Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 21:28:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 198409 пъти)
 
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 12, 2010, 09:10:52 »

Радвам се, че ти хареса. Сега трябва да почна да търся обувки. Но какви ли да бъдат, чудя се дали да са сандали или затворени. И след като намеря обувки, тогава ще почнат да правят корекция по роклята в дължината.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 12, 2010, 09:14:16 »

didiilko , не само че роклята е много стилна, ама ти стои перфектно! smile Поздравления!  Bravo good
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 12, 2010, 09:18:44 »

За обувките зависи - кога ти е сватбата ?  Мойте са сандалетки съвсем изчистени, вчера си ги взех и ми се струва че са направили тока малко по -висок отколкото исках ,но роклята я пуснаха по-дълга и дано да няма проблем   smile Аз поисках сандалети тъй като сватбата ни е юни месец, но пък на кумата и е по удобно със  затворени и такива ще си купува , трябва да прецениш на теб как ще ти е по- удобно и как по -добре се виждаш  smile
Активен
sunshine4eto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 12, 2010, 11:30:39 »

didiilko, браво за роклята изфлежда много фина и лека, видях и халките  good а измисли ли вече прическа  blum
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 12, 2010, 12:00:45 »

Здравейте!
savka Сватбата ще ми е на 29 май и сигурно ще съм със затворени обувки, защото май така ще се чувствам най-удобно. Иначе ти откъде си ги купила твоите сандалетки, за да ида и аз да ги пробвам?
sunshine4eto още не съм измислила прическа, ще трябва да почна да ровя из интернета за прическите.
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 12, 2010, 12:28:11 »

didiilko   29 май е хубава дата -рождения ми ден yahoo и аз имах желание за тогава но пък после щяха да ми се слеят празниците и ще съм малко ощетена  smile smile smile
На мен ми ги препоръчаха от Принцес -тя е фирма за производство на обувки там имаше готов модел който ми хареса само че червен и за една седмица ми ги направиха -довечера ще си кача снимките в галерията .За координати ако искаш на лични  smile
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #66 -: март 17, 2010, 10:06:17 »

искам да попитам кой от вас и истинските пловдивски булки ще присъстват на националната форумска среща. има ли такива? сватбени агенти също, ще ходите ли на срещата?
Активен
sunshine4eto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 17, 2010, 14:22:18 »

На мен лично форумът в този си вид ми дава необходимото и не чувствам нужда да ходя лично на сбирки (може би защото съм още нова, или защото е във В.Търново, а може би и аз съм "на хонорар в агенция"?!)
Някои хора просто не спират да ги преследват караконджоли, жал ми е angel
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 17, 2010, 15:55:39 »

Привет на всички Пловдивски булки. Аз също съм бъдеща такава и нашата сватба е след точно месец на 17 Април и нямам търпение вече. Запазено и капарирано е всичко още от миналата година. Ресторант Глобус (http://www.hotelglobus-bg.com/). Дисководещ, ще е DJ Алекси (http://www.djaleks-maronov.com/) DJ Алекси беше диджей на сватбата на наши приятели и сме очаровани как води и работи. За фото и снимки се доверихме и избрахме професионалния сватбен фотограф Иван Банчев от fototo.be (http://www.fototo.be/), който ще ни изработи уникална фото книга като тези, които предлага. Видеооператор, ще е Тодор Стойков от Мецофорте видео (http://www.mezzoforte-video.com/), музика за извеждането ми и всичко останало си имаме отдавна. Случайно попаднах тук, защото още не сме си избрали единствено песента за първия ни сватбен танц и реших да се впиша, има интересни теми. Някой ако се интересува от нещо може да ми пише и пита, но повече подробности и снимки чак след сватбата и след като всичко отшуми smile
Активен
_kalinka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #69 -: март 17, 2010, 16:30:06 »

Здравейте,  и аз съм от пловдивските булки за май месец, но повече чета  smile отколкото пиша.
Искам да ви питам, къде в Пловдив могат да се направят единични бройки покани - за кумовете и родителите имам предвид?
И също така, дали сте срещали в Пловдив и Асеновград хубави диадеми и тиари с елементи в цвят шампанско, екрю, нежно розовко или нещо такова. Просто различни от снежно бяло или сив метал. Гледах едни в Дома на младоженците и в Бижуленд мисля се казваше в Капана, но доста грубички ми идват.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 17, 2010, 17:00:08 »

Здравейте,  и аз съм от пловдивските булки за май месец, но повече чета  smile отколкото пиша.
Искам да ви питам, къде в Пловдив могат да се направят единични бройки покани - за кумовете и родителите имам предвид?
И също така, дали сте срещали в Пловдив и Асеновград хубави диадеми и тиари с елементи в цвят шампанско, екрю, нежно розовко или нещо такова. Просто различни от снежно бяло или сив метал. Гледах едни в Дома на младоженците и в Бижуленд мисля се казваше в Капана, но доста грубички ми идват.

Където печатат покани могат да ти направят и отделни и различни за родители и кумове . Друг е въпроса ,че за всеки различен текст ви хващат отделен печат .  good
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #71 -: март 17, 2010, 17:42:18 »

Привет на всички Пловдивски булки. Аз също съм бъдеща такава и нашата сватба е след точно месец на 17 Април и нямам търпение вече. Запазено и капарирано е всичко още от миналата година. Ресторант Глобус (http://www.hotelglobus-bg.com/). Дисководещ, ще е DJ Алекси (http://www.djaleks-maronov.com/) DJ Алекси беше диджей на сватбата на наши приятели и сме очаровани как води и работи. За фото и снимки се доверихме и избрахме професионалния сватбен фотограф Иван Банчев от fototo.be (http://www.fototo.be/), който ще ни изработи уникална фото книга като тези, които предлага. Видеооператор, ще е Тодор Стойков от Мецофорте видео (http://www.mezzoforte-video.com/), музика за извеждането ми и всичко останало си имаме отдавна. Случайно попаднах тук, защото още не сме си избрали единствено песента за първия ни сватбен танц и реших да се впиша, има интересни теми. Някой ако се интересува от нещо може да ми пише и пита, но повече подробности и снимки чак след сватбата и след като всичко отшуми smile
veninceto добре дошла и поздравления за избора  :bravo:хубаво е че сте запазили всичко от толкова рано и сте спокойни. ще разказваш и показваш снимки нали? а украса ще имате ли и кой ще е прави ако не е тайна  girl_wink
 
 
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 17, 2010, 17:53:15 »

Здравейте,  и аз съм от пловдивските булки за май месец, но повече чета  smile отколкото пиша.
Искам да ви питам, къде в Пловдив могат да се направят единични бройки покани - за кумовете и родителите имам предвид?
И също така, дали сте срещали в Пловдив и Асеновград хубави диадеми и тиари с елементи в цвят шампанско, екрю, нежно розовко или нещо такова. Просто различни от снежно бяло или сив метал. Гледах едни в Дома на младоженците и в Бижуленд мисля се казваше в Капана, но доста грубички ми идват.

зДравей, навсякъде, където продават покани се продават на бройка, така че няма проблем да купиш , колкото искаш, наистина проблемът е с печата на текста, защото се плаща на текст, а не на брой покана, остава опцията вие да си ги напечатате, но е малко трудно, защото формата е различен от традиционния и ние си скапахме нашите покани за кумовете, но после сложихме паусна хартия вътре и така от втори път се получи smile
Активен
sunshine4eto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 17, 2010, 20:01:37 »

veninceto, поздравления за оператора, ние също сме в голяма мъка- харесахме него, но родителите на мойто държат да се срещнат с още някой. tease
Мецофорте не сме ги виждали за сватба, но пък имаме впечатления от снимането им на Балканиадата на тенис-ски клуба на медиците 2007( вписал я е в биографията в сайта) и ни харесва, а и в сайта гледахме има много свежи идейки. Дано и ние се спрем на него в крайна сметка.....
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 17, 2010, 20:30:40 »

За  DJ Алекси е излишно да казвам ,че работи страхотно . По някога по младите дж се стараят много повече от тези, които са дълго време в бранша . Аз поне мога да се подпиша и с двете ръце за него ! За Тодор Стойков също само хубави думи ! Невероятен оператор и прекрасен човек !  good  Исках само да попитам ,колко са им кувертите на Глобус ? Бях го забравила този р-т .
« Последна редакция: март 17, 2010, 23:27:41 от NINA STYLE » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines