Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:28:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 205958 пъти)
 
_kalinka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #285 -: май 15, 2010, 08:06:13 »

Нека хубаво е Калинка да разкаже отново подробно за случая за да разберем как прехвалените ви "дж-и" подбиват пазара за да прилапат клиентела и после опааааааа цената става друга в офиса.
Май не съм се изказала правилно  и съм разбрана криво. И ДЖ, и агенцията щяха да ни обслужат на по-ниската цена, която той първо беше обявил, въпросът беше, че ако го бяхме намерили чрез агенцията, цената щеше да е по-високата. В случая не го харесахме и дори на евтиното не го наехме, както и агенцията. Както не харесахме и още 1-2-ма, чиито имена не са споменавани тук, т.е. никаква връзка няма.
Считам , че е крайно време да се спре с тия скандали. Повечето младоженци са големи хора, пълнолетни и интелигентни и имат глави на раменете си. Имат и родители, и приятели. Нека да приемат съвети, но не задължително да ги следват. Всеки сам си решава. Излишни са повече коментари.
Призовавам модераторите да ограничат малко свободата на словото, защото тия разправии сериозно отблъскват хората, които четат форума  give_rose
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: май 15, 2010, 08:23:35 »

Orhidee много хубави покани си намерила. От къде са? Има ли сайт да ги разгледам? А каква им е цената?
Yani  за кои покани по точно ? Ако ти предстои да поръчваш покани  и не ти харесват тези по сматбените магазини , мога да препоръчам момичето което прави моите  good
аз съм много доволна  yahoo всички са очаровани от тях и като цена смятам че излизнаха добре smile
Пиши ми само че на лични, за да не стават разправиии  nea
http://picasaweb.google.bg/eknalbantova/ayyRhE# финал покани  yahoo
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 16, 2010, 11:05:47 »

Такаааа...Изтрих 2 страници безмислени мниения от спорове. Надявам се че повече няма да ми се нагала подобно нещо. За пореден път апелирам към нормални взаимоотношения тук!
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #288 -: май 17, 2010, 08:30:55 »

Здравейте момичета. Препоръчайте ми моля ви някои добър фотограф от Пловдив освен Димитър и Тереза Якови?  pardon
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 17, 2010, 10:49:20 »

Здравейте на всички и аз като вас съм пловдивска булка. Сватбата ни е на 27 август за сега сме си капарирали ресторанта "Джия Бийч", поръчахме си поканите (в момента нямам снимка, но ще ги щракна и ще ги покажа), а текста за поканите си го измислихме сами с огромната помощ на много близка приятелка, тази седмица ще си запазим фотото и видеото. didka-kotze фотограф ще ни е Николай Попов

http://www.nikifoto.com/


 
Активен
_Yani_
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #290 -: май 17, 2010, 15:03:26 »

Момичета, търся си някоя група фолклорна, която да потанцува около 30 мин на сватбата. Потърсих и получих отговор от групи, че танцуват за 600 лв. Много ми е... Имате ли опит, дайте съвет към кого да се обърна и евентуално цени, ако знаете.
Активен
sisito86
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #291 -: май 17, 2010, 15:40:39 »

 shok 600 лева ли ти поискаха?Аз се обърнах към "Етноритъм"и ми поискаха 280 за 20-30 мин народни танци,може и модерен балет.Ако искаш ми пиши на лични и ще ти дам телефон
Активен
sisito86
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #292 -: май 17, 2010, 18:02:36 »

Аз искам да попитам нещо,предполагам че си има отделна тема за това,но нямам време да я търся.Някой може ли да ми каже къде в Пловдив мога да си поръчам фоерверки или нещо такова и колко излиза smile
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: май 18, 2010, 20:54:39 »

Здравейте! Хареса ми този букет от тази снимка, но не мога да намеря нейния албум в svatbata.bg, за да разгледам и другите снимки с букета. Ако някой знае, нека да ми пише. Търсих в по-старите теми, но така и не открих  shok


* 7027_101272949890748_100000241300694_37083_5061553_n.jpg (53.7 KB, 431x604 - видяно 248 пъти.)
Активен
asiia
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 18, 2010, 22:06:06 »

Момичета моя ден мина. Мога да кажа че съм много много доволна от Всички с които работехме на този ден. Мога да кажа, че останах с  Oh my ... от обслужването на ресторанта от отношението към нас и гостите ни, че ни изтърпяха до 3 часа и просто направиха деня ни супер Благодаря на Малкия бунарджик. За които тук ми казаха, не много добри мнения. Също съм много доволна от фотографа и оператора супер много ме предразполагаха за снимки, като държа да кажа че съпруга ми не обича да се снима.
Активен
stefff
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #295 -: май 18, 2010, 23:20:11 »

Момичета моя ден мина. Мога да кажа че съм много много доволна от Всички с които работехме на този ден. Мога да кажа, че останах с  Oh my ... от обслужването на ресторанта от отношението към нас и гостите ни, че ни изтърпяха до 3 часа и просто направиха деня ни супер Благодаря на Малкия бунарджик. За които тук ми казаха, не много добри мнения. Също съм много доволна от фотографа и оператора супер много ме предразполагаха за снимки, като държа да кажа че съпруга ми не обича да се снима.
Честито много щастие и здраве желая!!! и Искам да ви попитам кой ви беше ДЖ-я? доволни ли сте от него??? И един въпрос към дамата по горе, коя е групата която ви е поискала за половин час 600 лв за народни танци? бихте ли казали името и! мерси!
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: май 19, 2010, 08:15:31 »

Assia  yahoo Честито миличка!!!! give_rose Пожелавам ви хармоничен семеен живот, много щастливи мигове, споделени цели и истински емоции  heart и най-вече безрезервна любов!
Хайде моля те разказвай по-подробно...ама всичко... blum
Леле Didiilko направо щях да падна .... Girl_hide нашите халки са същите. От Сара Трейд ли ги взехте? Защото аз си ги бях харесала, а те ги нямаха като модел, но ни ги моделираха и предполагам, че сега ги предлагат. В оригинал мисля че на дамската халка има само 2 диаманта, но аз си поисках три и гледам, че и твоята има три. Страхотни са! Айде да си ги носим със здраве. То аз от 31.07.2009 си ги нося ама.... сватбата тепърва предстои!
« Последна редакция: май 19, 2010, 08:20:33 от benitka » Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: май 19, 2010, 08:33:28 »

 Ето ги и самите те и годежния ми пръстен също. За съжаление имам само такива снимки дето по случайност се виждат  Wink



А модела на снимката е прекрасната ни дъщеря!  Bravo
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: май 19, 2010, 09:05:53 »

benitka Да, от Сара Трейд ги взехме пръстените. Харесват ни пръстените  Bravo и нямаме търпение да ги носим. Живот и здраве, другата седмица ни е сватбата. Нашата торта ще е такава, като снимката в галерията ти.  smile
Активен
asiia
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: май 19, 2010, 09:16:45 »

stefff dj се казва галин и ни го препоръчаха от ресторанта. Човека си работел с тях, но не са ни задължили да е той просто се видяхме с момчето харесахмесе и решихме да е той. Музиката имаше за всекиго по нещо.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines