Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 12:02:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 198391 пъти)
 
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #330 -: юни 01, 2010, 16:37:22 »

Нина Стил е най-наясно с ДЖите в Пловдив. Аз лично тоз дж не съм го чувала.а това "аксиома" сватбена агенция ли е? huhhuh.gif crazy
Активен
tweety
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #331 -: юни 01, 2010, 19:59:21 »

Момичета, да споделя за сватбената торта - има една малка сладкарничка на Богомил, където има хубави торти на много прилични цени. незнам дали мога да кажа подробности, да не ме подгонят модераторите, затова който се интересува да ми пише на лични. тортите излизат доста по-евтино от другите сладкарници, които видях.
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юни 01, 2010, 22:21:28 »

Момичета, малко инфо и от мен  относто балоните. Колега ми препоръча  една фирма , не е известна, но прави много неща от балони и цените им са адоста прилични в сравнено с другите в града. ако някой го интересува да пише, иначе повече мнения слид 26 ти Сватбаааа
И да се похваля , днес си везх Роклята и съм много доволна от едно ателие в Асеновград  yahoo
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юни 01, 2010, 23:43:12 »

Здравейте и от мен бъдещи булки и такива на които вече е минало прекрасното събитие.
Искам малко съдействие дали някои от вас може да ми каже нещо за ДЖ Васил Аврамов от ''Аксиома''.
Ще съм ви много благодарна, че сега избираме Дж а задачата не е никак лека.
Хубав ден.
 Сватбаааа
Васко в събота беше на наша сватба в р-т Русалка ! Много готин човек и добър дж .  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юни 02, 2010, 07:11:32 »

orchidee много хубаво, че роклята ти е готова, а малко снимчици няма ли, поне в твоята тема пусни за любопитните smile
според мен няма лошо, ако някой е намерил хубава и евтина сладкарница или фирма за балони да каже и да сподели, нали за това е тамата за Пловдив, за да се дава информация, къде какво има и да помагаме smile
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юни 02, 2010, 08:12:19 »

Румииии и снимки ще има тези дни  smile
относно балоните  не съм казала фирма , тъй като не е знам като точно наименование blush Човекът, с който се видях се казва Митко, но координати и цени не ми се пишат тук за да не е реклама . Може би като мине сватбата тогава може да кажа дали аз съм доволна, но познати споделят че много добре работи.
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #336 -: юни 02, 2010, 08:17:44 »

Момичета, да споделя за сватбената торта - има една малка сладкарничка на Богомил, където има хубави торти на много прилични цени. незнам дали мога да кажа подробности, да не ме подгонят модераторите, затова който се интересува да ми пише на лични. тортите излизат доста по-евтино от другите сладкарници, които видях.
Коя е тази сладкарничка на Богомил? Аз се сещам за една зад богомил, но там са по-обикновени тортите? Кажете къде точно се намира това , че често поръчваме торти smile
 blum
Активен
tweety
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #337 -: юни 02, 2010, 17:15:03 »

сладкарничката се казва Амброзия, адреса е Богомил 58.
показаха ми снимки и не бяха лоши тортите, а освен това на 17.4 бях на сватба на приятелка, която от там си беше поръчала тортата и беше мн вкусна.
правят украса с живи цветя или от захарно тесто, по твой избор.
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юни 02, 2010, 21:10:45 »

Момичета, малко помощ 
сватбата наближава и започвам да се  притеснявам малко по-малко  huhhuh.gif за разни неща.
Дали знаете от къде мога да наема шоколадов фонтан?
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юни 02, 2010, 21:31:29 »

Заповядайте! smile


* Shokoladov fontan.jpg (63.31 KB, 555x331 - видяно 274 пъти.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юни 03, 2010, 07:20:32 »

знам че в кауфланд продаваха по 25 лева фонтани преди време,
иначе съм чувала, че за наемане от агенция искат по 80 лева, няко момиче беше писало, даже има тема за шоколадовите фонтани.
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #341 -: юни 03, 2010, 08:55:19 »

момичета, кажете ми моля ви за пловдив от къде могат да се видят количество или производител на сватбени покани, които да разполагат с най-различни хартии и асортименти? знам само една зад богомил ; маджи дизаин  blush
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юни 03, 2010, 10:21:41 »

момичета, кажете ми моля ви за пловдив от къде могат да се видят количество или производител на сватбени покани, които да разполагат с най-различни хартии и асортименти? знам само една зад богомил ; маджи дизаин  blush
В Пловдив поне аз не знам някой да прави . Всички работим с покани внос . Меджи Дизайн също ги вкарват от вън . Погледни този сайт http://www.violet-bg.com/pokani.htm правят по поръчка каквито искаш . И са на добри цени !  good
Активен
mimata14
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #343 -: юни 03, 2010, 11:15:53 »

Благодаря за отговорите smile

а тези покани от violet-bg.com са страхотни, това бяха първите покани които разгледах и много ме впечатлиха  Wink
Активен
pretelina
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #344 -: юни 03, 2010, 14:40:05 »

И аз се интересувам от тези шоколадови фонтани дали се предлагат в Пловдив и на какви цени. Сега звънях на една фирма в София и ми казаха, че цената е 270 лв за един фонтан зареден с 4 кг шоколад и отделно доставката до тук ще е около 50 лева.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines