Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 18:23:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 198439 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: август 27, 2010, 14:55:33 »

Здравейте и от мен Wink Момичета,тези от вас които не са ползвали агенции за украса може ли да ми кажете от къде да си купя камъчета, кристалчета и други такива дреболийки  :girl_impossible:за украса по масите
От фирма Диги . Горната улица която се пресича с понеделник пазара. До пицариата , забравих как се казва.  good
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: август 27, 2010, 14:59:56 »

аз моите ги поръчвам по нета на една фирма от Асеновград ,имат камъчета ,листенца,всичко и са на хубави цени ! Wink
Нина, коя тази улица?това склад ли е на Диги ?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: август 27, 2010, 15:04:31 »

аз моите ги поръчвам по нета на една фирма от Асеновград ,имат камъчета ,листенца,всичко и са на хубави цени ! Wink
Нина, коя тази улица?това склад ли е на Диги ?
Да склад е . Диги 84 - Димитър Гимишев ЕТ. ул. Душо Хаджидеков № 1, Пловдив. 032652689.
Активен
Roisin
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


everything zen


« Отговор #498 -: август 27, 2010, 16:20:25 »

Ели, може да провериш и в Джъмбото. Там също има доста такива джунджурийки.
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: август 28, 2010, 07:22:35 »

Момичета, трябва ми спешно координати на фирма за фонтан от шоколад.
разбрах че има май само една фирма- САФО, но за нея не получих добри отзиви, напоследък шоколада им бил направен много зле и пръскал, защото бил много рядък.
Знаете ли за други такива фирми в Пловдив?
А ня кой да има добри отзиви за Сафо , но да са от последния месец, че май напоследък са си развалили фонтана.
Slance81 за моята сватба използвах САФО и съм супер доволна .
Активен
nadety
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #500 -: август 29, 2010, 13:47:42 »

Бяхме на сватба в Марково ... "Водолей" ми харесва smile много повече ..
Сега сме на тема DJ smile Търсим си smile човек, който може да поеме отговорност smile като на един списък освен песните, ще му пишем и час за ритуалите ( хвърляне на букет и тем подобни ), които да даде сигнал за тези неща smile Казаха ни, че услугата е около 300лв. smile
Активен
_Yani_
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #501 -: август 29, 2010, 16:24:53 »

Момичета, търся си екип от фотограф и видео, които са са в синхрон, когато се снима. Страх ме е, че ако взема отделно хора няма да са в координация един с друг, а и заплащането ще е повече. Можете ли да ми предложите такъв добър екип от фото и  видео?
Активен
Dalisha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


http://vbox7.com/play:77f1e8e1


Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: август 29, 2010, 17:12:44 »

Момичета, търся си екип от фотограф и видео, които са са в синхрон, когато се снима. Страх ме е, че ако взема отделно хора няма да са в координация един с друг, а и заплащането ще е повече. Можете ли да ми предложите такъв добър екип от фото и  видео?
Аз ти препоръчвам за фотограф Методий Плачков-0888817144,можв да разгледаш фото албума ми,просто е страхотен,а за видео Зани-имат саит погледни го ще останеш очарована.Работят в екип.Ние сме много доволни.
Активен
Dalisha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


http://vbox7.com/play:77f1e8e1


Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: август 29, 2010, 17:20:35 »

Бяхме на сватба в Марково ... "Водолей" ми харесва smile много повече ..
Сега сме на тема DJ smile Търсим си smile човек, който може да поеме отговорност smile като на един списък освен песните, ще му пишем и час за ритуалите ( хвърляне на букет и тем подобни ), които да даде сигнал за тези неща smile Казаха ни, че услугата е около 300лв. smile
На мен в Марково ми харесва градината,а за вътре наистина малко няма видимост от тези колкони,но поне условията там са супер.Но важно е настроението *THUMBS*За ДЖ мога да ти препоручам Пепо-тои е водещ на цялото тържество,прави много игри  и води всички ритуали.Тел му е 0878789873.Страхотен професионалист.Всички гости после ми званяха да ме поздравят за ДЖ!И за други неща де.. Wink
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: август 29, 2010, 18:29:21 »

Аз съм много доволна от снимките на нашия сватбен фотограф Иван Банчев. Направи ни и страхотна сватбена фото книга. Телефона му е: 0888 519 167.

Видеото пък е простоo уникално!!! Сватбата ни е снима видеооператора Тодор Стойков от Мецофорте. Който е гледал видеото до сега е във възторг, интересно е -наистина много готино. Телефона му е: 0888 620 564.

DJ на сватбата ни беше DJ Алекси. Препоръчвам го на всички ,които си търсят наистина добър DJ за сватбата със собствен стил, за който съм убедена и гарантирам на 100%, че се справя блестящо! Вече и на няколко приятелки им води сватбите и те също са много доволни от него. Телефона му е: 0899 443 442.
Успех и късмет в избора good
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: август 29, 2010, 19:38:14 »

И не е задължително хората ,които работят на вашата сватба да са от един екип за да се сработят...
Може да сте си харесали и виждали работата примерно на добър DJ от Бургас и да искате точно той да е на вашата сватба или да сте гледали видеооператор от София и фотограф от Варна които много да са ви впечатлили с видеото и снимките на ваши приятели и роднини.. ако хората са професионалисти не виждам никакви проблеми ,е сигурно ще ви струва и малко по-скъпо ,но компромиси с качеството на сватбата не си правете  good  Имате голям избор и професионалистите в този бранш са доста.
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #506 -: август 30, 2010, 08:17:58 »

Бяхме на сватба в Марково ... "Водолей" ми харесва smile много повече ..
Сега сме на тема DJ smile Търсим си smile човек, който може да поеме отговорност smile като на един списък освен песните, ще му пишем и час за ритуалите ( хвърляне на букет и тем подобни ), които да даде сигнал за тези неща smile Казаха ни, че услугата е около 300лв. smile
Aз отдавна не съм писала,но ви чета дискусиите  Wink
За ДЖ за мен най-добрите в града ни са ДЖ Венци и сина му ДЖ Майли.
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #507 -: август 30, 2010, 08:35:36 »

Бела,от кой сайт поръчваш? blushДа проверя и там какви са цените
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: август 30, 2010, 17:21:08 »

И не е задължително хората ,които работят на вашата сватба да са от един екип за да се сработят...
Може да сте си харесали и виждали работата примерно на добър DJ от Бургас и да искате точно той да е на вашата сватба или да сте гледали видеооператор от София и фотограф от Варна които много да са ви впечатлили с видеото и снимките на ваши приятели и роднини.. ако хората са професионалисти не виждам никакви проблеми ,е сигурно ще ви струва и малко по-скъпо ,но компромиси с качеството на сватбата не си правете  good  Имате голям избор и професионалистите в този бранш са доста.
Момичета, има много по добри фотографи и видеооператори от изброените, може би не ги знаете или не сте видяли тяхна работа, по различни са, по разчупени www.studioedno.com Митко и Жоро са операторите, имат във Фейсбука доста клипчета от сватби там но име Димитър Димитров видеооператор, а за Ди Джей Десо, Ди джей Оги, все имена с качества и различни мисления и идей. girl_wink
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #509 -: август 31, 2010, 09:09:39 »

Момичета, има много по добри фотографи и видеооператори от изброените, може би не ги знаете или не сте видяли тяхна работа, по различни са, по разчупени www.studioedno.com Митко и Жоро са операторите, имат във Фейсбука доста клипчета от сватби там но име Димитър Димитров видеооператор, а за Ди Джей Десо, Ди джей Оги, все имена с качества и различни мисления и идей. girl_wink

Тук може малко да се поспори girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines