Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 00:37:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за последния танц - коя да изберем?  (Прочетена 16516 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« -: март 18, 2010, 08:06:43 »

   Момичета, има темичка за първия танц, но не видях такава за последния, финалния, след който камерата спира да снима.  photograph
Ние не сме си избрали още и честно да си призная, нямам идея коя да бъде.  girl_impossible
Затова много ще се радвам, в тази темичка, да можем да обсъдим този въпрос.  pardon

Ще бъда изключително благодарна на булките, имали вече своя сватбен ден, да споделят коя е била тяхната финална песен. Затова, мили вече омъжени булки, моля помагайте! Dance2
« Последна редакция: март 18, 2010, 14:30:51 от lunno momiche » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 18, 2010, 14:30:05 »

Това, което аз можах да намеря, като предложения, засега са песните "The last",  "A Whole New World" и "Клетва" на Щурците.  pardon
Хайде съфорумкиииииии  hiphip , не ми се иска сама да си пиша в тази темичка.  cray
« Последна редакция: март 18, 2010, 14:38:00 от lunno momiche » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 18, 2010, 18:38:09 »

знаеш ли, Лунно момиче, до деня на моята сватба аз не знаех, че има последен танц crazy
 и в един хубав момент дойде при мен оператора и ми казва: айде елате за последния танц, и аз: ама свършва ли сватбата? бях изумена, наистина не знаех, и той ми обясни,
най-важното е , че имах много подробен списък с песни, които бях дала на ДЖ с наставления какво песни кога да пуска ..... crazy crazy girl_impossible
и така нашата последна песен беше изненада, не знам ДЖ ли я избра или опер :girl_impossible:ора, нещо си говореха, обаче нашата последна песен беше: You are so beautiful...  не знам кой я пее, но беше много добър избор, много нежна и хубава песен, и филмът  се е получил много хубав с този край, една приятелска като го гледа, каза, че това ще е нейната първа сватебна песен,
 така че не знам дали съм ти помогнала, обаче темата е много полезна
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 18, 2010, 18:52:15 »

Мила Руми, вашата последна песничка я изпълнява Joe Cocker и е невероятна ! heart  Dance2  twohearts
Радвам се, че такава хубава песен са ви избрали!  Girl_hide
Сега аз се сетих за други две  песни, които са особено подходящи, поне според мен, понеже аз мисля, че последната песен трябва освен, да е балада, да е от тези по-бавничките, като за последен  Dance все пак, наситена с много нежни мотиви. Те са:
http://vbox7.com/play:f0a7ff8a
http://vbox7.com/play:d802726c
 good
Много се радвам, че мислиш, че темичката е полезна!  smile give_rose
« Последна редакция: март 18, 2010, 18:58:03 от lunno momiche » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 18, 2010, 19:01:12 »

дааа наистина се получи добре smile
 последната песен, особено като гледаш после филма е някакси много интимна, навежда те на мисли за това как ще продължи живота и как ще продължи нощта, една бавна и нежна песен е много подходяща
 ерик Клептън е добър избор
http://vbox7.com/play:8fe44f15&al=1&vid=
 тази песен също е хубава, операторът я беше сложил някъде в началото на филма
« Последна редакция: март 18, 2010, 19:03:40 от roumyana » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 18, 2010, 19:05:38 »

Впрочем и аз не знаех за този новаторски елемант, при който в края на сватбата гостите се събират и правят кръг, в центъра, на който младоженците танцуват последния си танц... Ах, колко приказно звучи.  Love girl
Като капки вълшебен прашец, паднал в "края" на приказката.  girl_in_love
Имам още едно предложение, може би не е най-подходящо, но на мен ми допада. smile  good
http://vbox7.com/play:952f2377
Май си избрах - поне засега съм очарована от това да бъде  "You Аrе Wonderful Tonight"  Dance
О, ГОСПОДИ, КАК ИСКАМ ДА ДОЙДЕ ТОЗИ ДЕН!   l_bye_girl  yahoo  heart
Имам усещането, че една вселена от емоции, и то от най-красивите, се събират в него!  heart
« Последна редакция: март 18, 2010, 19:18:35 от lunno momiche » Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 19, 2010, 05:37:46 »

Нашата песен за последния танц беше тази : http://www.youtube.com/watch?v=Vo_0UXRY_rY, на Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing, невероятна песен, която също беше избрана от ДЖ,понеже и ние не знаехме за последния танц,  много мило се получи с нея, толкова нежна и чувствена, а края на ДВД също е страхотен с нея, просто песента беше много подходяща.
Но не е задължително гостите да правят кръг, дори само вие да сте на дансинга пак ще бъде много хубаво и вълнуващо Wink
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 19, 2010, 10:22:40 »

Aз си мисля,че песента за първия танц може да бъде и за последния,особено ако има някакво сантиментално значение за вас и си е вашата песен.Виждала съм това по сватби и се получава много хубаво.После като чуя някъде тази песен и се сещам за двойката smile.
Иначе за нас все още не сме решили дали ще дублираме.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 19, 2010, 13:36:35 »

при нас нямаше кръг , бяхме само ние на дансинга, и затова казвам, че беше много интимно, много съкровено, но и с кръг предполагам също ще е много хубаво
Активен
Bankova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Любовта!? Това сме АЗ и ТИ!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 19, 2010, 14:16:53 »

Ние искаме сватбата ни да завърши с песента на Слави Трифонов и Нели Петкова – Само мен. Обожаваме я тази песен и е нашата избрана за щастлив финал. А това първата и последната песен да е една и съща за мен е скучно и еднообразно, но кой както си го е наумил  smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 19, 2010, 15:45:29 »

Aз за пръв път чувам за последна песен  crazy При нас оператора дойде каза че си тръгва и така... после хубаво беше обработил видеото, дори не си спомням как завършваше, но щом съм останала доволна значи всичко е ОК  good
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 19, 2010, 16:59:44 »

И при нас нямаше кръг. ДЖ покани нас и кумовете ни на дансинга за последния танц, та както сме заедно днес на тази песен така да бъдем заедно, рамо до рамо винаги. Беше много мило и вълнуващо и се получи много добре Wink
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 23, 2010, 18:46:53 »

Избягвам да употребявам същата песен, която е за 1-ви сватбен танц, като такава за последния танц и завършек на сватбения филм.
Темата е много хубава и полезна и за мен. smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 24, 2010, 09:50:46 »

DJ АЛЕКСИ, много се радвам, че темичката допада и на теб! smile
Като човек с опит в това отношение, би ли споделил предложения за подходящ избор на финална песен?  tease
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 24, 2010, 14:18:50 »

DJ АЛЕКСИ, много се радвам, че темичката допада и на теб! smile
Като човек с опит в това отношение, би ли споделил предложения за подходящ избор на финална песен?  tease
Лунно момиченце  blum и за мен е интересно да видя различните Ви идеи и вкусове на булките от цялата страна  Wink
 
http://www.youtube.com/watch?v=y6MhjhMtq7s
http://www.youtube.com/watch?v=rTycK193HfM
http://www.youtube.com/watch?v=-hTfErdVAzk

И една песен на покойната Румяна - "Само с теб" (кавър на Notis Sfakianakis - Soma Mou), много силен любовен текст подходяща песен, както за 1-ви така и за финален танц. (нищо, че е с поп-фолк звучене има младоженци, които харесват такава музика)

http://www.youtube.com/watch?v=OzFCpPGG81I
« Последна редакция: март 24, 2010, 14:55:21 от Алекси Маронов » Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines