Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 15:21:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 205653 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юли 27, 2010, 19:00:41 »

Специално за всички момичета които ще правят сватбите си в р-т градина Марково ще кажа ,че в Пловдив май няма по перфектно място за градински сватби . Кухня страхотна , обслужване 10 звезди , управителката невероятен човек ! С две думи можете да сте абсолютно спокойни за всичко ! Аз за първи път бях там и съм повече от очарована . Всички гости бяха невероятно доволни от всичко !  yahoo yahoo Bravo Bravo Bravo
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #421 -: юли 28, 2010, 13:21:11 »

Привет на всички бъдещи булки! Аз искам да споделя и моето мнение за Лайпциг - откакто са го реновирали, хотелът и ресторантът са преобразени.Вярно е, че си имат и недостатъците, но като цяло ресторантът им е подходящ за сватбени тържества,заради ниския куверт и заради обстановката-няма колони,които да пречат good
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #422 -: юли 30, 2010, 11:45:11 »

Момичета включвам се с директен въпрос. Някоя от вас купувала ли е бутилки от завод Дружба?
Искам да се снабдя с 40-50 бутилки от ракия Бургас 63. От завода в Поморие ми казаха да се свържа директно със стъкларския завод, но искам мнение дали някой веч го е правил. Все пак това е завод и моите 50 бутилки ще са доста нищожно количество и не знам дали въобще ще ми обърнат внимание.  crazy
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юли 30, 2010, 11:57:12 »

_Roxy_ и на нас ще ни трябват бутилки, ама и аз още не сам питала, ама ако кажат че това количество бутилки което ти трябва на теб е малко (макар, че не ми се вярва да ти откажат) нищо не пречи, ако си съгласна да съберем бройките и да ги порачаме заедно, може пък и да стане.И на нас ни трябват горе-долу толкова.
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #424 -: юли 30, 2010, 12:43:40 »

mstoqnova обадих се в завод Дружба. От там ми дадоха телефон на техен дистрибутор.
Единствените бутилки, които той предлага са от Поморийска ракия - 0.500 л - леко тумбести.
Цената е 0.45 лв, тапа - 0.12 лв. За доставка до друг град ги праща по Еконт. Има доплащане 0.90 лв за кашона, в който ги слагат. Ако се интересуваш ще ти пратя телефона на дистрибутора на лични.
За бройката каза, че не е проблем. Въпроса е, че аз съм си навила на пръста, че бутилките трябва да бъдат точно от Бургас 63.
« Последна редакция: юли 30, 2010, 12:46:03 от _Roxy_ » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юли 30, 2010, 12:49:20 »

има магазин отпред, повечето момчиета оттам си купиха, в галерията на Дони М има, каквито тя си е купила, май имаха и сайт
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юли 30, 2010, 13:23:31 »

_Roxy_ много се радбам, че броййката на шешетат не е проблем, ще съм ти благодарнаа ако ми изпратиш телефона  give_rose

roumyana мерси и на теб за инфото  give_rose
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #427 -: август 03, 2010, 09:58:26 »

Slance81, май ти е пълна кутията, не мога да ти пиша ЛС за бутилките.
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #428 -: август 03, 2010, 15:18:36 »

Момичета,помагайте,моля ви,къде да намеря хубави,евтини платове cray
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #429 -: август 03, 2010, 15:39:26 »

Зависи за какво ти трябват. В Асеновград има 3 склада, които предлагат голямо разнообразие.
От там всички купуват и за булчинските и за абитуриентските рокли. Цените са доста добри. Мога да ти пратя контакти на ЛС. Въпроса е, че не знам къде може да видиш картел с мостри. Може би в някой булчински магазин там.
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #430 -: август 04, 2010, 09:23:17 »

Трябва ми плат за да си направя украсата за масите.Всички агенции предлагат един и същи тип на украса на масите за гости  nea, например една цветна лента, която слагат по дължината на масата и за това искат толкова много пари Oh my ....Аз ги видях тези ленти и те не са нищо друго, освен сатен в различни цветове,горе-долу 30 см широка лента и дълга взависимост от масата.За това смятам сама да си ги направя,но ми трябва магазин в пловдив.
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: август 04, 2010, 09:39:52 »

 Eli_P много си права за украсата. аз също бюх решила да купувам плат и да си правя сама лентите. ако искаш да са от тюл - провери в Баумах при пердета  там са по 3 лв метъра -но зависи какво търсиш. аз лично се отказох защото като сметнах броя на масите, метрите тюл и цената дойде като на агенцията
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #432 -: август 04, 2010, 10:56:07 »

Аз мислех по масите на гостите да е сатенена лента,а пък за младоженската маса тюл (или както казваш може и перде blum,не се бях сетила), но не знам къде са евтини платовете и вече се отчаях  cray
« Последна редакция: август 04, 2010, 10:57:48 от Eli_P » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: август 04, 2010, 11:06:50 »

Аз мислех по масите на гостите да е сатенена лента,а пък за младоженската маса тюл (или както казваш може и перде blum,не се бях сетила), но не знам къде са евтини платовете и вече се отчаях  cray
  Евтини са платовете само ако се купуват от 50 метра нагоре . В складовете  също работят на двойни цени / на едро и на дребно / .
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #434 -: август 04, 2010, 14:10:29 »

Значи ако се доверя на агенция ще ми излезе по-евтино за украсата? sad
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines