Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:25:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 205952 пъти)
 
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юни 03, 2010, 15:12:45 »

говорис управителката на ресторанта, тъй като при тях на някаква сватба е имало и тя ми каза цена 180 лв 3 кг шоколад и дребни сладки и плодове -за около 150 човека
като даде координаните ще споделя. Ако някой знае нещо друго да помага  smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юни 04, 2010, 01:28:35 »

Агенция Амур / Пазарджик / предлагат такъв фонтан . Доставят го и в Пловдив .
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: юни 04, 2010, 08:34:29 »

Nina Style  give_rose сега ще ги проверя и тях
Активен
gerganat
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #348 -: юни 04, 2010, 10:22:22 »

Момичета, знам че много е писано по въпроса, но нямам време да чета. Трябва ми ресторант с градина, хубаво е да има и басейн (но не е задължително) или само градина, за организиране на барбекю за 70-80 човека. Да не е Острова или Джийя Бийч. Помагайте с идеи, че ми е спешно.
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #349 -: юни 04, 2010, 11:54:51 »

Лейдис  give_rose
Търся, търся, търся: магазин кинкалерия/галантерия в Пловдив, тъй като реших, че икрасените бутлики шампанско, вино, пандели и рпочие за свещи нещо ми идват "в повечко" пък и досега не съм видяла нещо да ме грабне ....  cray
Та, ако мога и сватбената книга да си украся сама в същия стил като другите неща, още по-добре. blush

В съответния магазин да има и от тия малки цветчета, които по принцип се слагат по украсите, сатенени ленти и други ленти полупрозрачни (не знам какъв е плата) ....
Много изисквания, ама какво да се рпави.

Благодаря ви предварително!  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юни 04, 2010, 12:29:21 »

didkata, има такъв магазин , даже два, аз от там си купих всичко и сама си направих всичко. До пешеходния мост от към центъра, къщата  в ляво , само че от задната страна- има един паркинг и там има 2 такива магазина, има всичко иди и виж.
Геритвоя въпрос вече е по-сложен и ще мисля върху него, но на първо четене, заведенията, които се сещам са все извън града:
първенец на реката,първенец един друг ресторант, не мога да се сетя как се казва,  марково, рачич, беркут, Даяна с. Труд
 за в града, мога да кажа: Мегдана, мемори, Ривиера, Русалка, малкия Бунарджик
но честно казано нито един не ми се струва подходящ за твоите цели smile
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юни 04, 2010, 17:21:49 »

didkata и аз като Руми ти препоръчвам магазините до пешеходния мост. Там има най-голямо разнообразие и може да си вземеш всичко. Повечето неща са на символични цени, така че и няма смисъл да обикаляш на всякъде и сравняваш цени. Аз също като теб не харесвам готовите чаши и шампанско и реших сама да си ги правя по-семпли. Без това никой не им обръща внимание, както и с кошниците е така. Всичко си го виждаш само ти. И като имаш в предвид, че аз всичко съм решила да ми е тъмно розово и зелено и пак намерих материали  good Жените там са много мили и ще ти покажат всичко и дадат идеи.
gerganat ние също търсихме ресторант с градина само, че без идеята за барбекю. Голям зор видяхме, защото всичко е извън града общо взето, тъй като изключихме директно вариантите, които си изключила и ти. Концентрирахме се главно върхи Рачич, Марково и Атлантик в Първенец. Първия отпадна, защото е доста широко за малко хора, Марково отпадна по други причини, макар на мен най-много да ми хареса и се решихме на Атлантик. В последния момент обаче го сменихме и сега ще сме в Триум в града. Той също е доста малък и има градина. Може би ще е подходящ за твоята идея. Трябва да провериш. Русалка не ми хареса, защото отвън е голо и е само басейна, а вътре определено не ми допадна. Малкият Бунарджик ми е прекалено битов и не беше вариант изобщо. И Мемори го проверих наскоро. Там е наистина по-различно и градината е много симпатична с белите маси и пейки. Но не бяха настроени особено към правене на сватби и си личеше, че няма да го затворят само заради това. Освен това и куверта им е в по-висок диапазон, а за барбекю абсурд да стане там.
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юни 04, 2010, 18:34:17 »

Трябва ми ресторант с градина, хубаво е да има и басейн (но не е задължително) или само градина, за организиране на барбекю за 70-80 човека. Да не е Острова или Джийя Бийч. Помагайте с идеи, че ми е спешно.

Според мен от лятната градина на хотел-механа "Дияна" за момента по-красива, уютна и подходяща няма! smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: юни 05, 2010, 18:36:57 »

AlexiS ресторант Триумф на Булаир ли?и аз си мислех за него, но не знаех дали работи, имаш ли някакви снимки?
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: юни 07, 2010, 20:26:15 »

Да, Руми там. Ами нямам снимки. Тези дни трябва да ходим да взимаме размери и ще направя снимки. Мен ме притеснява, че е дста малко и тясно и се чудя и къде да си сложим масата. След дълги дебати решихме да е той пък каквото стане.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юни 07, 2010, 21:45:01 »

gerganat р-т Гребеца / на гребната база / има страхотна градина и знам ,че правят сватби и други организирани мероприятия .  good
Активен
nelinka
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #356 -: юни 08, 2010, 12:13:15 »

Ресторант "Чановете" на Гребната база също има много хубава лятна градина smile
Активен
bryllupet
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #357 -: юни 09, 2010, 19:19:23 »

Здравейте! Хайде и аз да се присъединя към бъдещите булки от Пловдив! Пожелавам на всички успех с подготовката!  give_rose Ще бъда много благодарна на тези, които търсеха шоколадов фонтан, ако споделят дали са намерили и къде  smile
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юни 09, 2010, 21:23:53 »

за шоколадовия фонтан - звънях на Амур но е зает за нашата дата
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #359 -: юни 10, 2010, 08:20:25 »

Момичета и булки, моля някой от вас да сподели отзиви и мнения за ДЖ Жоржи? Вчера ни казаха за него че работил добре, имате ли впечатления? В нета не намирам нищо за него.. girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines