Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 18:07:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 198397 пъти)
 
_Yani_
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #465 -: август 17, 2010, 14:12:23 »

Момичета, наскоро някой да е бил на сватба в Санкт Петербург? Каква цена е куверта за сватба? Чета само положителни неща за този ресторант.
Активен
Roisin
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


everything zen


« Отговор #466 -: август 17, 2010, 18:25:00 »

Момичета, наскоро някой да е бил на сватба в Санкт Петербург? Каква цена е куверта за сватба? Чета само положителни неща за този ресторант.

Здрасти Яни,
Нашата сватба беше там наскоро. Кувертите варират между 36 и 40 лв. Тази цена включва задължителна консумация на алкохол в размер на 9 лв, като може да си избереш каво да включиш конкретно в тази сума.
По отношение на обслужването са страхотни - много учтиви, работят бързо и са гъвкави по отношение на това как да се сервират напитките. Може да бъдат сервирани предварително, да са на бутилки на всяка маса или на помощни маси и всеки да си поръчва (като на ресторант).
За младоженската маса имахме отделна сервитьорка, която обслужваше само нашата маса. Направи ми впечатление, че са много коректни. На двама от нашите гости се наложи да си тръгнат около един час след като беше започнало тържеството. Ние бяхме заявили пълни куверти за тях, но ни таксуваха само за салата и предястие, които реално им бяха сервирали. Отделно от това, управителят на ресторанта беше на линия през цялото време - упътваше ни за ритуалите, координираше нещата (DJ, фойерверки, прибиране на цветя и подаръци) и следеше всичко да е наред.
Абе с две думи, нямам от какво да се оплача. Наистина са професионалисти  good
Активен
bubinka_83
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #467 -: август 18, 2010, 09:37:22 »

здравейте,много ще ви бъда благодарна,ако ми препоръчате добър фризиор и гримиор от пловдив,сватбата ни е септември месец и мисля,че е време да си избера,благодаря предварително.
Активен
Roisin
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


everything zen


« Отговор #468 -: август 19, 2010, 06:48:12 »

здравейте,много ще ви бъда благодарна,ако ми препоръчате добър фризиор и гримиор от пловдив,сватбата ни е септември месец и мисля,че е време да си избера,благодаря предварително.

Bubinka,
За разни поводи, включително и за моята сватба, ходя на грим при Вили от City Center. Страхотна е и работи с много качествени продукти.
За фризьор - никога не съм обичала големите салони. От години ходя в едно малко салонче на 6-ти септември и май нямам намерение да се пробвам другаде. Не знам ти как си настроена по този въпрос и какво препочиташ, но ако се интересуваш пиши ми на лични и ще ти дам телефони.

Поздрави :-)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: август 19, 2010, 13:59:03 »

здравейте, мои познати ще се женят в събота в Тримонцуим и искат да облечат колоните с плат, ако някоя от вас си е правила такава украса или пък някоя агенция от форума да има готова таква моля да ми пишете и на лични за повече информация.
Активен
slance81
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: август 21, 2010, 13:11:23 »

Момичета, ходих днес до Империал да уточня някои неща , че свтбата наближава и направо ми се плаче.

Първо улицата, на която е входът откъм градината е прокопана цялата и едвам се влиза по един дъски, не знам хора с високи обувки как ще влезнат.

Второ, до хотелът е цъвнал орромен строеж и изобщо изглежда много зле. Направо ужас diablo diablo diablo
Не знам какво да правим направо!
Има ли други булки в Империал преди 10 септ?
Активен
DesiN
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #471 -: август 23, 2010, 16:44:08 »

Здравейте, бъдещи булки от Пловдив!

Моята сватба беше в петък, 20 август и всичко мина прекрасно! Реших да споделя с вас как се прави малка, бутикова и съвсем не скъпа сватба в Пловдив. Отне ми много време да намеря това, което искам, но за сметка на това всичко мина чудесно. Надявам се да съм ви полезна!  girl_wink  Публикувах контактите на всички фирми/лица, които ползвах за улеснение на всички, които имат намерение да минат по същия път. Успех, бъдещи булки!  smile

http://desi.nedelcheva.mxc.in/?p=551


* DSC_7973.jpg (54.43 KB, 531x800 - видяно 330 пъти.)
Активен
Bankova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Любовта!? Това сме АЗ и ТИ!


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: август 23, 2010, 19:27:57 »

 Здравейте.   Братовчедка ми се омъжва в Пловдив на 10-10 и си търси добър видео оператор! Наистина държат много на видеото. Диджея ,който беше на нашата сватба ми препоръча оператора Димитър Димитров Работил в "Господарите на Ефира" Каза ми ,че бил номер 1 и снимал страхотни неща!. м/у другото и за нашата сватба ни го препоръча,но вече беше зает. Има ли булки от форума на които този човек е снимал скоро сватбата им? В момента гледаме и сайта им http://www.studioedno.com/
Споделете мнения и отзиви ,ако имате такива! Мерси много!
Активен
mlight87
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #473 -: август 24, 2010, 08:08:02 »

Здравейте! Сватбата ми е на 05.09 и честно казано малко съм позакъсняла с някои от приготовленията.  smile Вчера имах среща с един DJ, който ми препоръчаха и честно казано останах с много добри впечатления от човека. Все пак исках да Ви попитам дали някоя бъдеща или наскоро минала през това булка не може да ми каже нещо повече за него. Казва се Николай Проданов и за да сме сигурни че говорим за един и същи човек (макар че едва ли в Пловдив има двама с това име smile ) човека, с когото имах удоволствието да разговарям бе на средна възраст, което според мен определено би му било плюс при сватба, в която повечето гости са запознати с музика, която младите момчета едва ли са чували някога.  Wink  Благодаря Ви момичета и успех в семейния живот! good
Активен
Dalisha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


http://vbox7.com/play:77f1e8e1


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: август 24, 2010, 23:39:36 »

Здравейте момичета!Моята сватба вече мина и искам да споделя с вас екипа който си бях спретнала-всички бяха страхотни.Сватбата беше в ресторант-градина Марково на 31 юли.Това  най-страхотният ресторант за такова мероприятие.Обслужването беше на високо ниво,кухнята страхотна -изобщо сме много доволни!Като се има предвид ,че аз съм перфектционистка и исках всичко да е на ниво и тарсих много време ресторант с голяма градина за 130 човека.Много сам разочарована от Чановете и от Острова(ако някои се интерисува мога да разкажа защо).За фото ползвахме Методий Плачков-един страхотен професионалист,направи ни страхотна фото книга,правихме и допалнителна фотосесия на другия ден и снимките са варха!Имаме 1500 снимки от него,много сме доволни!За видео е ЗАНИ -за тях то се знае -по-добри в нашият град няма,такова видео просто трябва да видите!И едни специални благодарности на Катя Лалова,която направи чудеса за цялостната визия на сватбата(не е агенция,а частно лице),а цените са двойно по-ниски от колкото при агенциите.И не на последно място искрени благодарности кам ДЖ Пепо,който е истински професионалист и направи този ден наистина приказка!Препорачвам с две раце,ако искате сватбата да ви е тежка и емоционална!
Пожелавам на всички бадещи булки да имат такава страхотна сватба като моята и повярвайте това наистина е най-страхотния ден в живота(преди раждането предполагам)!Ако искате координати на някой от хората с които работихме пишете ми лични. smile weddingday
« Последна редакция: август 24, 2010, 23:55:51 от Dalisha » Активен
Dalisha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


http://vbox7.com/play:77f1e8e1


Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: август 24, 2010, 23:43:12 »

Здравейте.   Братовчедка ми се омъжва в Пловдив на 10-10 и си търси добър видео оператор! Наистина държат много на видеото. Диджея ,който беше на нашата сватба ми препоръча оператора Димитър Димитров Работил в "Господарите на Ефира" Каза ми ,че бил номер 1 и снимал страхотни неща!. м/у другото и за нашата сватба ни го препоръча,но вече беше зает. Има ли булки от форума на които този човек е снимал скоро сватбата им? В момента гледаме и сайта им http://www.studioedno.com/
Споделете мнения и отзиви ,ако имате такива! Мерси много!
Аз препорачвам за видео ЗАНИ-0888626194,имат и сайт може да го разгледате там има и примерни клипове.
Активен
Dalisha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


http://vbox7.com/play:77f1e8e1


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: август 24, 2010, 23:47:26 »

Момичета, ходих днес до Империал да уточня някои неща , че свтбата наближава и направо ми се плаче.

Първо улицата, на която е входът откъм градината е прокопана цялата и едвам се влиза по един дъски, не знам хора с високи обувки как ще влезнат.

Второ, до хотелът е цъвнал орромен строеж и изобщо изглежда много зле. Направо ужас diablo diablo diablo
Не знам какво да правим направо!
Има ли други булки в Империал преди 10 септ?
Точно за това се отказах от империал,но за сметка на това сам чувала хубави отзиви,не се притеснявай всичко ще е супер и всичко зависи от вас и вашето настроение на сватбата!Касмет!
Активен
slance81
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: август 25, 2010, 08:06:28 »

Мерси, далиша, някак си се примирих вече!

Момичета, кажете какви изследвания трябват за брака? Ние взехме медицинско от личната лекарка, но май трябва и Васерман  и бележка от психо. Този васерман само достатъчен ли е? И бележката от психото само от диспансерли може да се вземе или може да се отиде при психиатър в поликиниката  и да се вземе заключение от него?
Благодаря ВИ!
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #478 -: август 25, 2010, 08:32:43 »

Момичета, някоя от вас знае ли дали може да се прави изнесен църковен ритуал? Мисля да си спестим едно от разкарванията Wink При мен остана варианта "Лайпциг" и сега се чудя дали там предлагат украса от тях или ще трябва да прежаля доста пари за агенция. Някой скоро правил ли е там сватба? Какви са отзивите за ресторанта? huhhuh.gif
Активен
Dalisha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


http://vbox7.com/play:77f1e8e1


Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: август 25, 2010, 11:27:08 »

Мерси, далиша, някак си се примирих вече!

Момичета, кажете какви изследвания трябват за брака? Ние взехме медицинско от личната лекарка, но май трябва и Васерман  и бележка от психо. Този васерман само достатъчен ли е? И бележката от психото само от диспансерли може да се вземе или може да се отиде при психиатър в поликиниката  и да се вземе заключение от него?
Благодаря ВИ!
психото се вади само в психодиспансера,струва 12 лева на човек!Слагат ти печат и от психото и от васермана направо на медицихското.Това е достатачно. smile
« Последна редакция: август 25, 2010, 11:29:41 от Dalisha » Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines