Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 05, 2024, 22:50:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 223927 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #360 -: март 26, 2011, 00:05:57 »

 Малко ще съм off topic, но постът на nonnita ме провокира. В случая не говорим за предразсъдък, който идва от околните, а за такъв, който е в твоята собствена главица. Вярвам, че се чувстваш добре с бъдещия ти съпруг и в ежедневието въобще не обръщаш внимание на такива подробности кой каква височина има. В същото време искайки да изглеждате като перфектната двойка от сватбените ти мечти, това да бъдеш по-висока от съпруга ти те тормози и ти се вижда грозно. Не се поддавай на подобна суета. Недей, защото сватбата ще се окаже само първия случай на подобно недоволство от чисто природна даденост.
 Очевидно една жена, която е в двойка с по-нисък от нея мъж, не ти харесва. Но ето че живота те е поставил в ситуация или да бъдеш с мъж, с когото сте с еднаква височина, или понякога да си по-висока от него. Какво ще правиш? Струва ли си, след като го обичаш, да си създаваш напрежение? То рано или късно ще се насочи към някой от двама ви и това няма да е добре.
 Дано не съм ти прозвучала грубо  sad Пиша ти всичко това от позицията на жена, омъжена за мъж с почти същия на моя ръст.
  give_rose
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #361 -: март 26, 2011, 01:15:56 »

Благодаря ви, за успокоителните слова. В крайна сметка ще си купя едни балеринки и в последния момент ще реша как се чувствам по-уверена и по-себе си. За мен лично не е проблем да съм по-висока, но ме притеснява закоравялото мислене на хората. Все пак никоя от нас не би се чувствала добре да чуе неприятни коментари относно външния си вид на този така значим ден. Monikamaria, не се бях сетила, че той е без обувки. А, michelle, не би било възможно да сметна коментарът ти за груб, тъй като всичко, което пишеш, е самата истина. Благодаря ви още веднъж за различните гледни точки, които ми показвате. Наистина ми помагате много!!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: март 29, 2011, 09:19:32 »

Показвам и аз най-после моите обувки, само не знам защо са ми такива отекли глезените на снимката или просто трябва да се примиря, че белият цвят прави и краката огромни blum


* IMG_1930-12.jpg (42.59 KB, 720x481 - видяно 220 пъти.)
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #363 -: март 29, 2011, 09:28:10 »

soulless, много са ти хубави обувките,Честито! Надявам се и да са удобни  Wink
И аз съм сложила моите в галерията, на нисичките са им паднали 2-3 камъчета  nea, а високите ги разносвам, че после да не се кривя на сватбата pleasantry
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: март 29, 2011, 10:02:08 »

Irkaaa, мила, видях и аз твоите - ехе, браво, чудесни са! и е добре, че си с два чифта, май и аз трябва да помисля за ниски... Макар че учудващо моите са ми адски удобни, да не казвам голяма дума, но наистина са като пантофки smile
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: март 29, 2011, 10:34:57 »

Момичета - soulless, irkaaa, супер обувки!!!! yahoo

При мен продължава драмата за сатенирани затворени отред обувки. Имам предложение да ми ги направят по поръчка, но въпреки че майка ми говори, че няма да излезе скъпо - почти съм сигурна, че ще дам доста повече от нормалните цени за такива обувки...А на нас бюджетът ни се посмали..та ще трябва да карам с резумен избор...

Накрая май ще си купя едни черни и ще ги комбинирам с черната ми сатенирана чантичка...Мъжът ми пак ще е в бяло и черно като облекло, така че ще се допълним отлично...И ще реша драмата, най-вече:)
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: март 29, 2011, 18:37:22 »

irkaaa, супер са ти обувките!!!  Bravo
soulless, ти знаеш моето мнение за твоите! give_rose Между другото глезенът ти е много близо до апарата и затова така се е получило, а отделно и бялото влияе! smile
А моите обувки кога ли ще дойдат?!?! cray Тези проклети Хамериканци не ми доставят част от поръчката и съответно и обувките не са тръгнали насам!
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: март 30, 2011, 14:07:59 »

Sonjq i Olina, ето подобни на моите обувки.
http://www.shoes.com/en-US/Product/EC1251100-5144121/Badgley+Mischka/White_White/Women's+Lucie.aspx
http://www.shoes.com/en-US/Product/EC1221536-5128038/Badgley+Mischka/White+Satin/Women's+Randall.aspx

Аз исках да си купя тези, обожавам го този дизайнер, но нямаше моя номер, все бях от 38 и нагоре

Но със сигурност трябва да си имате и по-ниски, защото няма да издържите. Аз после за късата рокля сложих ботушки по поръчка, за да ми е по-удобно.
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #368 -: април 01, 2011, 00:45:46 »

тук имат симпатични модели, но не се решавам да си взема без да меря  huhhuh.gif http://www.perditasweddingshoes.co.uk/ Имат всякакви височини, и допълнително обувки за по широк крак, и сладурски чанти, но мисля да си избера само ако не попадна на нещо в някой магазин.
Активен
mielle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #369 -: април 01, 2011, 11:22:35 »

Момичета, не знам дали ви пиша, за да се оплача или да се похваля. Днес бях много щастлива - намерих обувките, които търсех и естествено веднага ги купих. Изчистени, непретенциозни, около 5 сантиметра ток - точно както си ги представях. Но, както споделих в предишните си постове, висока съм точно колкото бъдещия си мъж и когато ги обух и застанах до него -  angry - трагикомедия! Не знам дали да се ядосвам, дали да ми тъжно. Толкова време ми отне да намеря обувки, които ми харесват, а сега трябва да започна всичко от начало. Доста разстройващо...

не се ядосвай де, ами не може ли и мъжа да е с ток- не ми се смейте нямам предвид по времето на Луи 14 мъжките токове-ами елегантните мъжки обувки с ток, където навсякъде ги продават? те малко или повече повдигат крака...
Активен
mielle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #370 -: април 01, 2011, 11:25:18 »

пък аз не знам вече - де се смея ли, да плача ли, обиколих цяла София, и не мога да намеря съвсем нормални високи бели обувки... пък не искам да ходя по сватбените магазини, защото там са много по скъпи... някой да има пресни впечатления от някъде?
Активен
katia_peneva
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #371 -: април 01, 2011, 14:50:13 »

Здравейте и от мен.
Току що получих с куриер обувките, които си харесах и поръчах.  smile И аз като много други бъдещи булки търсих по магазините в София, но за съжаление нищо подходящо не намерих. Случайно попаднах на този сайт http://www.svatba-bg.info/shop-menu.html?page=shop.browse&category_id=6
харесах един от моделите и с известно недоверие реших да си поръчам (за първи път поръчвам онлайн)
Много съм приятно изненадана от резултата.  :danceg:Обувките са страхотни само, че са ми малко малки и ще ги сменя.
Дано да съм била полезна  smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: април 01, 2011, 20:03:20 »

И аз си получих сандалките за 6.20 (ама с доставките станаха над 20 лв) съвсем прости и обикновени са.
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #373 -: април 02, 2011, 10:56:14 »

mielle, и аз бях изпаднала в същата ситуация преди около две седмици. Накрая просто се примирих, че няма такива, каквито търся и си взех едни съвсем обикновени изчистени бели обувки. Проблемът с тях беше, че са кожени, а аз много държах да са сатенени, но в крайна сметка ще си ходя с кожени и ще се надявам, че никой няма да забележи чак такава подробност. Относно сайтовете, не си харесах нищо от българските, а чуждестранните - ... не знам. Когато бях в Америка не спирах да си поръчвам всякакви неща от всякакви сайтове, но от България... аз лично за себе си, не исках да рискувам, въпреки че многото положителни отзиви и безпроблемно получени пратки... Моят съвет е да продължаваш да търсиш и да мериш и не само в София,ако имаш такава възможност, може да се харесаш с някой от предлаганите модели, а винаги може да се ориентираш и към сайтовете...
П.П: А имайки предвид моят проблем, споменат в горните постове, тъй като моето момче ме изпревари и си купи обувки (без ток smile ) преди мен, вече си имам и втори чифт - балеринки, които се оказва, че са много по-лесно откриваеми и разнообразни като предложения...
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #374 -: април 02, 2011, 15:21:13 »

Да се похваля, имам си обувки  yahoo

Толкова много обикалях и се бях притеснила, че няма да открия нищо подходящо, а днес съвсем случайно попаднах на тях. smile Даже вече ги разхождам вкъщи Wink Високи са 7-8 см, не можах да ги премеря съвсем точно blush Отгоре са плат, а под плата - естествена кожа. Вярно, че малко се охарчих за тях, но пък са много леки и удобнички (поне за сега така ги чувствам  pardon)
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines