Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:16:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 205900 пъти)
 
krissitu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #90 -: март 21, 2010, 13:51:15 »

Благодаря ти, Нина!
Активен
Димитър Димитров
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 26


:)


« Отговор #91 -: март 21, 2010, 18:35:38 »

 А за ДЖ Алекси мога да кажа :Момчето работи с желание и любов.Снимах с него няколко сватби и мога да кажа едно...направи невероятен купон.Аз лично ще го препоръчвам !
« Последна редакция: март 21, 2010, 20:12:45 от Димитър Димитров » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 21, 2010, 19:16:29 »

Димитър Димитров колега не си струва да се ядосваш ! Който го може го може ! Имаш достатъчно доволни клиенти за да се влияеш от простотии !  good
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 21, 2010, 19:57:51 »

Аз само мога да кажа, че цената на услугата не определя качеството. Аз лично съм много доволна от нашия ДЖ, въпреки, че цената не беше висока и не е от често споменаваните Миро, Дидо, Емо Дрехаров или Вожда. Пак бих го наела ако ми потрябва ДЖ. Невероятно забавен човек, който не се е самозабравил както ДЖ Миро и Дидо, които ми направиха доста лошо впечатление с наглото си поведение.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 22, 2010, 21:47:37 »

Отключвам темата, защото пловдивските булки нямат къде да пишат. Ако споровете продължат ще я заключа отново. Моля да вземете под внимание поредната ми забележка и да на злоупотребявате с дадената ви възможност!
Активен
tweety
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #95 -: март 22, 2010, 22:12:12 »

А сега към пловдивските булки: някоя пробва ли се да си прави поканите сама и ако да - от къде си купи материали? Ударих на камък в 2 книжарници, в едната ме гледаха странно като питах за перлена хартия, а в другата като попитах колко грама са цветните листове, които продават  angry
« Последна редакция: май 15, 2010, 12:33:55 от Капризче » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 23, 2010, 08:10:35 »

аз бях решила да си правя сама поканите, но послед се отказах.
 пробвай в Офисоне суперсторе, там има повече неща.
 но има и друг вариант иди в някой копи център(гладстон-Лъки синема) и там има всякакви картони, те са и големи и може те да ти предложат текст и дизайн, а може най- добре ти да си подготвиш текст и дизайн и да го занесеш и те ще ти го разпечатат, така ще е най- евтино.
 трябва обаче да съгласуваш предварително на каква програма да е текста.
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #97 -: март 23, 2010, 09:19:52 »

Аз за поканите още не съм решила дали сама ще ги правя, но тъй като правя картички си купувам материалите от три места: книжарница Нанси, Office 1 и книжарница Дали. В книжарница Джулия също има цветен картон и цветни листове. Това се сещам за сега.
Активен
roska79
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #98 -: март 23, 2010, 21:34:02 »

Здравейти момичета!Искам до попитам някой дали е чувал мнения, отзиви за Ресторант Малък Бунарджик и ДЖ Ар Джи. Предварително ви благодаря.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: март 24, 2010, 08:05:50 »

един  мой колега се жени там миналата година и беше много доволен от всичко.
 за ДЖ не мога да кажа, не съм го чувала, но ако е този, който по принцип пуска там вечер, не е много добър според мен, но зависи много какви са ти предпочитанията, ако е този, който работи там , просто иди някоя вечер и виж дали на теб ще ти хареса.
Активен
galiaart
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #100 -: март 24, 2010, 09:24:41 »

Здраейте, момичета!
Не бях писала от доста време , но това не означава че не следя от близо коментарите  give_rose
Да ви се похваля - вече си имаме фотограф и оператор! Bravo След дълго обмисляне и проучване на цените и качеството се спряхме на Димитър Яков (фотограф) и Александър Маринов (оператор). Възхитена съм от отношението им и най-вече от това, че си обичат работата и приемат всяка твоя идея като предизвикателство, което да реализират!  danceg

А колкото до поканите - аз също след кратко проучване реших да си ги направя сама, дори вече започнах! След като разгледах на няколко места прецених, че тези, които ми харесват са около 2 лв и то без надписването, а ние ще имаме около 160 гости... и реших да се заема сама с тази работа! Занимавам се с графичен дизайн и дори мисля да си ги направя "уникални" така да се каже, посветени точно на нашата сватба! Материали си купувам от една книжарница и един магазин за сватбени покани и опаковки! Ако някой се интересува ще му ги обясня, на главната са и двата!
Като напредна с работата ще кача и снимки! Стискайте палци!  yahoo
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 24, 2010, 09:54:28 »

galiaart поздравления за фотографа наистина работи страхотно good и аз доста съжелявам че не можах да го ангажирам за моята дата  :angry:но какво да се прави smile можеш ли да ми пратиш на лични координатите на магазина и книжарницата? Благодаря предварително Flower

Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #102 -: март 24, 2010, 11:44:05 »

И аз моля за координати, за сега мислим да направим сами поканите.
При нас е сложно с екипа по сватбата, ще си "внасяме" отделни действащи лица от Пловдив и София до Карлово  blush
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 24, 2010, 13:20:03 »

Здравейти момичета!Искам до попитам някой дали е чувал мнения, отзиви за Ресторант Малък Бунарджик и ДЖ Ар Джи. Предварително ви благодаря.
За DJ не мога да ти кажа нищо, но за ресторанта мога само хубави неща да кажа. Там беше сватбата ни юни миналата година. Нямам нито една забележка ни към организация, ни към персонал .С една дума професионалисти!!!!  smile  good good good
Активен
_kalinka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #104 -: март 24, 2010, 16:03:01 »

Споделете мнения и за ресторант Руски клуб, моля  Flower
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines