Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 17:25:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 205694 пъти)
 
tweety
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #375 -: юни 17, 2010, 21:27:12 »

а аз си мислех, че първо е ходенето при личния лекар...
мерси много Алексис
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юни 17, 2010, 22:35:44 »

Здравейте момичета  smile
много сте активни... докато ви изчета .... Bravo
Нашата почивчица свърши  cray. Поопекохме се малко аз тук-таме nea, но все пак си беше моренце.
И сега ни очаква Сватбааа...
Това с бурканчетата и меда за подарък на гостите е страхотна идея Bravo, сладко, вкусно и оригинално!
Ние днес свършихме чудесна работа - младоженеца се сдоби със страхотен костюм! От Денил го взехме  yahoo. Ох, само като го облече и .... хукнах към олтара... danceg За съжаление не го снимах, ама като го видях и онемях, нищо ще го видите в оригинал след има-няма месец и половина.
Тази седмица ще уточня и тортата с Пепи и съм почти готова  Wink. Това ме притеснява..."почти". Все се оказва че има и още и още нещица за вършене.
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юни 18, 2010, 08:02:57 »

Момичета благодаря ви, сега да кажа за изследванията  smile
Оказа се че бланките ги продават на регистратурите на ДКЦ тата - 10 ст.
Днес сутринта бяхме за Васерман - това се прави първо -  и за двамата 14 лв. мисля че е ок и после направо ги пращат при личната лекарка резултатите.
Другата седмица отиваме при Психодиспансера и чак тогава при ДЖИ ПИ то
уф това е от мен  за сега, сега пак по задачки  girl_impossible
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юни 18, 2010, 09:43:33 »

Момичета помогнете ми, ако можете. Правили ли сте някъде из града щампа върху ваша тениска. С годините съм мяркала из някакви фото-та и т.н., но не знам къде правят върху тениска, която им занесеш. Аз бях поръчала от чужбина, но така и не дойдоха и сега се чудя дали да не търся някъде да ми направят, че взех вече и блузки.
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юни 18, 2010, 10:22:21 »

AlexiS ФОТОТО  в Мола правят такива неща май, звъни им един телефон  smile
http://portokal.bg/ също предлагат
http://teniski.be/
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юни 18, 2010, 15:20:28 »

За Пловдив ми се мотае нещо около понеделник пазара. Даже бях видяла такава с game over за младоженци  good
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юни 18, 2010, 15:23:18 »

Офф ами ще обикалям тези дни, ако ми остане време. То поне да имам някаква идея или снимка, която да занеса. Мислех си и за надписите от камъчета. Не знам дали някъде не продават такива. Изобщо много ми се усложни идеята. Да бях ги поръчала заедно с тези за мен и мъжа ми. Те поне пристигнаха, но за моминското парти бяха от друг продавач.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юни 18, 2010, 15:48:52 »

Алексис, може и тук в този форум да съм го видяла, но имаше едно моминско парти, където всички участнички и булката бяха с еднакви потнии (или блузки), надписани с текстилни маркери.
Та, можеш да си вземеш маркер за текстил и да ги стилизираш както си искаш - дори всяка да е малко различна.

За надписи от камъчета и други апликации - в кинкалериите има най-различни, които може да се зашият или залепят.
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юни 18, 2010, 16:07:16 »

Надписи от камъчета има в едно магазинче до салон "Прити уомън" в Капана.
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юни 18, 2010, 16:49:58 »

Страхотно момичета благодаря ви много. И на мен ми се върти, че по кинкалериите се намират такива надписи. Мислех си и за текстилните маркери като краен вариант. Така и така съм ги взела тези блузки все нещо трябва да измисля за тях, а и са бели, което още повече улеснява нещата.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юни 18, 2010, 20:05:51 »

Страхотно момичета благодаря ви много. И на мен ми се върти, че по кинкалериите се намират такива надписи. Мислех си и за текстилните маркери като краен вариант. Така и така съм ги взела тези блузки все нещо трябва да измисля за тях, а и са бели, което още повече улеснява нещата.
Напиши си буквите и върху тях си налепи мъниста . Има ги в джъмбо !
Активен
pretelina
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #386 -: юни 22, 2010, 14:45:59 »

Да се похваля, че днес с кумата поръчахме булченския букет, букета за хвърляне и украсата за колата. Надявам се, че ще станат красиви. Не мога да повярвам как бързо минава времето. Докато се обърна и останали по-малко от две седмици, а имаме още хиляди неща за довършване. По принцип съм спокоен човек и се надявам, че няма да се предам на паниката  girl_impossible
Активен
ba4ka
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #387 -: юни 23, 2010, 23:39:00 »

 Здравейте. Аз съм поредната бъдеща булка,която ще се радва да сподели емоциите си с вас и да получа малко помощ!
Сватбата ще е в ресторант Острова през м. септември. Запазили сме ритуалната зала в стария град и църква- Св. Св.' Константин и Елена' ( много ми е романтична)пак в стария град. Сега съм на вълна рокля... много сложно нещо се оказа  smile
Исках да попитам ако някой знае нещо за диско водещият, с който работи ресторанта- DJ Дани  моля да сподели малко инфо.Предложиха ни го от там и все още се колебаем дали да го ангажиране, а няма много време- особено за тепърва търсене на DJ...
Активен
pretelina
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #388 -: юни 24, 2010, 12:11:23 »

Здравей, и нашата сватба ще е в р-т Острова другата седмица и ще ти дам актуални отзиви. За ДЖ собственика ни каза, че не може да ни препоръча, но ако ви е предложил, този, който е там през седмицата е гола-вода. Ние избрахме ДЖ да ни е Дидо и ще видим как ще се представи. Ако имаш и други въпроси с радост ще ти отговоря, защото знам какво е да се луташ за всичко  smile
Активен
hellen_law3
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #389 -: юни 24, 2010, 15:47:22 »

Здравейте!Нашата сватба ще бъде през септември в Рачич, с.Войводиново.
Има ли няко, чиято сватба ще бъде там? Благодаря предварително за отзиви! smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines