Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:23:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 205938 пъти)
 
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #255 -: май 11, 2010, 10:19:09 »

Съжалявам ако съм причинила объркване, но питам за салон в Пловдив. Живея в Пловдив, но сватбата ще е в Стара Загора, така че мисля, че специално маникюрът, и то ако наистина слагам гел е по-добре да си намеря студио тук, в което да го поддържам.

didka-kotze - къде е това студио Дима стил?
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 11, 2010, 11:01:45 »

о,да, за Деси и аз давам положително мнение good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 11, 2010, 18:49:17 »

Видео - Зани ,Краси Петров,Гени Йончев,Тодор Стойков,Калоян Калчев и т.н
дж - Миро,Майли,Венци,Алекси,Дидо,Пепо,Оги и т.н
Фото - Митко Яков,Георги Вачев,Ники Попов и това е май yahoo
  Да допълним списъка за да е цял - Видео - Пеьо Иванов , Георги Котов , Димитър Димитров . Фото - Руска Иванова , Георги Колев, Мима Йончева  .  ДЖ - Димитър Калагарски , Жан , Борето , Иван Йончев . Списъка вече е съвсем пълен !  За ДИМА СТИЛ и аз съм с две ръце ! Просто са страхотни ! Слави и Мария за грим са ненадминати .  good
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 11, 2010, 20:45:39 »

о,да, за Деси и аз давам положително мнение good

Ако става въпрос за Деси от козметично студио Деспа, - наистина е много добра!!!
(м/у другото аз водих нейната сватба в Хисаря и ми направи силно впечатление, че и като човек е много забавна и готина)
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #259 -: май 12, 2010, 15:06:23 »

Има ли някои от вас, които са празнували в Джия Бийч? Моля за информация за цени, украса и тн... и за отзиви като цяло  Sunshine
Активен
cremy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #260 -: май 12, 2010, 15:36:31 »

Има ли някои от вас, които са празнували в Джия Бийч? Моля за информация за цени, украса и тн... и за отзиви като цяло  Sunshine
На мен Джия Бийч ми харесва,била съм на сватби там хубаво е good smile
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 12, 2010, 15:40:15 »

Има ли някои от вас, които са празнували в Джия Бийч? Моля за информация за цени, украса и тн... и за отзиви като цяло  Sunshine

 За Джия Бийч има многооо изписано в старите теми:) ако имаш време разгледай ги  good Много от момичетата празнували там вече не пишат толкова често и няма как да ти отговорят smile
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #262 -: май 12, 2010, 15:50:57 »

сигурно има изписано, но аз нещо не можах да се оправя! sad
благодаря за бързия отговор... ще търся по осърдно
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 12, 2010, 17:57:42 »

Има ли някои от вас, които са празнували в Джия Бийч? Моля за информация за цени, украса и тн... и за отзиви като цяло  Sunshine
Здравейте Пламена. "Джия Бийч" е хубав ресторант и правят много сватби там. До колкото зная си имат тяхна украса и техен DJ и не допускат външни (което според мен не е правилно, но такава им е явно политиката) Иначе ресторанта наистина е хубав има си и хотелска част, басейн и тн. на около няма живущи и музиката не пречи на никой (неща които вече сте прочели и видели предполагам от сайта им) Кога е сватбата? След като сте се спрели твърдо на този ресторант вижте първо дали е свободен за Вашата дата, защото някъде четох, че датите са им заети почти до края на годината.
Ако е зает "Джия Бийч" за Вашата дата, аз лично бих Ви препоръчал да посетите или погледнете в интернет ресторант - хотел-механа "Дияна" в Труд /на 3 км. от Пловдив/. Там също правят много сватби, и разполагат с една от най-красивите лятни градини, хотелска част и мн. други.
Погледнете все пак и хотел-механа "Дияна" наистина е много хубаво там! И собствениците са много земни и свястни хора smile
Успешна подготовка и Щастлив семеен живот  Clover
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #264 -: май 12, 2010, 18:32:30 »

Благодаря Алекси за изчерпателния отговор!

За датата нищо не мога да кажа... скоро се сгодихме и още нищо не е решено. Но съм си намислила 11/25 Септември. А и понеже моя годеник е то гр. Септември... може сватбата да е в Пазарджик, но там нищо не ми хареса, поне от това, което видях по интернет.

Благодаря и за пожеланията:)
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 12, 2010, 19:06:35 »

Благодаря Алекси за изчерпателния отговор!

За датата нищо не мога да кажа... скоро се сгодихме и още нищо не е решено. Но съм си намислила 11/25 Септември. А и понеже моя годеник е то гр. Септември... може сватбата да е в Пазарджик, но там нищо не ми хареса, поне от това, което видях по интернет.

Благодаря и за пожеланията:)
Моля smile

А в гр. Септември ресторант "Секвоя" не Ви ли харесва? Знам, че правят сватби там и има също голяма градина. Миналата година пращах мой колега на участия и Нова Година в "Секвоя" и беше много доволен, каза че ресторанта и вътре е направен много хубав и тежкарски. smile
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #266 -: май 12, 2010, 20:16:56 »

В Секвоите съм ходила... навън наистина е много хубавко... вътре не съм влизала. То с хубави градини ресторанти колкото искаш, но ние искаме вътре да е хубаво, защото времето не дава гаранция дали ще вали:) Затова търся хубав, светъл и просторен ресторант:) Сега ще прегледам останалите в Пловдив как са
Активен
asiia
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: май 12, 2010, 22:07:47 »

Пламена на мен Джия Бийч не ми харесва. Може би само е интересно изнесения ритуал в градината, ама нищо друго не ми харесва там. Като цени не знам, защото отказах да го гледам. Но не е просторно за мен. Пак казвам, че това си е мое мнение
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 12, 2010, 23:22:31 »

MОЛЯ НЕ НАВЛИЗАЙТЕ В ПОРЕДНИТЕ СПОРОВЕ! АКО ИСКАТЕ ДА СПОРИТЕ, ПРАВЕТЕ ГО НА ЛИЧНИ!!! ТЕМАТА НЕ Е ЗА СПОРОВЕ! НЕ ИСКАМ ДА ТРИЯ МНЕНИЯ ИЛИ ОТНОВО ДА ЗАКЛЮЧВАМЕ ТЕМАТА, НО АКО ПРОДЪЛЖАТЕ ДА СПОРИТЕ ЩЕ СЕ НАЛОЖИ ДА ГО НАПРАВЯ!!!

МОЛЯ СПАЗВАЙТЕ ДОБРИЯ ТОН И ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!
Активен
mariqmariq
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #269 -: май 13, 2010, 00:32:14 »

Пламена доколкото знам сватбите в Джия Бийч стават много красиви, особено лятото около басеина,предполагам става хубав изнесен ритуал. Бях на рожден ден там и беше много готино, но на сватба не съм била. Този ресторан е направил мн сватби така че сигурно знаят как става. И аз разбрах че има някои ограничения но все пак е красиво.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines