Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:25:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 205950 пъти)
 
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: май 13, 2010, 10:19:18 »

 аз съм чела много лоши мнения за Джия Бийч ,по-скоро за културата им на обслужване,за нивото, за култура на персонал и управителка!Но САМО съм чела,повтарям!
А това с техните украси и ди джеи е вярно -налагат си ги и нямаш право на избор crazy
Дано нещата са се попроменили ,но искрено се съмнявам.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: май 13, 2010, 12:30:50 »

Нашата сватба беше в Джия Бийч през 2008, а кумувахме пак там 2009. Разлика в обслужването, храната и украсата нямаше, но ресторанта ми се стори захабен вече. Ако са му правили освежителен ремонт може би е добре сега, не знам. Лошото е че там не можеш да вкараш агенция да украси, не можеш да смениш покривките, можеш да ползваш само техните калъфи за столове и т.н. За нашата сватба без проблеми ни украсиха с наши табелки за маса, мидички, рапани и т.н., защото искахме морска сватба. Но ни я имаше тяхната украса по кованото желязо, която я слагат. Беше красиво, не мога да се оплача наистина. И отношението на управителката беше много добро. На сватбата на нашите кумци обаче нещата не бяха точно така. 1-во ресторанта беше доста захабен като визия, 2-ро отношението на управителката по време на подготовката е било много лошо. Не знам на какво се дължи, но с едни се държи добре, с други - не. Явно си създама мнение първия път и после ако и харесат младоженците се държи добре, ако не и харесат- зле... Обаче не мисля че ресторанта е чак толкова хубав, че да си заслужава да се търпи лошото отношение на управителката. Пак казвам, ние не сме имали никакви проблеми, но кумците- да. Всеки сам преценява дали това е неговия ресторант или не smile
Активен
_Yani_
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #272 -: май 13, 2010, 16:55:14 »

Влизам във форума за да прочета мненията и идеите ви за да организирам сватбата си.
В последно време обаче много се карате. Харесвам Ви, не ме карайте да не влизам вече.
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #273 -: май 14, 2010, 08:47:09 »

мисля че всичко ще си дойде на мястото ако мария и креми кажат от кои агенции за украса са или за кого работят.  good :bravo:а за картинка и фон всеки може да си постави каквото пожелае щом и сайта предлага избор. =]тези агенции с истинските снимки си правят реклама и показват красивата си визия. Bravo аз лично не се възприемам и смятам за фотогенична и не бих си сложила моя снимка. още повече че  отдавна съм семейна.        heart
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: май 14, 2010, 09:34:08 »

Аз предлагам темата кой от коя агенция е да се преустанови защото ми омразна да чета глупости  nea
Сека един въпрос - Момичета какво мислите за изненадите за кумовете? Препоръчайте някой балет smile
Активен
_kalinka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #275 -: май 14, 2010, 09:46:30 »

Много красиви и вълшебни сватби на всички истински булки пожелавам и много клиенти на хората в този бизнес!
Останете си със здраве Wink
« Последна редакция: май 14, 2010, 13:33:47 от _kalinka » Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #276 -: май 14, 2010, 09:53:25 »

Обърнахте го на бит-пазар, срамота!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: май 14, 2010, 09:59:03 »

Мили бъдещи и бивши булки, уважаеми професионалисти, не знам вече на какъв език да моля и апелирам към спиране на споровете. Единствено убеденоста ми в свободата на словото все още ме спира да изтрия половината тема...Повярвайте ми, от страни е много грозно, това което се случва тук. Тази тема не е за да си обяснявате кой е добър и кой лош, кой колко печели и кой колко взима. Има тема за Ди Джеи и за агенции. Водете си споровете там. Тази тема е за булките, които имат нужда от съвет и искат да зададат въпроси свързани със сватбата си. Това че един е отговорил едно, а друг друго, не дава право на никого да започва безмислени спорове, дали написаното е вярно или не. Ако даден човек е на различно от посоченото мнение може да даде своето, без да коментира предишните по този начин.

ТОВА Е ТЕМА ЗА ПЛОВДИВСКИТЕ БУЛКИ! ТЕХНИТЕ ПРОБЛЕМИ, ЕМОЦИИ И КРАСИВИ МОМЕНТИ! НЕ Е ЗА ДОКАЗВАНЕ НА ПРОФЕСИОНАЛИСТИЕ, КОЙ Е КРИВ И КОЙ ПРАВ!
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #278 -: май 14, 2010, 11:08:19 »

Аз (в ролята на булка) се отказах да пиша в тази тема и след това мнение ще продължа да я бойкотирам.

Според мен е срамота да не се налагат предупреждения и БАН, а да ни се налага постоянно да четем едно и също и апели кой как да не се държи. Като не се спазват нормални правила за общуване и се бълват офф-топик след офф-топик нормално се налагат наказания. Казвам го като модератор на друг форум.

Така както е тръгнало така наречените истинските булки, колкото и да е спешен тоя термин ще спрем да пишем тук. Досадно е.
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: май 14, 2010, 12:23:14 »

Здравейте сватбари  Bravo  Гледам   nea добре сте.... и цирка е пълен .... witch

Изненадата за кумовете  Wink и аз за това се чудех. Мислим да наемем две танциорки / ама не ориенталски де  Wink / за кума, да му потанцуват малко, да му измерят кръвното и т.н., то кумата е мед.сестра, ще се е погрижила, ама все пак и ние да видим. Ама то това хубаво, ами кумата??? Вие как смятате да ги изненадвате вашите кумове?
Активен
_Yani_
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #280 -: май 14, 2010, 14:13:58 »

Orhidee много хубави покани си намерила. От къде са? Има ли сайт да ги разгледам? А каква им е цената?
Активен
_kalinka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #281 -: май 14, 2010, 16:44:00 »

stefff, сама си го промених, защото ми писна да чета грозни изказвания и не искам да ставам повод за други такива. Така или иначе моята сватба мина, както бях написала, не ползвах услугите на никой от хвалените хора и въпреки това беше супер  good Не знам защо не е прието да се коментират цени и не ми се влиза в спорове с никой. ДЖ-ят беше Жан и в офиса цената беше с около 100 лв нагоре. Не го харесахме и не го наехме, това е.
Активен
_kalinka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #282 -: май 14, 2010, 17:10:06 »

Съжалявам, че пиша ново мнение, но нещо не мога да си редактирам старото.
Идеята ми беше да не се доверявате на мнения в интернет, а да разпитвате приятели и познати, или да се сетите за сватби, на които сте били. Просто дадох пример, на който без да искам съм се натъкнала.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: май 14, 2010, 18:48:16 »

orchidee обикновено голям купон става с две танцьорки като изненада за кумовете . Не е задължително да танцуват ориентал . Всички балети имат доста различни хореографии . За Пловдив са Велвет , Сага и още един на който му забравих името . Потърси в гугал имат сайтове и координати . stef оказа се че ти май изобщо не четеш ! Само две имена ли успя да прочетеш от по старите ми постове ? Не ми отг. сама виждам до къде си стигнал с четенето ! Няма да отг. повече на нито едно глупаво предизвикателство от хора ,които влизат тук само за скандали и  дори нямат смелоста да си напишат името !  tease    Аз  приемам критика ,защото не съм идеална нито  перфектна ,ако вие сте такива значи е чест за нас , че сте в този форум !  banana banana banana
« Последна редакция: май 14, 2010, 19:56:25 от NINA STYLE » Активен
desiiacho
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #284 -: май 14, 2010, 23:23:59 »

На никой не му пука за Вас и Вашите проблеми.
Аз не препоръчвам Жан и Котов. Не съм доволна.
Спрете се безсрамници! Това за булките е важен ден !
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines