Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:27:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 196052 пъти)
 
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: август 31, 2010, 10:08:51 »

Момичета, някоя от вас знае ли дали може да се прави изнесен църковен ритуал? Мисля да си спестим едно от разкарванията Wink

Аз бях с изнесен църковен ритуал, така че ако се интересуваш ще ти дам координатите на свещеника.
За фото препоръчвам Митко Яков. В албума ми съм сложила сесията си от сватбата и мисля, че говори достатъчно.
За видео - Сашо Маринов. Работи страхотно, техниката му е много добра и е много добър в детайлите.
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #511 -: август 31, 2010, 10:31:26 »

невероятни снимки!!!! БРАВО! като фото модели сте... дано и нашият фотограф се справи така добре:)

Мразя гарите, но винаги съм харесвала снимки по релсите..... страхотно!  Oh my ...
А на последните снимки все едно сте открили някаква невероятна тайна... както в приказките lol
супер... нямам думи! Bravo Bravo Bravo
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #512 -: август 31, 2010, 11:57:23 »

Дони, ще се възползвам от предложението ти и ще те помоля за координатите на свещеника, за всеки случай blush Благодаря ти!
Активен
Bankova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Любовта!? Това сме АЗ и ТИ!


Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: август 31, 2010, 13:15:59 »

Дони поздравления! Снимките и албума са ви просто невероятни  shok Страхотни снимки  Girl_hide
А оператора ,които ни препоръчаха за сватбата на моята братовчедка Димитър Димитров от Студио 1 е отново зает за съжаление , както беше и за нашата дата  sad Иначе работата му наистина е впечатляваща вижда се от клипа http://vbox7.com/play:6decb5b9
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: август 31, 2010, 19:05:15 »

Aaa, супер яко. Впечатлена съм.
Той за колко лв снима?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: август 31, 2010, 21:33:14 »

_Yani_ пощата ти е пълна и не мога да ти отг.  good
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: август 31, 2010, 22:37:08 »

Aaa, супер яко. Впечатлена съм.
Той за колко лв снима?
"Posum", отговорих Ви на лични  smile
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: септември 01, 2010, 12:54:04 »

Филмчето на Димитър Димитров ме впечатли  Bravo. Страхотен монтаж!
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #518 -: септември 01, 2010, 16:46:42 »

Момичета, къде продават изкуствени цветя? huhhuh.gif
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: септември 01, 2010, 17:31:10 »

Eli_p ,провери в "Джъмбо". Там гледах много изкуствени цветя хубави са :-)
Активен
slavinka_82
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #520 -: септември 01, 2010, 19:08:49 »

  За р-т Кадифе май могат легенди да се разказват ! Миналата седмица на 21 август хората си поръчали за вечеря пържола ,шишче и кюфте . Но получили само пържола и шишче ,а кюфте няма . Ето и обяснението на шефа - МИ ЗАБРАВИХ ГО !  Младоженците и на челна стойка да застанат вечерята пак си е в умален грамаж . А шефа единственото нещо което направил е да скляпа виновно ! Без думи !  crazy sad sad sad

Здравейте на всички, извинявайте, че се намесвам във вашата тема  , но ми омръзна да чета "компетентните" изказвания на цитираната госпожа/ ца-
Немога да разбера,защо NINA STYLE  не плюеше КАДИФЕ докато сестра и  до вчера беше съдружник в ресторант "Кадифе",а тя правеше украсата.
Сега,когато ги изгониха от там започнаха с плюнките. Немислите ли ,уважаема Нина , че е долно или това ви е стил на работа- докато можеш да използваш някого
 е добър, а после, когато нямаш полза от него, започват хулите по негов адрес.
Градът е малък и рано или късно истината излиза-време е да се спука балонът, в който  се намираш.
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: септември 01, 2010, 19:59:49 »

Яни, кутията ти е пълна и не мога да ти отговоря! Изкуствени цветя има в Бриколаж, Джъмбо, Юск, Домикс и в интернет магазин Дейзи, аз от там си взех изкуствената орхидея за косата и бутониерите. Само да ви кажа, че много лъжеше окото, като се прибрах свекърва ми е беше натопила във вода да не съхнела  tease.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: септември 01, 2010, 20:30:20 »

Здравейте на всички, извинявайте, че се намесвам във вашата тема  , но ми омръзна да чета "компетентните" изказвания на цитираната госпожа/ ца-
Немога да разбера,защо NINA STYLE  не плюеше КАДИФЕ докато сестра и  до вчера беше съдружник в ресторант "Кадифе",а тя правеше украсата.
Сега,когато ги изгониха от там започнаха с плюнките. Немислите ли ,уважаема Нина , че е долно или това ви е стил на работа- докато можеш да използваш някого
 е добър, а после, когато нямаш полза от него, започват хулите по негов адрес.
Градът е малък и рано или късно истината излиза-време е да се спука балонът, в който  се намираш.
Ето ти истината. Сестра ми никога не е била собственичка ! Друг човек до нея може би ,но не и тя ! Колкото до р-т Кадифе по отчаяни и жалки действия не съм виждала ! Професионалистите от този р-т които не могат да си запомнят куверта и поднасят половин порции на сватбарите ,а после скляпат виновно или смесват алкохола на две сватби/ информация от самите сватбари и колеги ,които са работили на тези сватби /  и още куп простотии да вземат да се приберат в къщи и да не се учат на гърба на младоженците ! И господинчо всички знаем кой стои зад този пост , така ,че не се хаби на празно . Тези хорица никога не са се занимавали с р-т  и дори не си знаят какво съдържат кувертите за сватба ! Колкото до украсата  в този р-т се правеха украси почти без пари само и само да се привлекат сватби ,а този жест беше от моя страна спрямо тях ! А собственика на Кадифе  идваше в моята агенция да прави украси по другите р-ти и да се учи ! Мога още доста да пиша ,но не си заслужава да си  хабя пръстите ! А  на собственика брат ,снаха ,баба чинка ,стринка и целия род се учат да държат табла за да спестят от заплати . Мили момченца от 4 мес се занимавате с сватби ,а аз съм в това от 7 години ,така ,че не ми обяснявайте  кой е по компетентен ! Минала съм през всичко по сватбите от сервитьорство до сватбен агент ,а вие имате още доста да учите ! Колкото до използването  , тези господинчовци можем да ги ползваме само за чистачки . С този стаж 4 мес. в този бранш освен издънки нищо друго не може да се научи от тях !
« Последна редакция: септември 01, 2010, 21:10:44 от NINA STYLE » Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: септември 01, 2010, 21:15:38 »

Не искам да влизам в спорове, но познавам Нина от доста време и макар, че не работим заедно мога да Ви кажа, че винаги е била коректна с всичките си колеги. Помага на всеки с каквото може и това могат много хора да го потвърдят! (вкл. и на мен също е помагала) Тя не е идеална, но в работата си е просто перфектна! Знам, че доста труд положи да помага на този ресторант и на много други, затова такива постове от регистрирани нови потребители звучат несериозно и доста грозно! Преди 2 месеца водих сватба във въпросния ресторант Кадифе и украсата беше от друга сватбена агенция - едно момиче младо и една бабичка и помагаше за първи път ги виждам - до колкото чух живят в "Графа или Труд" може и от Карлово да са били..., и нямаха нищо общо с нейната агенция.

Надявам се, че не се обиждате, тъй като не съм искал никой да засегна с думите си по-горе.
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: септември 01, 2010, 22:07:10 »

Аз се чудя защо изобщо се обръща внимание на анонимни потребители с едно мнение? Темата не е за спорове а за булки и нормално общуване,както и за полезни съвети и от мнения на реални потребители!
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines