Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:32:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 205983 пъти)
 
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #240 -: май 04, 2010, 16:59:49 »

Момичета, още не мога да намеря фризьор, който да дойде у нас, моля за контакти ако познавате такъв, който прави сватбени прически вкъщи и си носи посудата с него.  give_rose
Препоръчвам ти Росица Сиракова 0887162526 good
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 04, 2010, 17:26:57 »

Понеже наскоро запазих фризьор и гримьор мога да кажа за Прити уомън. При тях не е проблем да отидат в дома на младоженката.
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: май 04, 2010, 18:31:13 »

Нека си помогнем. Нека всеки даде отзив:
Рокля и аксесоари за булките - къде и колко smile
Цветя
Балони
Украса
Халки
Костюм
Късмети и аксесоари
Подаръци за гостите
Торта
Автомобили под наем
Дисководещ
Оператор
Грим и прическа
Покани
Ресторант
Роклята си купих за 600лв и чантата -35лв си ги взех от Асеновград , роклята е от магазин Роси 87 –доволна съм! Костюма и ризата на Панко от Лазарини в гранда -420 лв, обувките са му от Дарис -80 лв. Цветята, моят букет, бутониерките и украсата на колата ми ги прави Леля Васа Bravo-цветарката на пазара в Изгрев и струваха 160 лв. Шампанско, свещи,чаши и късметчета за хвърляне също от Асеновград -струваха към 150лв. Подаръчетата за гостите купихме пак от Асеновград от магазин Менделсон -(130 x 1.10лв), покани от агенция Арабела -0.60ст. Тортата ни е от сладкарница Боратино и тя ни струваше 180 лв+кумска торта.Украса имахме от ресторанта за която платихме -250 лв. Колата ни беше осигурена от кума и не сме зимали под наем. Грима и маникюра ми ги прави Нядя а прическата е от салон Гери в Тракия до пазара (подарък са ми от Панко) blum smile

Сватбата ни беше в ресторант Глобус -130 души с куверт 27 лв.

Ди Джей и водещ ни беше DJ Алекси ( http://www.djaleks-maronov.com/ ) -страхотен и всички сме много доволни от него! -350 лв

Видеооператор беше Тодор Стойков ( http://www.mezzoforte-video.com/ ) -той снима сватбата и на моята приятелка ( тя също се жени в Глобус ), след това като я гледахме и ни хареса много smile

Снимките ни прави фотографа Иван Банчев ( http://www.fototo.be/ )-също беше на сватбата на моята приятелка -много много добър професионалист и готин, виждали бяхме неговите сватбени албуми и снимки -наистина страхотни и много красиви, а аз най-вече държах на снимките и за това исках да ни снима точно той good
За видео и фото платихме -900 лв.  Бяхме си запазили всички още от миналата година smile

След една седмица ще си вземем и снимките и диска  smile
« Последна редакция: май 04, 2010, 18:33:52 от veninceto » Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 05, 2010, 09:16:33 »

Здравейте момичета   smile
Вчера взех поканите  yahoo страхотни са. Точно такива си ги представях. И си купих сватбена книга за пожелания. Излезна ми 35 лв украсена. Останаха ритуални свещи, менче, кошничка с късмети и разни такива дреболий. Но аз реално съм доста наваксала с организацията. На 04.06 заминаваме наморенце Swiming и ще се приберем в България  на 14.06 и след това ще довърша всички нещица.  witch
Хайде моля  споделяйте за този алкохол  drinkz
Активен
pretelina
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #244 -: май 05, 2010, 09:34:28 »

Така, да дам отчет какво сме свършили до сега: вчера си взехме поканите, станали са много красиви и изглеждат по-добре, отколкото сме си ги представяли. Цената им беше 1.10 лв плюс 20 лв за печат. Шампанското, чашите за дома и църквата, бутониери за закичване, кошничка за пръстените и разните други украси взехме от м-н Дидитка в Асеновград на цена около 150 лв всичко. Поръчахме рокля в м-н Сияна пак в Асеновград, момичето беше много услужливо, нищо, че измерих куп рокли и то по няколко пъти, на цена от 490 лв. Казаха, че воала се поръчва отделно (55 лева), чантичка (30 лв) също. Костюм за младоженеца все още няма. Поръчала съм от ибей подаръчета за гостите (камбанки, които служат и за поставка на имената), но все още ги няма и ми е малко напрегнато дали ще пристигнат. Най-доволна съм от халките. Харесахме си снимка в нет-а и ги поръчахме при един златар в Пазарджик. Човека ги направи за 4 дни от което бях изумена. Страхотни са! Поръчала съм си и обувки при един арменец в Смирненски, че модела който исках нямат моя номер. И да не забравя ресторанта е Острова с цена на куверта около 20-23 лева. Собственика каза: "Криза е" и това са кризисни цени. Няма проблем за внасяне на алкохол и всичко останало в ресторанта и няма такса. Та това е към момента. Извинявам се за дългия пост  girl_wink
Активен
cremy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #245 -: май 09, 2010, 16:47:20 »

Момичета, моля някоя от вас ако е присъствала на сватба в р-т Копчето след ремонта му да сподели мнения.  *THUMBS*Имат ли украса? Не съм влизала вътре след ремонта и за това питам.
Също така мнения за фризиорски салон Дива на Руски,който се намира преди пресечката с дома на младоженците. Не съм ползвала услугите им,моля споделете ако имате лични впечатления.Мерси give_rose
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #246 -: май 10, 2010, 09:11:10 »

Препоръчвам ти МАКСИМА в капана. Аз също не съм ходила в Дива. А Копчето е станал много хубав след ремонта и няма смисъл от кич украса, а нещо по-семпло. Столовете им също бяха хубави и не знам дали ползват техни калъфи. Разходи се и го виж good
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: май 10, 2010, 10:23:44 »

Момичета виждам, че повечето от вас са стигнали до етап прическа и грим. Ще се радвам, ако споделите кой накъде се е насочил по този въпрос Wink
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: май 10, 2010, 10:41:42 »

Аз за прическа, както казах Мими от "Прити уомън" в Капана.
А грим - Слави, пак от там  yahoo
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: май 10, 2010, 12:56:50 »

Браво момичета  Bravo всички се трудим усилено tease
За грим и прическа съм се доверила отново на Коцето и Миро от Добо и Капели в капана, намират се до магазин Принцес, където засега ми спинка булченската рокля  yahoo
Решила съм косата ми да е полу-прибрана/пусната  blush Абе не мога да обясня, но в галерията ми съм сложила нещо подобно. А грима определено ще е семпъл и това е. Понеже това лято само по сватби ще ходим   blum, пробните грим и прическа ще са за тях съответно. Едни приятели са на 30.05.2010, кумувете ни са на 20.06.2010 и последни сме ние, ама май и за септември ще се готвим, че още едни мераклии си признаха pleasantry
За салон Дива не мога споделя нищо, успех give_rose, дано някой да е ходил и да даде отзиви.
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #250 -: май 10, 2010, 14:30:09 »

Момичета, пловдивски булки моля да помогнете на една старозагорска булка  give_rose

Искам да си направя удължаване на ноктите с гел. Препоръчайте ми добър салон, работещ на сносни цени (в Търговски център Сани искат 70-100 за позтавянето на гела...). Сносни имам предвид под тази цена  girl_wink
Активен
mariqmariq
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #251 -: май 10, 2010, 16:44:11 »

И така от постовете разбирам :
за грим - Слави от прити уоман, минка на гаро  и нина от харем
Фризъор - пак прити уоман, и коце и миро в капана, максима
рокли - принцес в капана
подаръци - малки вина с етикет и стъклени фигурки са най предпочитани
коли неясно откъде се взимат под наем поне за мен
ресторант Петър 1-ви ( по скъпи сватби, но прекрасни), Империал( среден куверт и прилична сватба) и Лайпциг( била съм на сватба супер е обновен и цените са много добри)
балони - серена
цветя - галя , дежа ву , а на пазара има много добри жени smile
украса- тематична или цветна това с ресторанта се договаря
Агенция- няма да пиша, да не ме обвините в реклама
Торта - да върви с украсата или скалата или където и да е тя е за цвят май повече
покани - все са красиви
фото- дит, митко яков
видео - дит, маринов, банчев
дж- не знам направо

ПРОПУСКАМ НЕЩО НО ВИЕ ЩЕ МЕ ПОПРАВЯТЕ lol))
Активен
Димитър Димитров
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 26


:)


« Отговор #252 -: май 10, 2010, 17:14:17 »

Видео - Зани ,Краси Петров,Гени Йончев,Тодор Стойков,Калоян Калчев и т.н
дж - Миро,Майли,Венци,Алекси,Дидо,Пепо,Оги и т.н
Фото - Митко Яков,Георги Вачев,Ники Попов и това е май yahoo
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: май 10, 2010, 17:52:15 »

Момичета, пловдивски булки моля да помогнете на една старозагорска булка  give_rose

Искам да си направя удължаване на ноктите с гел. Препоръчайте ми добър салон, работещ на сносни цени (в Търговски център Сани искат 70-100 за позтавянето на гела...). Сносни имам предвид под тази цена  girl_wink
Здравей. Препоръчвам ти Деси от салон Деспа !
( намира се след колелото на панаира зад първия висок блок до офиса на Евроком ) Страхотна е ! Тя се грижи за моите нокти ,а братовчетка ми тази година е много капризна и изискана абитуриентка и точно Деси ще и удължава ноктите с гел. Телефона и е 0898984490, ако решиш иди на място или се обади да разбереш цените и кога е свободна, защото сега през май месец има повече работа smile
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #254 -: май 11, 2010, 08:24:31 »

Здравей. Препоръчвам ти Деси от салон Деспа !
( намира се след колелото на панаира зад първия висок блок до офиса на Евроком ) Страхотна е ! Тя се грижи за моите нокти ,а братовчетка ми тази година е много капризна и изискана абитуриентка и точно Деси ще и удължава ноктите с гел. Телефона и е 0898984490, ако решиш иди на място или се обади да разбереш цените и кога е свободна, защото сега през май месец има повече работа smile

veninceto
момичето пита за Стара Загора,а не за Пловдив,ако все пак става въпрос за Пловдив препоръчвам да посети Дима Стил good
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines