вариант да са с ластик, а не със закопчаване  good
Моите бяха така и нямах проблем с ваденето. Леки ранички имах отпред на пръстчето, от шева станали.
За да не ми се вадят си бях купила и силиконови стелки - от тези, които се слагат долу на възглавничката и така крака не се плъзга надолу. Обаче, не ми се наложи да ги ползвам, защото за разлика от пролетта, когато си купувах обувките, на сватбата вече беше доста по-топло и краката се разширяват. Особено като си цял ден прав и тичаш насам-натам  pardon
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 13, 2010, 11:24:39 »

Аз за танците проблема съм го решила - обувам си балеринките и готовооо  yahoo
Наистина не е много удобно да танцуваш на токове и то с отворена пета  good
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 13, 2010, 11:30:19 »

Момичета, може би сте прави за петата... Но пък аз по собствени наблюдения имам едно на ум, че не мога да танцувам с ниски обувки, или поне не мога да изглеждам грациозно. Има нещо във високия ток... променя стойката, малко или много. Дори съм забелязала, че на определени танци, ако съм с ниски обуки леко се повдигам на пръсти  give_rose
Така че аз съм предвидила високи. Тези, които имам са 9см, но се замислям дори и за по-високи, ако харесам нещо. Слава Богу, мъжа ми е достатъчно висок, за да мога да си го позволя  Bravo
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 13, 2010, 11:46:35 »

И аз искам балеринки за танците, ама първо трябва да уточня с шивачката дали е възможно да ми пригодят копчета от двете страни на роклята, за да мога евентуално там да закача дългата част. Да не е само отзад. Че тази скъпа, красива дантела...не ми се мисли на какво ще прилича, ако я оставя да се влачи huhhuh.gif
После поръчвам в ebay и готово!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines