Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 09, 2024, 02:48:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 224210 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: март 12, 2011, 01:07:51 »

Момичета, вижте какво открих!
Има бели, златисти и сребристи! Всички булченски цветове! sarcastic 29 лв. е цената. Малко не ми харесват мънистата отгоре, но те според мен могат да се махнат (аз нали все трябва нещо да пипна  sarcastic).
Ако някой се интересува ще дам сайта на лични, защото се притеснявам да не се приеме като реклама!
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: март 12, 2011, 21:25:44 »

mnonikamaria Аз съм имала подобни обувки и са уникално неудобни. Не бяха точно същите ама подобни с меки подметки.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 13, 2011, 11:54:44 »

Jorjeta  good. Ако материята е твърда, убират на ластика неописуемо. След полувин час няма да си усещаш петите... bad
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #333 -: март 16, 2011, 12:39:12 »

Момичета, здравейте! Аз имам малък проблем с обувките. Моят бъдещ младоженец е висок точно колкото мен и по принцип избягвам да нося високи обувки, защото, както се досещате, дори на такива с малко по-висока подметка стърча над него. Та, не бих искала точно на сватбата си да съм с ниски обувки, все пак дори най-малкият ток прави стойката по-елегантна. Преди година си правихме годежно парти и аз опитах с нисък ток- около 4 см. Но не ми се получи - на снимките все гледах да сме седнали, а когато са ни снимали докато танцувахме.... ефектът е поразително "стърчащ" angry Помагайте, на какво да се спра?! Вече се отчайвам, всички красиви обувки са безбожно високи...
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: март 16, 2011, 12:51:45 »

Щом не може да са токчета, защо не си вземеш балерински пантофки в този стил Тъкмо ще се вържат по-добре с "невинната" тема на сватбата от някои кокили Girl_hide
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: март 16, 2011, 15:58:10 »

nonnita , ние също сме така с моя младоженец, но в крайна сметка няма какво да се притесняваш - щом се обичате, другото си е само 'етикет' лепнат от обществото. Аз така или иначе не нося обувки на токчета и не смятам в деня на сватбата да пронося. Вече съм си взела два чифта балерински кожени обущета и даже съм на път да си взема трети, че първите 2 ми обиват тук-там и нещо не ми се разтъпкват  pardon Тези обущета после ще си ги нося по всякакви поводи.
Освен това, ако роклята ти е дълга и широка, никой няма да ти забележи обувките  Wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #336 -: март 16, 2011, 16:31:32 »

 Можеш да изглеждаш изключително елегантно и с обувки тип "балеринки"  smile
 Имах същите опасения като теб преди сватбата и се оказаха напълно неоснователни. Естествено, ако си с къса рокля, няма как да нямаш поне 4 см ток. Но както и kala отбеляза, с дългите рокли положението е различно. Дори и да се видят обувките няма нищо лошо. Освен това сега с идването на пролетта по магазините ще пуснат много свежи модели нисички обувки. Просто си постави за задача да обиколиш навсякъде, където се сетиш, че има магазин за обувки и все нещо ще изскочи.
 Препоръчвам ти, когато ги избираш, да се спреш на един от следните варианти:
-по-"неутрално" изглеждащи обувки-семпли дотолкова, че роклята да "отвлича" напълно вниманието от тях;
-"хармониращи" с роклята-например украса от камъчета или дантелка, панделка, която да напомня на елемент от роклята;
-обувки с "акцент", т.е. в тях да има нещо, привличащо погледа.
 В моя случай избрах комбинация от второто и третото-обувките ми бяха бели с голямо цвете със сребристи краища на нослетата, което си подхождаше с бялата със сребристи бродерии рокля.
« Последна редакция: март 16, 2011, 16:47:07 от michelle » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: март 16, 2011, 19:32:31 »

nonnita, ако държиш на токчето, то не се колебай, а си купи обувки, които ти харесват. kala е права като казва, че това с височината е етикет, лепнат от обществото. Аз си взех обувки на 8 см. ток и не мисля, че ме прави по-малко невинна, а и не ми е необходимо. girl_wink Все пак, ако решиш да са ниски michelle е дала много добри съвети! good
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #338 -: март 17, 2011, 12:58:13 »

Не мога да реша още и аз, но ще последвам съветите ви и ще пробвам всякакви обувки и това ще стане възможно най-скоро. После ще показвам. Приятелките ми казват, че дори да съм с ниски пак създавам впечатление на по-висока, тъй като краката ми са по-издължени от неговите, така че вече не се притеснявам. Все пак, както и вие казвате, нали така си се харесваме smile
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #339 -: март 17, 2011, 16:08:36 »

Момичета, в голяма чуденка съм. Обиколих цял Бургас за обувки, но все още не са заредили отворени, и сега съм цяла седмица във Варна. От цялото обикаляне накрая си купих ниски, бях си харесла на токчета(на средна височина, с платформа), но нямаше моя номер hysteric Boy cry Та чуденката ми е: харесах си и други, но са мноооого високи, пак с платформи, и нз дали ще мога да издържа понее до ресторанта. Някоя от вас е ако е носила такива да сподели. Ще ви пусна и какви модели съм си харесала:  На първите височината на токчето е 11,5см


* Untitled1.jpg (7.92 KB, 448x252 - видяно 229 пъти.)
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #340 -: март 17, 2011, 16:10:06 »

На вторите 12см. ако се не лъжа


* 0110063.JPG (12.05 KB, 336x336 - видяно 2472 пъти.)
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 17, 2011, 16:55:58 »

irkaaa имам няколко чифта такива обувки. На мен лично са ми удобни за ходене,най-малкото което е, не усещаш всяко камъче под краката ти, както е с балеринките... но не и за повече от 3-4 часа. За танци по-малко... Все пак трябва да знаеш, че самата платформа намалява височината на тока за крака (поне крака не усеща 11.5-12 см ток, а само да кажем 9.5-10 см ). Мисля обаче, ако решиш да си купиш толкова високи обувки, трябва да си сигурна в тях, и в похотката си. Много момичета ходята като "патка в паница", както казва баща ми  sarcastic Така че, упражнение няма да е излишно...
« Последна редакция: март 17, 2011, 16:58:24 от anelcka80 » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 17, 2011, 17:47:41 »

irkaaa, anelcka80 е права, че тези обувки с платформите са много удобни, защото платформата обира височината. От друга страна наистина трябва упражнение, ако не си носила такива.  smile Но според мен, щом си си ги харесала си ги купи, но на сватбата си вземи и ниските с теб за резерва! good
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 18, 2011, 10:40:31 »

Момичета, да ви споделя и моите грижи с обувките. Обикалям в търсене на леко кремави обувки за май месец. Не искам да са отворени отпред, защото ще съм с къса рокля. Направо се хванах за главата! Почти нищо няма в тази цветова гама, да не говорим тип ''сатенени''  Oh my ... Просто трябва да направя компромис с цвета...Друг вариант да оправя едни сандали, затворени отпред, които имам - но те са бели и са лачени...Мислите ли че обущар може да ги пребоядиса в някакъв по-кремав цвят?
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #344 -: март 18, 2011, 10:57:23 »

Hekseskud, обмисляла ли си да си направиш обувки по поръчка в Асеновград? Сестрата на моя колежка си ги прави там, беше много доволна, за съжаление още не знам цената, но те правят и междинни номера, като взимат мярка от крака ти, предполагам че няма да има проблем да направят в кремав цвят. Но предполагам, че ще ти е неудобно в Асеновград, просто го давам като идея. Иначе имам сайта на производителя, ако решиш.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines