Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:26:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 10  (Прочетена 151257 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: юни 11, 2010, 11:11:49 »

Супер са покупките  blum
Светле, аз май знам от къде са тези красоти и тъй като вървим заедно с теб може да правим комбинирана поръчка  tease
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: юни 11, 2010, 12:37:00 »

Благодаря ви  give_rose
Дрешките си ги поръчах от английските сайтове - Pumpkin Patch и Asda
Много съм доволна - дрешките са красиви, качествени и на достъпна цена  chee
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: юни 11, 2010, 13:07:52 »

За комбинирани поръчки винаги съм на среща, понеже няма опит с интеренет пазаруването и ме е страх да не объркамнещо и предпочитам и друг да погледне smile Само чакам още малко да науча пола и поне към 6-ти месец да стана и се втурвам... а за сега само оглеждам, а и за племенниците ми мога да купя по нещо smile   yahoo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #468 -: юни 11, 2010, 18:58:46 »

pepina83, много са хубави нещата, които сте купули. Сестра ми е купила и нашите дрешки от тези магазини. Така като гледам, почти сте готови с подготовката Wink И поздравления за вкуса ти  Bravo
cvety_p, нямам поглед над тази марка, единственото, което мога да те посъветвам е да гледаш състава на матрака да бъде от естествени материи и по-възможност антиалергичен и да не е мек.
emili85, хубава стая си има каката smile В една стая ли ще спят с бебо? От гривничките и аз се интересувам, но тук не съм виждала за сега.     
« Последна редакция: юни 11, 2010, 19:03:33 от КатиНка » Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: юни 12, 2010, 08:42:02 »

Ами за в бъдеще ще спят в една, а като се роди малката може би аз ще спя на каката на леглото, а тя с тати на спалнята. Гривничките ги харесахме най-вече, защото са като червен конец, а каката, както казах вече само си го къса, а това е по-дебело и може да се регулира. Не съм гледала тук дали има нещо подобно, но ще се поинтересувам. Иначе в Гърция е пълно с такива дранкулки.
pepina83, аз пак да питам, колко е доставката от тези сайтове  smile
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: юни 12, 2010, 14:23:49 »

Пепина много са хубави нещата за вашата принцеса,мога ли да попитам колко излиза доставката до България?
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: юни 13, 2010, 13:11:47 »

Относно доставката до България - тя е различна за различните марки, и най-вече зависи дали се групирате няколко мами и си делите доставката или пускате поръчка чрез посредник.
Доставката на едната поръчка ми излезе 2 паунда, на другите 2 поръчки - по около 10 паунда, и пак излиза по-евтино отколкото да си ги купиш от тук.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: юни 14, 2010, 15:10:12 »

Пепина страхотни неща мила - даже кърпите ни са еднакви - ще ги бършем нашите момета в еднакви хавлийки  yahoo
Емили много добре сте нагласили каката! Bravo
Гривничките са много хубави, но наистина кръстчето може да нарани бебчо! Тук наистина може по бижутерийните магазини да има такива-ще се поразходя около няколко познати, където може и да се намерят! smile

Ето и аз да се похваля с нашите покупки, за които ми помогна Катинка - нещата са невероятно сладурски и нямам търпение да ги облека на бебка вече!
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/sabina/Bebka/Picture+070.jpg.html?action=gallery
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/sabina/Bebka/Picture+071.jpg.html?action=gallery
http://www.mambaby.com/index.php?StoryID=11144&RefStoryID=11128&ProductID=167
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: юни 14, 2010, 16:28:42 »

Инка-маслинка наистина са много сладки нещата,като за кукличка!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: юни 14, 2010, 19:50:34 »

Инка-маслинка в това останах влюбена : http://forum.svatbata.bg/index.php/v/sabina/Bebka/Picture+071.jpg.html?action=gallery , искам и азззззз  blum
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: юни 14, 2010, 21:00:35 »

Гери и на мен много ми харесаха-а на живо са още по-сладурски yahoo-само се надявам да ни станат за това лято че на тях пише 5 1/2 кг! Иначе има различни фирми които доставят от тези сайтове и ако успееш да се комбинираш с някоя друга мама ще ти излезе доставката почти без пари! good
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: юни 15, 2010, 08:17:09 »

Инка-маслинка много са сладки дрешките за бебка, и аз поръчвам само размер 0-3 месеца, дано не са й много големи.
Не само хавлийките ще са ни еднакви  chee вчера поръчах и онази малка бяло-розова рокличка с гащички  Good luck

Инка-маслинка ние ще раждаме горе-долу през няколко дни, ти какво ще взимаш за изписването - с дълъг или с къс ръкав  crazy чудя се, защото ще е много топло, а пък те все пак ще са малки дребосъчки и може да им е студено  pardon
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: юни 15, 2010, 20:42:12 »

Pepina83 ние с Катинка нали ходим на лекции и точно днес бяхме на такава. Беше доста интересна-за закаляването на бебето. На тях ни обясняваха, че са бебчетата са много нежни в самото начало и трябва да са си облечени и завити с лека памучна пелена, задължително на малките бебче трябвало да са им обути крачетата с чорапки. Нашият комплект, който ще пристигне другата седмица бодито е с къс ръкав - ето го и него http://www.mothercare.com/Baby-Girls-8-Piece-Gift-Set/dp/B002EJ88GS/sr=1-3/qid=1276627043/ref=sr_1_3/280-1033704-9824045?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=76107031&mcb=coreyahoo но мисля и дългия ръкав да облека-все пак това ще й е първата поява на вън! А след няколко дни ще си позволя вече да я съблека с къс ръкав-първо малко да посвикне! Но мисля пак да се консултирам! Утре сме на поредната лекция за Кожата на бебето и ще питам точно за това и после ще ти пиша! good
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #478 -: юни 16, 2010, 07:57:17 »

Здравейте и от мен в тази темичка. Ние вчера напазарувахме дрешките за бебо и съм много доволна, купихме и леглото и сега съм в голяма чуденка за шишета и помпа за кърма.
Шишета съм си харесала на Tommee Tippee, след като четох мнения за тях и сигурно ще си взема такива, но не знам каква помпа за кърма - дали пак на Tommee Tippee, или Авент. Ако може някоя мама да сподели опит с тези помпи, че то си е цяла наука май  pardon. Пък дано по-малко се налага да се ползват.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: юни 16, 2010, 08:03:29 »

Моята помпа беше на Медела и ми свърши супер работа. Сега за четвърто бебе ще се ползва.
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines