Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 07:44:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 218646 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 08, 2010, 09:20:09 »

sn0wflake, обувките ти са невероятно нежни и стилни. Ще споделиш ли от къде са.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 08, 2010, 09:35:36 »

Момичета, искам да ви поздравя за смелия избор, който правите с обувките си  good
Аз, като една бивша вече булка, с лилави обувки, които и не бяха особено евтини, но пък страшно много харесах, мога да ви кажа, че съм напълно ЗА това - и да си купите каквото сте харесали, и да не слуште приказки сватбени ли са или не.
Аз съм убедена, че моите пак ще си ги обуя и то не веднъж, а няма да седят в кутията до дълбоки старини  girl_wink
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 08, 2010, 09:43:06 »

Подкрепям изцяло мнението на Bubka!  good
sn0wflake, обувките са просто  judges  Bravo
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 08, 2010, 11:51:39 »

Обувките са на Вивиън Уестууд - само едни бяха останали в тази разцветка и то мой номер  yahoo
Ако се разрушкате в ибей - има всякакви разцветки и всичките са супер сладки!
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #19 -: април 08, 2010, 12:01:07 »

sn0wflake страхотни са обувчиците, даже сега си търся моя номер  blush  само че имам едно въпросче, пробвала ли си ги дали са удобни?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 08, 2010, 12:26:12 »

Мен ме е шубе да поръчам обувки от ebay. Хем си харесах разни и все пак...Номерата отговарят ли? И ако нося и 38, и 39 понякога, как да преценя кой да си взема?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 08, 2010, 12:47:46 »

Аз искам да попитам в София има ли магазини за обувки на въпросната марка Vivian Westwood?
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 08, 2010, 13:26:01 »

bibilqna Обувките са уникални, защото са изляти изцяло - нямат отделни елементи.На всичкото отгоре са и ароматизирани  - всяка разцветка е с отделен аромат.Моито миришат на бонбонки  tease
Удобни са, защото не са нито кожа нито нещо, което сте докосвали досега - материала е нещо подобно на гума, но не толкова грубо.Трудно е да се обясни :)А как стоят с цветни чорапки да знаете.....страшна работа!!!Така се изкушавам да не ги обуя преди сватбата....

velvet Няма от какво да се притесняваш - аз пазаря само от чужбина и никога не ми е пристигала по-голяма или по-малка обувка :)Например - аз съм БГ 39, а UK 6.

lunno momiche Не зная дали някъде в БГ има Вивиън Уестууд, но ти пратих онлайн магазина, където спокойно можеш да си поръчваш "направо от извора" както се вика  Bravo
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #23 -: април 08, 2010, 14:03:57 »

sn0wflake мерси за отговора, гледах ги аз тях и сигурно този уикенд ще скокна до един от техните магазини тука в Лондон, че си харесах два модела  blum  smile да пробвам как са и кой е точно номера ми и след това ebay ме очаква, запазила съм си два модела, които мисля че са моя номер, единия ще ми струва с доставката към 60паунда и ...... май ще си ги взема хихихихи  Girl_hide
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #24 -: април 08, 2010, 22:16:52 »

sn0wflake , може ли и на мен да пратиш оnline магазина  give_rose а обувчиците ти са страхотни  Bravo
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 09, 2010, 07:57:15 »

http://www.viviennewestwoodonline.co.uk/acatalog/Shoes.html

Това е магазинът, откъдето можете да пазарите спокойно обувки и др. на Вивиън Уестууд  give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 09, 2010, 08:02:30 »

Толкова са красиви обувките...  LOVING
Но да приемем, че ще се справя с поръчването по интернето (което досега от чужди сайтове не съм правила), много ме е страх да купя точно обувки. Понеже друго е да видиш на живо да я премериш - дали е подходящ номер, дали е удобна (особено аз нося между 37 и 38-ми номер, а понякога ми се е случвало и 36 да ми става... ).
Но са много красиви обувките и супер атрактивни. Само, ако намеря магазин в София...
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 09, 2010, 08:05:07 »


Същия модел го видях вчера в Тенденз http://tendenzstore.com/index.php?main_page=product_info&cPath=28_38_39&products_id=1441
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 09, 2010, 08:14:03 »

lionelsa жива и здрава да си!  yahoo
 thank you thank you thank you
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 09, 2010, 08:17:03 »

sn0wflake от много писания забравих да те поздравя за избора на обувчици. И аз отдавна съм ги забелязала, а и няма как това е Вивиън все пак  good Само че са малко височки за мен иначе и аз съм готова да прежаля повечко пари за тях. До колкото ми се върти бяха 10 см. Наистина ли са толкова твоите?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines