Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:25:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 196046 пъти)
 
cremy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #525 -: септември 02, 2010, 14:21:28 »

Здравейте на всички, извинявайте, че се намесвам във вашата тема  , но ми омръзна да чета "компетентните" изказвания на цитираната госпожа/ ца-
Немога да разбера,защо NINA STYLE  не плюеше КАДИФЕ докато сестра и  до вчера беше съдружник в ресторант "Кадифе",а тя правеше украсата.
Сега,когато ги изгониха от там започнаха с плюнките. Немислите ли ,уважаема Нина , че е долно или това ви е стил на работа- докато можеш да използваш някого
 е добър, а после, когато нямаш полза от него, започват хулите по негов адрес.
Градът е малък и рано или късно истината излиза-време е да се спука балонът, в който  се намираш.
diablo angry

НИНА СТИЛ! МОЛЯ ТЕ!! СТИГА СЕ ПРАВИ НА ВЕЛИКА,А СВИКНИ ДА ПРИЕМАШ ИСТИНАТА И ТЪРПИ КРИТИКИТЕ. ДЪРЖАНИЕТО ТИ Е ПРОСТО ПОВЕЧЕ ОТ НАХАЛНО,НО ТУК РЯДКО ТИ ПРАВЯТ ЗАБЕЛЕЖКА ПРОСТО,ЗАЩОТО ПОЛОВИНАТА ФОРУМ РАБОТИ ЗА ТЕБ.НЕ ОТРИЧАЙ,МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕШ,ЧЕ Е ТАКА. ЯВНО ТИ ЛИПСВА ИЗВЕСТНА ДОЗА НЕОБХОДИМО ВЪЗПИТАНИЕ,НО ИМАШ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ ДА СЕ ПРЕВЪЗПИТАШ. С НИЩО НЕ СИ ПОВЕЧЕ ОТ ДРУГИТЕ.ДРЪЖИШ СЕ ТОЧНО КАТО ЕЛЕМЕНТАРНА ТЪ...А СЕРВИТЬОРКА!!!.ИЗВИНЯВАЙ НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА ТЕ ОБИДЯ!НЕ МОЖЕ САМО ДА ТЕ ХВАЛЯТ,ЗА ТОВА НАЙ-ДОБРЕ ЗАПАЗИ ИЗВЕСТНО МЪЛЧАНИЕ И АКО ОБИЧАШ ПРЕСТАНИ ДА ДРАЗНИШ ХОРАТА НАРОЧНО.НЕ СИ САМО ТИ НА ТОЗИ СВЯТ!
Активен
nadety
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #526 -: септември 03, 2010, 00:27:15 »

Нина разглеждах албума ти и попаднах на снимки с името "Виенски павилион". Търсих в интернет, но без резултат .. Може ли да ми дадеш повече инфо ..
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #527 -: септември 03, 2010, 16:04:15 »

 Изумен съм от простащината и селянията, с която се напълниха постовете в тази тема. Много пъти съм казвал, че в България нито клиента заслужава добрата работа на изпълнителя, нито изпълнителя заслужава добър клиент. Хайде спрете се ! На всеки разумен човек е ясно, че повечето постове се пишат от неудовлетворени от работата и живота си млади хора, в повечето случаи без образование и възпитание. С тези непрекъснати обиди от страна на двата лагера няма да доведат до нищо добро.
 И какво значение има кой какъв е бил, кой какво е работил ? Ами аз на 18 години чистих лайна по кошарите и за една седмица вземах на майка ми заплатата. Това значи ли , че съм лайнар. Не мога да разбера, защо темите от форума се пълнят от комплексирани младоженци и изпълнители. Кому е нужна тази полемика. Какво получавате насреща - пари ? Аз разбирам да печелите нещо, а Вие си чешите местата, където не Ви сърби. За пореден път се убеждавам, че все повече хора без възпитание и образование присъстват тук.
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #528 -: септември 03, 2010, 16:33:55 »

Изумен съм от простащината и селянията, с която се напълниха постовете в тази тема. Много пъти съм казвал, че в България нито клиента заслужава добрата работа на изпълнителя, нито изпълнителя заслужава добър клиент. Хайде спрете се ! На всеки разумен човек е ясно, че повечето постове се пишат от неудовлетворени от работата и живота си млади хора, в повечето случаи без образование и възпитание. С тези непрекъснати обиди от страна на двата лагера няма да доведат до нищо добро.
 И какво значение има кой какъв е бил, кой какво е работил ? Ами аз на 18 години чистих лайна по кошарите и за една седмица вземах на майка ми заплатата. Това значи ли , че съм лайнар. Не мога да разбера, защо темите от форума се пълнят от комплексирани младоженци и изпълнители. Кому е нужна тази полемика. Какво получавате насреща - пари ? Аз разбирам да печелите нещо, а Вие си чешите местата, където не Ви сърби. За пореден път се убеждавам, че все повече хора без възпитание и образование присъстват тук.
NO
А бе ,я си гледай фотографството там и не се бъркай където не ти е мястото. crazy Изчаткал професор такъв  crazy

Явно или си много слаб в професията си фотограф или неприятна личност която се срамува от външността и същността си. Това е форум за булки, момичета и момчета не срамете града ни, разберете се очи в очи.

А ти Пачоране отиди да се лекуваш! Това е форум и място за БУЛКИ  Offtopic
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: септември 03, 2010, 21:44:59 »

Мисля че много се разгоряха страстите тук, за това пускам нова тема!

Заповядайте в Има ли булки от Пловдив?- 9 част
« Последна редакция: септември 03, 2010, 21:46:52 от Капризче » Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines