Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 04:29:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 197913 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 24, 2010, 16:05:37 »

в момента му правят много голямо проустройство-ремонт и сигурно ще стане хубаво, иначе досега беше малко тясно и тъмно синьо.
Активен
galiaart
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #106 -: март 24, 2010, 22:45:16 »

Последно на 8ми март бях в Малкия Бунарджик. Там преди години ни беше и "втората абитуриентска" lol))) . Не са се променили много нещата от тогава и като обстановка и като обслужване.
На мен специално нещата, които ми харесват там са обслужването и горе-долу обстановката. Не ми харесва кухнята и DJ.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 25, 2010, 12:12:07 »

На мен специално нещата, които ми харесват там са обслужването и горе-долу обстановката. Не ми харесва кухнята и DJ.
Нашите гости всики останаха много доволни! И най-важното, нищо че бяхме 100 човека, на всички храната беше топла!  Bravo А и аз харесах малкото, което успях да хапна!  blum
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 29, 2010, 13:02:52 »

Момичета дали някоя може да ми помогне  huhhuh.gif Знаете ли дали в пловдив се продават декоративни саксиики  като на линка  huhhuh.gif
http://picasaweb.google.bg/eknalbantova/Podaracheta?authkey=Gv1sRgCJuB7KCw28-34AE#5454009375928692434
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 29, 2010, 16:51:44 »

orchidee точно за саксийки не мога да ти кажа, но в събота минах през Джъмбо и бяха заредили какви ли не видове плаващи свещички и доста от тях бяха орхидейки, съдейки по ника ти си на такава тематика:) Може да наминеш и да видиш дали нещо няма да ти свърши работа. Аз много се чудих дали да си взема нещо, но все не бяха в моите цветове и не ми се бягаше в това отношение от идеята.
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 29, 2010, 17:04:30 »

AlexiS благодаря много за инфото, аз орхидеи  свещи вече съм поръчала в цветовете на сватбата, тези на линка , но се чудя дали в саксийки да ги сложа или в подаръчни кутийки  smile
Активен
Lexy
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #111 -: март 29, 2010, 21:41:01 »

Здравейте!
Сватбата ми наближава, а с това и лудницата по организацията  smile Исках да попитам дали някой може да ми даде информация за медицинските свидетелства и необходимите подписи от специалисти по тях, защото нещата, които чух по въпроса досега са доста различни и противоречиви.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: март 30, 2010, 04:22:22 »

Миличка, при нас беше така. Последната неделя преди сватбата отидохме в Писанец на кап. Райчо, да си направим васерман, понеже те работят и събота и неделя до обед, резултата беше готов след 2-3 часа. Ако сте решили, че искате да изследвате и кръвните групи, мисля че може да се направи, когато изследвате за васерман, в смисъл с едно даване на кръв, но резултата мисля че става след 2-3 дни, ако греша нека ме поправят момичетата. На следващия ден минахме през личен лекар, казахме му че става въпрос за сключване на брак, той пита имаме ли някакви оплаквания и сложи печата.След това отидохме в психодиспансера, който е преместен до ВМИ-то на Пещерско шосе, само там правят тези заверки, струваше по 12лв на човек мисля и това е. Всичко става за максимум 1 ден.Това е информация от преди година и половина. Няма нищо страшно smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 30, 2010, 07:09:49 »

Здравейте!
Сватбата ми наближава, а с това и лудницата по организацията  smile Исках да попитам дали някой може да ми даде информация за медицинските свидетелства и необходимите подписи от специалисти по тях, защото нещата, които чух по въпроса досега са доста различни и противоречиви.
Lexy,добре дошла при пловдивските булки Welcome
по спомени, купуваш си медицински по 2 броя за всеки от съпрузите, първо си правиш изследвания кръвни, те знаят какви.аз също в Писанец си ги направих , защото работят и събота и неделя. Мисля обаче, че после се ходи в психо диспансера и чак тогава при джипито. на мен джи пи ми сложи всички печати от всички лекари. като си готов ги носиш в дома на малдоженците около 20 дни преди сватбата, но имай предвид, че трябва да е по-малко от 30 дена, защото толкова им е валидността.
Активен
Lexy
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #114 -: март 30, 2010, 11:11:48 »

Много ви благодаря! Спестихте ми много чуденки!  smile
Активен
asiia
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 03, 2010, 11:46:05 »

Момичета искам да се оплача от отношението на продавачка в магазин за булченски рокли в Аленовград, казва се Александра. Значи преди седмица в четвъртак тръгвам да търся рокля и в този магазин я намирам модела, които е подходящ за моята фигора и тн. имаше само едно, което ме смути на роклята имаше по тъмен цвят на дантелата, които попитах има ли възможност при шиенето да сменим дантелата и момичето каза няма никакв проблем имаме много дантели ще си изберете каква. В понеделник на другата сседмица отивам аз да си я поръчам и попадам на една продавачка, която ме разрева в магазина. Каза ми разгледаи си дантелите по роклите и си избери почвам аз да гледам и харесвам няколко и показвам от тази и тази а от тези нямаме в наличност, от тази нямаме за рокля. При което аз питам може ли да ми покаже от кои има и тя вади дантели които имаше едно време по комбинизоните на бабите ни. Нямало други. След това питам аз добре не мойе ли да се купи като точно до тях има магазин за дантели не неможело. Държанието и е все едно ще ми подаряват роклята и аз капризнича, а не че ще си я плащам. Изпуснах да кажа че исках да има от същия плат рокля и за племеницата ми която е на 1г и 2 месеца при което предната продавачка каза че няма проблем да се ушие. Тази жена отказва директно. Не може направо съм вазмутена от държанието. Все пак искахме пари да им дадем, а тази жена се държеше ужасно с нас.
Извинявам се ако тук не е мястото за това но просто реших че трябва да кажа на момичетата да не останат толкова нещастни   
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 03, 2010, 12:11:54 »

asiia Ето такива незнам как са още  на пазара ! Такива изобщо не трябва да ги има !  good  mimislantze Виждам ,че често ходиш в София и лично аз бих ти препоръчала да посетиш Агенция Приказен ден ! Те работят в цялата страна и аз лично съм ги признала за украси !  give_rose                        Ваня Стил     в отг на твоя пост - /Уважавайте труда на другите и образованието им без значение дали изкарва 20 лв или 20 хиляди всеки си има глава на раменете и храни семейства и си преценя сам за колко да работи. това е конкуренцията иначе няма да е интересно. Весели празници и бъдете преди всичко ХОРААААА!
 smile  /                 
mimislantze много добре го е казало момичето !  good
« Последна редакция: април 03, 2010, 12:32:21 от NINA STYLE » Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 03, 2010, 15:32:40 »

Креми, не си права точно тези хора ни дават съвети не веднъж, въпреки, че не ползваме тяхните услуги ни дават идеи кое от къде да намерим и колко струва, аз лично съм много доволна, че преди да намеря своята агенция прочетох темите за почти всички градове за да добия представа кой как работи и дали само в рамките на своя град, вярно е , че по някога се изпада в дълги полемични спорове, но това е така , защото има хора които наистина се дразнят, че някои са по предпочитани от други...добрите агенции нямат нужда от тази реклама за която намекваш ти повярвай ми така ее..
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 03, 2010, 21:38:06 »

Аз се включвам по повод мнението на asiia макар и да е леко извън темата. Мила искам да те посъветвам да си настояваш на своето и да намериш своята рокля и много внимателно да гледаш кой какво ти обещава. Моята рокля също е от там и съм почти сигурна, че продавачката, за която говориш е въпросната "руса", която си прави каквото иска и направо те кара да изхвърчиш от магазина. И аз бях на ръба, но се размина благодарение на едно друго момиче, което е много отзивчиво, успокои ме, че ще ми я направят както искам и така и я получих накрая. Ако обаче зависех от другата въпросна сигурно щях да извърша "убийство" на пробата. diablo Ако наистина си се спряла на модел от там и не го намираш другаде просто си дръж да те обслужва друг.
« Последна редакция: май 15, 2010, 12:41:03 от Капризче » Активен
asiia
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: април 04, 2010, 07:57:57 »

Накрая я намерих същата рокля в списание и ще ми я в Пловдив. danceg yahoo Но тази продавачка е ужасна. Нямахе друга, когато ходих втория път
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines