Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:27:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 205637 пъти)
 
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #435 -: август 04, 2010, 14:15:10 »

аз си намерих една агенция, която предлага услугата "направи си сам". Вземаш си украсата, която си си избрала на половин цена и си я слагаш ти в ресторанта. на мен ми е доста изгодно от там... в сравнение с цените, които предлагат агенциите.
Калъфче за стол + панделката ми излиза 1.50, а тия тюлчета, за които ти говориш ... мисля, че бяха по 2 лв на парче... нещо такова, вазите са по 2 лв...
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #436 -: август 04, 2010, 14:23:20 »

За коя агенция става въпрос,пиши ми на лични координатите,моля  blush
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #437 -: август 04, 2010, 14:34:26 »

Между другото аз искам да потърся мнения  blush и за ресторанта на Лайпциг какво мнение има някой от вас,тъй като по-рано бях за него-исках там да си правя сватбата и го писах по-рано във форума,но сега съм малко разочарована и не знам какво да правя.Аз първо исках да си направя накакъв бюджет-украса (от агенция или сама да си я правя),после ресторант и т.нРазгледах няколко ресторанта и съм на кръстопът angry
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: август 04, 2010, 15:53:13 »

Между другото аз искам да потърся мнения  blush и за ресторанта на Лайпциг какво мнение има някой от вас,тъй като по-рано бях за него-исках там да си правя сватбата и го писах по-рано във форума,но сега съм малко разочарована и не знам какво да правя.Аз първо исках да си направя накакъв бюджет-украса (от агенция или сама да си я правя),после ресторант и т.нРазгледах няколко ресторанта и съм на кръстопът angry
Какво те разочарова р-т Лайпциг ? Там по принцип има доста цветове в р-та и малко трудно може да се определи  каква е най подходящата украса ,но като кухня са добри . Ако не е много голяма сватбата има много р-ти които можеш да разгледаш и чак тогава да решиш къде ти е най изгодно . Но за сватба над 200 човека вече е трудничко ,защото се броят на пръсти големите р-ти .
Активен
eduarda_85
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #439 -: август 05, 2010, 08:58:31 »

Здравейте момичета малко позакъснях да се похваля но ето че и моята сватба мина,беше невероятна.За тези които им предстои сватба в по топлите дни мога да предложа ресторант Рачич.Обстановката е прекрасна и особенно на фона на прекрасния басейн.Искам също така да препоръчам на колебаещите се още бъдещи булки моя фотограф а именно Николай Попов-определено останахме очаровани от професионализма му и невероятните снимки които ни направи.Просто няма втори като него.Сущо така и видеооператора Пламен Зангаров от студио Зани-не мисля че въобще има разочаровани от него-страхотен е и той като професионалист.Е надявам се съм била полезна на бъдещите булки и им желая най-прекрасния сватбен ден smile
Активен
dobrinka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #440 -: август 05, 2010, 10:39:08 »

 Здравейте. Аз не съм от Пловдив, но бих искала да разбера дали имате впечатления от работата на този DJ от вашия град, - http://www.djaleks-maronov.com/ ?
Видяхме в сайта, че е бил на сватби в Банско, нашата също ще е там на 26 другия месец и си търсим добър DJ, който да води сватби. И ако наемем този DJ от Пловдив, какви са нашите задължения като напр. нощувка и транспорт ние ли ги осигуряваме?
Мерси предварително smile
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #441 -: август 05, 2010, 11:34:37 »

Може ли малко мнения за фотограф Николай Попов huhhuh.gif Случайно ми го предложиха от едно фотостудио pardon
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: август 05, 2010, 16:36:30 »

Здравейте. Аз не съм от Пловдив, но бих искала да разбера дали имате впечатления от работата на този DJ от вашия град, - http://www.djaleks-maronov.com/ ?
Видяхме в сайта, че е бил на сватби в Банско, нашата също ще е там на 26 другия месец и си търсим добър DJ, който да води сватби. И ако наемем този DJ от Пловдив, какви са нашите задължения като напр. нощувка и транспорт ние ли ги осигуряваме?
Мерси предварително smile
По принцип когато е вечерна сватба се осигурява нощувка ! Обикновено я поемат младоженците ,защото ,ако цената му е 300лв /примерно / от тези пари си плаща ношувка /50лв примерна цена / и му остават 250лв. ДЖ който си има работа ще си вземе сватба в Пловдив на 300лв и няма да има никакъв разход нито пък ще бие 100-200км. Пътните също са разход за младоженците .  Не съм запозната Алекси как процедира ,но най добре да си говорите директно с него или друг дж ,който сте решили . Всичко е въпрос на лична договорка мужду двете страни ! Винаги могат да се направят изключения поради една или друга причина . good    За Пламен Зангаров и аз съм ЗА  с две ръце ! Уникален !
« Последна редакция: август 05, 2010, 16:40:48 от NINA STYLE » Активен
dobrinka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #443 -: август 05, 2010, 17:13:55 »

Току що се обадихме на Алекси. Цената която ни каза е 400 лв, по 60 лв след шестия час за пътните каза че са 50 лв и нощувка не желае. Това нормално ли е и заслужава ли си? Тъй като аз съм от Сливен а мъжа ми от Разлог сватбата ни ще е в Банско на 26.09 от 14:00 ще имаме и изнесен ритуал. Споделете мнението си за този DJ как се справя,не са ли доста високи финансовите му условия? Мерси отново.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: август 05, 2010, 18:37:00 »

Току що се обадихме на Алекси. Цената която ни каза е 400 лв, по 60 лв след шестия час за пътните каза че са 50 лв и нощувка не желае. Това нормално ли е и заслужава ли си? Тъй като аз съм от Сливен а мъжа ми от Разлог сватбата ни ще е в Банско на 26.09 от 14:00 ще имаме и изнесен ритуал. Споделете мнението си за този DJ как се справя,не са ли доста високи финансовите му условия? Мерси отново.
  Аз лично мисля ,че цената не е висока ,защото в Пловдив цената е 300лв и 50 на час за продължение . Който и да е дж ще иска по висока цена ,ако ще отива в друг град . Все пак след като ще пътува работните му часове са повече . Това важи и за всички други като оператори ,фотографи и всички в който и да е бранш . Може да работиш елтехник ,но когато те пратят в командировка в друг град получаваш повече пари /командировачни / Съжалявам ,че правя такова сръвнение ,но се опитвам да бъда максимално разбрана . Ако намерите дж ,който живее по близко до Банско може би ще ви е по малка цената . Колкото до това как се справя отговора ми е просто 6 ! А най добрия вариант е да гледате двд с негови сватби и така ще бъдете още по спокойни . Казвам това ,но ще допълня ,че всяка сватба си е различна и трудно може да се прецени по двд . Можете да прецените дали говори добре ,как прави посрещането /примерно / и т.н.  Забравих да спомена още нещо за цената . Много от дж имат в събота или неделя  - дневна и вечерна сватба . Ако този или друг дж поеме сватба в друг град няма начин да вземе и дневна ,което означава ,че губи пари .
« Последна редакция: август 05, 2010, 18:47:04 от NINA STYLE » Активен
slance81
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: август 05, 2010, 22:40:24 »

Roxy, изчистих си кутията, може да ми пишеш за бутилките.

Момичета, дайте отзиви за Ники Попов като фотограф? Имате ли наблюдения? Остана ми само фотографът да ангажирам и ще съм по-спокойна:)
Активен
eduarda_85
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #446 -: август 06, 2010, 19:07:26 »

Eli_P i Slance81 bez nikakvi zadryjki wi prepory4vam Niki Popow 6te ostanete naistina o4arovani ot rabotata mu,Obadete mu se i goworete s nego toj 6te vi pokaji negow album i mislq 4e 6te vi haresa.Cenite sy6to sa dobri,dori na men i sypruga mi naprawi mn hubawa iznenada-na6a snimka na ne6to podobno kato platno koeto moga da go sloja w po golqma ramka i 6te stoi strahotno na stenata.E ve4e znaete 4e sme stra6no dovolni ot nego.Priqtna podgotowka:)
Активен
Roisin
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


everything zen


« Отговор #447 -: август 06, 2010, 21:45:24 »

Roxy, изчистих си кутията, може да ми пишеш за бутилките.

Момичета, дайте отзиви за Ники Попов като фотограф? Имате ли наблюдения? Остана ми само фотографът да ангажирам и ще съм по-спокойнаsmile


Слънце, моята сватба беше миналата събота. Снимаше ни Ники Попов и ти го препоръчвам горещо без никакво съмнение! Страхотен професионалист е, не само заради уникалните снимки, които прави, а и заради отношението, с което подхожда.  good
Аз по принцип съм много притеснителна и изобщо не ме бива да позирам за снимки, но той се отнесе с адски много търпение към всичките ми капризи и всячески се опита да ме предразположи. В крайна сметка на мен толкова ми хареса, че даже мислим да си направим следсватбена фотосесия :-)
Абе с две думи, мисля, че няма да съжаляваш, ако се спреш на него.
Дано съм била полезна. Желая ти приятна и лека подготовка :-)
« Последна редакция: август 06, 2010, 22:21:22 от Roisin » Активен
Roisin
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


everything zen


« Отговор #448 -: август 06, 2010, 22:44:58 »

Мили дами,
Честито на всички, които вече са минали под венчилото. Желая ви много сладък и безоблачен семеен живот! На всички в процес на подготовка желая всичко да мине безупречно и да се насладят максимално на това страхотно изживяване!

Моята сватба също мина съвсем скоро (...ееех искам още...). И ние като Едуарда се спряхме на Ники Попов (фото) и Пламен Зангаров (видео). И аз като всички дотук съм мнооого доволна.
Никито вече го похвалих :-) А от Пламен съм безкрайно очарована -страшен професионалист и много готин човек. Абе иде ми да ги нагушкам и двамата :-)
Тук трябва да изкажа специални благодарности и на:
- DJ Емил Дрехаров от Music Consult Plovdiv - страшно интелигентен човек, който знае какво прави и го прави добре - дансингът беше пълен през цялата вечер!
- Олга Балабанова от Van Oli Design - направи ни страхотна декорация с много вкус и внимание към детайлите, беше толкова всеотдайна сякаш декорира сватбата на собствените си деца
- Парк-хотел Санкт Петербург - впечатлена съм от професионалното обслужване от първата до последната ни среща. Бяха се погрижили всичко да мине като по вода. С две думи обслужване от класа!
- Огнена Хризантема - много ефектни фойерверки, перфектна координация и никакви грижи от наша страна

А сега по женската част:
- Вили от City Centre - без никакви резерви мога да кажа, че за мен Вили е художничка, има уникален усет за цветовете и не на последно място - гримът ми издържа до последно на всички фотосесии, жеги, сълзи, целувки и други съприкосновения :-)
- Таня от фризьорски салон Стил - прическата ми беше бетон - не мръдна след всичките ветрове, танци и други видове вихри и едновреммено с това беше лека и приятна за носене.
- Ваня от моден бутик "VANESSA" - благодаря за страхотното отношение. Не съм си и мечтала, че ще открия такава рокля, която да отговаря на представата ми за стил без никакви забалежки; обиколих цяла България и накрая се оказа, че моята рокля е била на една ръка разстояние през цялото време :-)
Благодаря най-сърдечно на всички Bravo

Насреща съм в случай, че някоя съфорумка се интересува от повече подробности, контакти и каквито и да е съвети.  Good luck
« Последна редакция: август 06, 2010, 23:43:26 от Roisin » Активен
rakla
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #449 -: август 07, 2010, 03:35:17 »

zdraveite na vsichki v foruma kazvam se Vasko i se chudq kak do sega nikoi ne me be kritekuval ili pak komentiral dj sam ot 15g i sam imal vazmojnosta da bada na svatbite na mnogo semeistva a do firmata mi dali e agenciq moga da vi otgovorq ne no nosi takova ime i imeto po sebesi govori dostatachno za kolegite s koito rabotq kato ekip.Blagodarq na vsichki koito ni se doveriha i prodaljavat da angajirat ekipa ni Bravo give_rose
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines