Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 09:30:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 206196 пъти)
 
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #165 -: април 16, 2010, 13:23:25 »

orchidee, много ти благодаря за инфото!
Разстоянието определено е много! Ама защо са го направили толкоооова далече?!
Магазинът е доста голям предполагам, мога ли да загубя няколко часа в него?  blush
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 16, 2010, 13:40:29 »

 smile ами наистина е на неудобно място , но в града няма къде да се направи според мен.
Първият път като бях в Джъмбо с приятелки прекарахме около 4 часа  blush
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #167 -: април 18, 2010, 23:09:36 »

Мимичета  give_rose
Една молаб имам..... crazy.Някои да има снимчици от Царквата Св. Иван Рилски, че тарсих навсякаде и не мога да намеря  girl_impossible.....Мерси много
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 19, 2010, 09:51:00 »

Здравейте момичета, казвам се Албена и съм бъдеща булка.
Сватбата ми е на 31.07.2010 г.
Засега сме избрали и запазили църквата - Св. Богородица, ресторанта- Малкия Бунарджук. Тази година ще пропуснем дома, защото миналата година минахме от там danceg. Капарирала съм си роклята от магазин Принцес, прочетох, че има и други избрали него. Само да споделя, че не ми направиха отстъпка, въпреки, че модела ми е от колекция 2009 г beating, но ще ги посетя аз. Според мен роклята ми е малко скъпичка, но пък ми харесва Girl_hide
Имам няколко въпроса. Може ли някой да ми препоръча фирма, която да ми украси ресторанта ?
Това се оказва голям проблем. От една агенция ми пратиха оферта с ужасни варианти и космически цени, аз все пак искам свежа и семпла сватбена украса на ресторант, не на Бъкингамския дворец tease
За всички препоръки и съвети ще ви бъда безкрайно благодарна  give_rose
Активен
nelinka
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #169 -: април 19, 2010, 20:40:10 »

Мойта сватба също ще бъде в Св.Иван Рилски,но снимки не съм разглеждала.Надявам се да бъде хубаво. smile
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: април 19, 2010, 20:45:50 »

момичете не се притеснявайте църквата е страхотна. за съжаление  не мога  да ви кача снички че не мога да намеря къде са, но църквата е страхотна . Чесно казано мен много ме е яд че няма възможност да се венчая там bad
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #171 -: април 20, 2010, 04:10:21 »

Аз не се притеснявам  smile просто ми е лубопитно. Ние живеем в чужбина, адна приятелка ми я похвали, но ми беше интересно как изглежда. Вав google  се рових и изрових една две, но почти нищо не се вижда от самата постройка  nea   ......... Май ще пращам братовчедка ми на pleasantry разузнаване  pleasantry funnytooth
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 23, 2010, 11:52:16 »

Момичета, някой може ли да ми помогне за избора на фризьор. Четох добри отзиви за Pretty Woman - Катя и Мими. Но коя от двете да избера?!  girl_impossible
И още нещо. Много ми е трудно да си представя за колко точно да си запазя час. При мен всичко ще е в ресторанта - и църковния и гражданския брак, като началният час ще е 17 ч. Кое се прави първо - прическата или гримът? Аз мисля, че прическата е първа, но вие които имате опит споделет. И колко часа по- рано трябва да ги направя.... Много ми е сложно  crazy
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: април 23, 2010, 12:06:21 »

първо се прави прическа, зависи от сложността, така че фризьорката трябва да каже, на мен ми отне към 1.30- 2 часа, после грим поне 40 мин, бях си отредила 1 час.
 при мен по спомени нещата стояха така:
11.30  фризьор 2 часа грим, към 16 , 16 и нещо щях а да идват гостите
остави си задължително поне половин час резерва
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: април 23, 2010, 19:43:52 »

Мерси, Руми. Аз също горе долу така ги мислех нещата. От 12 да е прическа и от 13 грим. Прическата няма да е нещо сложно - ще е семпла, леко прихваната с някоя дранкулка или цвете.
Иначе днес не се стърпях и отидох до салона. Бяха много мили. Срещнах се с Мими и ми се стори готина. Каза ми, че не е нужна пробна прическа, но както преценя... И това е най-лошото при мен. Каквато съм колеблива предложат ли ми избор за нещо и не мога да взема решение  pardon
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 24, 2010, 10:52:52 »

Здравейте момичета. Извинявам се, че малко ви се мешам в темата, но бях на сватба преди две седмици в р-т "Пълдин" и исках да изкажа мнението си (предполагам, че все на някой ще му свърши работа). Обслужването беше много добро, даже на няколко пъти управителят дойде да ни пита дали всичко ни е наред. Пепелниците се сменяха постоянно. Салатат беше Асорти като снежанката в нея беше доста безвкусна, иначе другите неща бяха добри. Основното ядене беше много вкусно и беше в доста прилично количество. Почти никой не успя да си го изяде. След ритуалната зала останаха доста сладки и бонбони, в ресторанта ги наредиха в чинийки и ги сложиха по масите.
Друго не се сещам, ако вас нещо ви интересува....
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 25, 2010, 12:05:35 »

Отдавна не съм се разписвала ,но ето още един ресторант в Пловдив с добър капацитет и куверти . Р-т Кадифе е с 130 места до 150 / малко тясничко вече за 150 / и кувер от 18 до 22лв . Намира се в Кичук Париж . Много вежливи и приятни хора са персонала . Вечерята беше много добра . Алкохол ,ядки,бира ,торта и допълнително безалкохолно може да се внесе без такси .  good Има и хубава градина за изнесени ритуали .
« Последна редакция: април 25, 2010, 12:07:14 от NINA STYLE » Активен
asiia
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 25, 2010, 20:06:22 »

AlbenaNikolova аз ще полсвам серена за същия ресторант предложиха ми много интересни неща. Сайта им е http://www.serena2009.com/
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 25, 2010, 22:10:13 »

Момичета, някой може ли да ми помогне за избора на фризьор. Четох добри отзиви за Pretty Woman - Катя и Мими. Но коя от двете да избера?!  girl_impossible
И още нещо. Много ми е трудно да си представя за колко точно да си запазя час. При мен всичко ще е в ресторанта - и църковния и гражданския брак, като началният час ще е 17 ч. Кое се прави първо - прическата или гримът? Аз мисля, че прическата е първа, но вие които имате опит споделет. И колко часа по- рано трябва да ги направя.... Много ми е сложно  crazy
При мен първо беше прическата, а после грима. Има и момент, в който докато ти приключват прическата, могат да започнат да ти нанасят основата на грима. Това е ако си притисната във времето. За прическата ми бяха казали 2 часа, но всъщност ни стигна 1 час, и грима стана бързо и фотографа дойде по-рано, което ме спаси от подраняването на младоженеца.
Активен
intoxicate
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #179 -: април 26, 2010, 13:18:37 »

Здравейте на всички, тъй като съвсем скоро и на мен ми предстои сватба(юни месец), а все още не сме запазили ресторант, моля  ако някой знае някаква информация за р-т Руски клуб да сподели, защото последно бях в него, хареса ми, но все пак ми се ще ако някой е чувал някакви отзиви за него да сподели.Ако имате предложения за други ресторанти ще съм благодарна да ме насочите.Ето малко инфо от каво се интересувам.Значи гостите ще са около 50-60 души(няма да е голяма сватба);да не е много скъпо(кувертите да са до към 26-27лв); да може да се внася алкохол, безалкохолно, ядки и евентуално мезета.другото, което е имаме запазена дата в Дома, но за съжаление се оказа, че в тякои ресторанти пък е заета дата и не може.Като вариант ни предложиха изнесен ритуал, но жената, която ще води ритуала не е е от дома, а се води към община Садово(казва се Бояна).Мисълта ми, че ако евентуално не успеем да намерим р-т, който да съвпада с датата ни, дали ще има някакво значение, ако в свидетелствата ни пише общ.Садово, а не Пловдив.
Благодаря ви предварително Flower Предполагам, че по-нататък ще имам и други въпросчета, но за сега да измисля ресторанта, че нямам много време, доста на бързо трябваше да се организира всичко, но няма как.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines