Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 11:51:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 198428 пъти)
 
Dalisha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


http://vbox7.com/play:77f1e8e1


Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: август 25, 2010, 11:33:06 »

Момичета, някоя от вас знае ли дали може да се прави изнесен църковен ритуал? Мисля да си спестим едно от разкарванията Wink При мен остана варианта "Лайпциг" и сега се чудя дали там предлагат украса от тях или ще трябва да прежаля доста пари за агенция. Някой скоро правил ли е там сватба? Какви са отзивите за ресторанта? huhhuh.gif
Може изнесен ритуал.Отиваш в ритуалния дом и си запазваш датата и 20 дни преди сватбата отиваш да платиш-струва 222 лева.Чувала сам,че Елена прави добри ритуали-ако искаш питай дали е свободна. good
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #481 -: август 25, 2010, 14:02:06 »

Аз имах впредвид изнесен църковен, дали поп може да дойде в ресторанта,тъй като не съм запозната дали е по-добър вариант да не сме в църква, а да го направим в ресторанта pardon
Активен
Dalisha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


http://vbox7.com/play:77f1e8e1


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: август 25, 2010, 14:23:28 »

Аз имах впредвид изнесен църковен, дали поп може да дойде в ресторанта,тъй като не съм запозната дали е по-добър вариант да не сме в църква, а да го направим в ресторанта pardon
Ели попринцип може,но лично аз сьм против,защото все пак и емоцията е друга да се венчаеш в Божи храм,иначе всичко става прекалено комерсиално.Естествено това е моето мнение не си го налагам Wink
Активен
Roisin
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


everything zen


« Отговор #483 -: август 25, 2010, 23:07:58 »

Аз имах впредвид изнесен църковен, дали поп може да дойде в ресторанта,тъй като не съм запозната дали е по-добър вариант да не сме в църква, а да го направим в ресторанта pardon

Ели, аз доста се бях поразтърсила за свещеник, който да направи изнесен църковен ритуал, но никой не се съгласи, защото било против правилата. В последствие разбрах от моя позната, че имало един свещеник, който прави изнесени ритуали в Империал.
Но съм съгласна с Dalisha. За гражданския ритуал съвсем спокойно можеш да си спестиш разкраването, но за църковния си заслужава да го направиш в църква. Наистина е съвсем различно и обстановката е много по-тържествена - стенописи, църковен хор, камбани... Според мен си струва разкарването! Пък и на който не му се разкарва, може да дойде направо в ресторанта. Достатъчно е да присъстват семейството и най-близките приятели.
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #484 -: август 26, 2010, 08:26:49 »

Благодаря ви момичета,обедихте ме и мисля че сте прави blush Благодаря ви за съветите give_rose Добре, че го има този форум,за да можем да си обменяме опит и мнение yahoo
Активен
nadety
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #485 -: август 26, 2010, 18:08:24 »

Първо да ви се похваля smile През май месец ще съм булка  yahoo yahoo yahoo Дата не сме я уточнили още .. smile
Гостите ще са около 150 по предварителен списък ... значи около 130 smile
Хареса ми сватбен салон "Водолей" smile Някой бил ли е там smile
Търсих отзиви, но нищо не намерих smile

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
svetleb
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #486 -: август 26, 2010, 20:17:36 »

Здравейте    момичета ! И аз като вас  очаквам с нетърпение  моята сватба . До сега само четях темичките и взимах идейки  от всички вас ,но днес ми се случи нещо невероятно ,което ме накара да пиша тук. Незнам на кой да се оплача нито пък как да реагирам  и затова реших да попитам вас . Сватбата ни ще е в р-т Кадифе.  И днес  един господин  от р-та се обадил на бъдещия ми съпруг и му съобщава ,че не може да ползваме агенцията ,която сме наели . Когато си записвахме дата в –р-та казаха ,че няма проблеми дори те самите ни ги препоръчаха . Сега обаче решили ,че вече няма да работят с тази агенция и  ни се обаждат да ни кажат .  Ние сме си капарирали всичко в агенцията и сме много доволни . Срещнахме се с видео оператора ,фотографа ,дж  и всичко ни е уговорено .   После след нашето  явно недоволство казаха ,че можем да ползваме само видео и фото ,но без украса , а ние си искаме всичко .  Остават 8 дена до сватбата ,а ние сме в пълен ужас . Днес от агенцията разбрах ,че в р-та има сватба и сега  в събота на 28 август и на младоженците им се е случило същото . Каза ли им ,че ще им намерят видео и фото и украса . Как може 1 ден преди сватбата  да ми причини някой нещо подобно ? Аз трябва да съм щастливка ,че имам  7 дена да реагирам .  И с цялото си нахалство господина в р-та  , а той е и шефа поне така разбрахме ни каза да си искаме капарото от агенцията .  Хората от агенцията бяха много коректни  и ни обясниха ,че те не се отказват от нашата сватба и са  готови да работят така както сме се разбрали  така ,че след като р-та забранява да влезнат те да ни върнат капарото . Направо ще полудея ! Днес имах чувството ,че ще припадна в момента в който приятеля ми  се обади  да ми каже . Веднага отидохме в р-та и чухме всичко това . Отказахме се от украсата и  оставихме видео и фото и дж поне тях да не сменяме . И сигурно трябва да сме им благодарни ,че ни позволиха да оставим  поне тях . Незнам каква украса ще ми направят р-та  ,но вече ми е все едно за всичко . Плаче ми се ,а на т момичето  което му се случва това 1 ден преди сватбата незнам как е живо .  Единственото, което мога да кажа  е ,че  такива р-ти  са направо за съд .
« Последна редакция: август 26, 2010, 20:22:34 от svetleb » Активен
DesiN
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #487 -: август 26, 2010, 21:06:27 »

Вие луди ли сте?? Теглете една майна на ресторанта и изберете друг! Надявам се да не сте капарирали нищо там. Моята сватба беше преди седмица в Сани, Асеновград, ангажирахме ги буквално една седмица предварително, не сме капарирали нищо, разрешиха внасяне на алкохол, мезета и ядки. Ако вече сте имали конфликтна ситуация с ресторанта, който сте ангажирали, по-добре се откажете от тях - 1, ще сте на тръни през цялото време и 2. не се знае как ще са манджите (имам приятели готвачи и сервитъори доста, един съвет - не ядосвайте готвача, не се знае какво ще сложи Wink  В Сани даже ни украсиха масите с украсата, която ние си занесохме - за повече подробности относно експресна украса без специалист - http://desi.nedelcheva.mxc.in/?p=551 

Един съвет - не се шашкай! Бъди коректна с тези, които са коректни с теб, а към другите, да се отнасяме подобаващо: антирекламата в интернет ще попречи на други хора да се опарят. И не давай на никой да ти се качва на главата, спомни си старата поговорка - който плаща, той поръчва музиката Wink good
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: август 26, 2010, 21:31:12 »

Това за р-нт "Кадифе" е просто недопустимо! Аз лично си бях изградил друго мнение за този р-нт, но...
Как може да сте си капарирали украса, видео, фото и др. и да Ви кажат в последния момент, че не можете да ползвате украсата, която сте си харесали и знаете, че ще е тя? Ресторанта какво ги бърка, кой прави украсата, кой е DJ и кой снима сватбата? Да си гледат менюто и персонала, а другата организация си е желание изцяло на клиента. Пфф - Българска работа.....

Относно "Сватбен Дом - Водолей" - ресторанта е страхотен и вътре и вън, ще останете очаровани!

 
Активен
Dalisha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


http://vbox7.com/play:77f1e8e1


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: август 26, 2010, 21:33:17 »

Първо да ви се похваля smile През май месец ще съм булка  yahoo yahoo yahoo Дата не сме я уточнили още .. smile
Гостите ще са около 150 по предварителен списък ... значи около 130 smile
Хареса ми сватбен салон "Водолей" smile Някой бил ли е там smile
Търсих отзиви, но нищо не намерих smile

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Nadety аз лично съм чувала лоши отзиви за този ресторант.Първо искат over time след 12 по 100 лева на час.Отделно си плащаш и калъфите на столчета ако не се лъжа по 2;50 на стол.За храната съм чувала,че я сервират студена.Не мога да се сетя какво още не ми беше допаднало в този ресторант,защото ние обикаляхме доста по ресторантите и вече се бъркам.Аз лично мога да ти препор ъчам Ресторант-градина Марково.Там просто се оставаш в тяхните руце и не мислиш за друго.Калуфите за столовете са безплатни,няма допълнителни такси,а храната и обслужването и отношението са просто страхотни-сякаш не си в България!А особено ако искате градинско парти там е страхотно и градината е за 170 места. *THUMBS*Имат и осигурен транспорт за гостите.Абе супер са.
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: август 26, 2010, 21:42:36 »

Nadety аз лично съм чувала лоши отзиви за този ресторант.Първо искат over time след 12 по 100 лева на час.Отделно си плащаш и калъфите на столчета ако не се лъжа по 2;50 на стол.За храната съм чувала,че я сервират студена.Не мога да се сетя какво още не ми беше допаднало в този ресторант,защото ние обикаляхме доста по ресторантите и вече се бъркам.Аз лично мога да ти препор ъчам Ресторант-градина Марково.Там просто се оставаш в тяхните руце и не мислиш за друго.Калуфите за столовете са безплатни,няма допълнителни такси,а храната и обслужването и отношението са просто страхотни-сякаш не си в България!А особено ако искате градинско парти там е страхотно и градината е за 170 места. *THUMBS*Имат и осигурен транспорт за гостите.Абе супер са.

Няма такова нещо за р-нт "Водолей"! Храната е топла и вкусна smile След 12 не съм на 100% сигурен, но мисля, че не взимат пари. Нямам нищо против р-нт-градина "Марково", но "Водолея" е по-хубав ресторант според мен. Най-добре идете и хапнете и в двата ресторанта, без да им казвате, че ще правите сватба...  smile
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: август 26, 2010, 22:21:22 »

 Аз ти препоръчвам ресторант -Глобус!!!  *THUMBS*Нашата сватба беше там и сме много доволни от всичко. Приятно е всичко и кухнята и обслужването и украсате от ресторанта беше мн. готина. -опа да не пропусна! -само стаята която получихме като подарък за първата брачна нощ нямаше прозорец (тоест имаше, но като го отворихме беше зазидано) няма как да го забравим, често се сещаме и се смеем -и леглото скърцаше ужасно -може да са били в ремонт точно тогава  yahoo

В Марково също съм била - харесва ми , за Водолей нищо не мога да кажа ,защото все още не съм влизала вътре ,но поне отвън изглежда много яко -супер е сигурно и вътре е така! Изберете си това -което на вас ви хареса и допадне -тук в форума а и не само всеки си хвали своето -както и аз разбира се ,но наистина сме доволни! Bravo Работих дълги години като сервитьорка и съм доста запозната с ресторантите girl_wink
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: август 26, 2010, 23:40:35 »

Здравейте    момичета ! И аз като вас  очаквам с нетърпение  моята сватба . До сега само четях темичките и взимах идейки  от всички вас ,но днес ми се случи нещо невероятно ,което ме накара да пиша тук. Незнам на кой да се оплача нито пък как да реагирам  и затова реших да попитам вас . Сватбата ни ще е в р-т Кадифе.  И днес  един господин  от р-та се обадил на бъдещия ми съпруг и му съобщава ,че не може да ползваме агенцията ,която сме наели . Когато си записвахме дата в –р-та казаха ,че няма проблеми дори те самите ни ги препоръчаха . Сега обаче решили ,че вече няма да работят с тази агенция и  ни се обаждат да ни кажат .  Ние сме си капарирали всичко в агенцията и сме много доволни . Срещнахме се с видео оператора ,фотографа ,дж  и всичко ни е уговорено .   После след нашето  явно недоволство казаха ,че можем да ползваме само видео и фото ,но без украса , а ние си искаме всичко .  Остават 8 дена до сватбата ,а ние сме в пълен ужас . Днес от агенцията разбрах ,че в р-та има сватба и сега  в събота на 28 август и на младоженците им се е случило същото . Каза ли им ,че ще им намерят видео и фото и украса . Как може 1 ден преди сватбата  да ми причини някой нещо подобно ? Аз трябва да съм щастливка ,че имам  7 дена да реагирам .  И с цялото си нахалство господина в р-та  , а той е и шефа поне така разбрахме ни каза да си искаме капарото от агенцията .  Хората от агенцията бяха много коректни  и ни обясниха ,че те не се отказват от нашата сватба и са  готови да работят така както сме се разбрали  така ,че след като р-та забранява да влезнат те да ни върнат капарото . Направо ще полудея ! Днес имах чувството ,че ще припадна в момента в който приятеля ми  се обади  да ми каже . Веднага отидохме в р-та и чухме всичко това . Отказахме се от украсата и  оставихме видео и фото и дж поне тях да не сменяме . И сигурно трябва да сме им благодарни ,че ни позволиха да оставим  поне тях . Незнам каква украса ще ми направят р-та  ,но вече ми е все едно за всичко . Плаче ми се ,а на т момичето  което му се случва това 1 ден преди сватбата незнам как е живо .  Единственото, което мога да кажа  е ,че  такива р-ти  са направо за съд .
  За р-т Кадифе май могат легенди да се разказват ! Миналата седмица на 21 август хората си поръчали за вечеря пържола ,шишче и кюфте . Но получили само пържола и шишче ,а кюфте няма . Ето и обяснението на шефа - МИ ЗАБРАВИХ ГО !  Младоженците и на челна стойка да застанат вечерята пак си е в умален грамаж . А шефа единственото нещо което направил е да скляпа виновно ! Без думи !  crazy sad sad sad
Активен
slance81
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: август 27, 2010, 08:14:19 »

Момичета, трябва ми спешно координати на фирма за фонтан от шоколад.
разбрах че има май само една фирма- САФО, но за нея не получих добри отзиви, напоследък шоколада им бил направен много зле и пръскал, защото бил много рядък.
Знаете ли за други такива фирми в Пловдив?
А ня кой да има добри отзиви за Сафо , но да са от последния месец, че май напоследък са си развалили фонтана.
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #494 -: август 27, 2010, 11:58:34 »

Здравейте и от мен Wink Момичета,тези от вас които не са ползвали агенции за украса може ли да ми кажете от къде да си купя камъчета, кристалчета и други такива дреболийки  :girl_impossible:за украса по масите
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines