Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 04:01:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 197911 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юни 10, 2010, 09:49:26 »

Момичета и булки, моля някой от вас да сподели отзиви и мнения за ДЖ Жоржи? Вчера ни казаха за него че работил добре, имате ли впечатления? В нета не намирам нищо за него.. girl_impossible
didka-kotze Аз не се сещам за него ,но защо не се срещнете с човека и от личен контакт най добре ще прецените !  good
Активен
bobi23
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #361 -: юни 10, 2010, 15:00:05 »

Здравейте и от мен! smile За първи път пиша, но доста неща прочетох във форума! Имаше доста недоволни от управителката на ресторанта в х-л Марица. Същата ли е управителката и към настоящи момент? Накой с по-нови впечатления от сватбено тържество в гореспоменатия ресторант? 
Активен
Димитър Димитров
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 26


:)


« Отговор #362 -: юни 10, 2010, 17:27:34 »

 bobi 23  За Хитлер ли говорим  yahoo  Там си е..... Веднъж дори ме изгони от ресторанта ,че съм бил с тениска и трябвало риза  danceg Луда работа... Снимах сватба миналата седмица там и тя беше наряд blum Младоженеца беше хванал " КЪРА "  Молете се или говорете да не ви бъде на сватбата smile Марица
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юни 14, 2010, 17:55:12 »

Момичета ето и за Пловдив шоколадов фонтан голям . Лина се казва момичето това и е тел. 0889270264 Мисля ,че в тази тема скоро се търсеше ,но едва днес се запознах с това момиче и то съвсем случайно !  good
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юни 14, 2010, 17:59:45 »

Аз пък се интересувам къде в Пловдив мога да намеря бурканчета и мед на сносни цени, тъй като реших това да ми е подаръкът за гостите.
Намерих едно бурканче (има снимка в галерията ми), което е на цена 1 лв. и незнам дали не е висока, но искам да видя и други варианти.
Активен
bryllupet
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #365 -: юни 14, 2010, 18:13:11 »

NINA STYLE, благодаря много, аз по-скоро търся да си купя, а в Kaufland нямаше, но в краен случай и това е вариант!  smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юни 14, 2010, 19:25:34 »

bryllupet ммммммм за вкъщи си е супер да го имаш ,но ако ще го ползваш за сватбата тези за домашна употреба са малки . А другите са професионални и са с доста кг. шоколад ,което ще стигне за 100 -110 човека . Ако намериш за вкъщи пиши от къде го взе !  yahoo Doni M бурканчето е много сладко ,а мед от къде ще взимаш за да го напълниш или те си ги продават пълни ? На Бачково съм виждала такива мини гърненца с малка лъжичка дървена и пълни с мед . Незнам колко струваха но са много красиви и нежни .  good
« Последна редакция: юни 14, 2010, 19:29:54 от NINA STYLE » Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юни 14, 2010, 19:31:06 »

Засега разучавам и двата варианта - и аз да ги пълня или да намеря готови. Зависи какво се предлага. Но само защото са готови няма да ги взема ей така - трябва и да ми харесат и да се връзват с останалата част от темата на сватбата.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: юни 15, 2010, 07:02:34 »

сещам се за магазина на стъкларския завод, не знам дали има точно бурканчета, но можеш да провериш или поне по телефона да питаш дали имат. друго, което се сещам е в някоя фабрика за мед или някой медопроизводител Wink
Активен
tweety
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #369 -: юни 15, 2010, 08:19:02 »

[email protected]
Дони, пробвай тук - Софийска снимка, предлагат готови напълнени бурканчета с мед, цена 0.84 с ДДС. 30гр са, ако искаш може да ти пратя снимки
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юни 15, 2010, 09:40:58 »

Благодаря ви много!  give_rose
Една съфорумка вече ми прати снимка на нейното бурканче с мед, което е взела от Нектаркооп.
Стъклаския завод също присъства и в моя бележник и тези дни ще го посетя. Намерих и един производител на мен и скоро ще ида в магазина му, за да видя какво предлагат.
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юни 17, 2010, 16:01:08 »

Момичета едно въпросче, бланките за медицинското от къде могат да се купят в пловдив.
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: юни 17, 2010, 17:30:12 »

Орхидейче погледни в по-големите книжарници, че на мен все ми казваха от всяка, ама като тръгнах да обикалям. Накрая си взех от книжарницата под блока до Гранд. Тази в него на третия етаж нямаха. Обиколи насам натам и не го оставяй за последния момент, защото аз мислех, че са нужни само при личния накрая, а се оказа, че на всякъде ти слагат печати и подписи. И Васерман си пуснете поне на предния ден преди да обикаляте по другите места, защото и за него мислех, че става по-бързо от рода на 2-3 часа, а се оказа почти цял ден и си взехме резултата чак на другия ден като ходихме и по другите места. Вземи си поне 4 броя медицински по две за всеки. И се разправяй с личния ти, защото нещо май много злоупотребяват с цената на медицинското и всеки си взима колкото си иска, а се оказва май, че трябва да е колкото потребителската такса и май е единственото медицинско, което е на тази цена. Поне на моя личната така му беше казала, което много ме учуди, защото при мен минаха с обратния номер.
Активен
tweety
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #373 -: юни 17, 2010, 18:30:52 »

orchidee дай после повече информация за тези медицински - първо къде се ходи, какво трябва да носиш. аз си мислех, че е ала-бала: като медицинските за започване на работа  crazy
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юни 17, 2010, 19:40:49 »

orchidee дай после повече информация за тези медицински - първо къде се ходи, какво трябва да носиш. аз си мислех, че е ала-бала: като медицинските за започване на работа  crazy
Ами то пак е ала бала, ама си е повече занимавка. Хубаво е да отидете ден-два преди деня, в който ги правите да си пуснете Васерман в първата лаборатория. Ние отидохме в Писанец рано сутринта преди работа и казаха, че ще са готови след 4. Имай в предвид, че ако отидете там работят до 6, така че ако не можеш да ги вземеш до тогава ти остава за другия ден и си е занимавка. После минавате през психодиспансера. Малко на забутано място е, но се оглеждайте хубаво за табелите. Там си плащате таксата на информацията и минавате през един кабинет, където ви слагат печати. Не се бавите много, защото дори да има хора ви пускат вътре. И накрая отивате при личния да ви завери медицинските и пак си плащате. Може да си вземете един ден отпуска да сте по-спокойни и да си свършите и други неща, но ако си разпределите задачките хубаво може и за няколко дни да приключите с медицинските.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines