Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:31:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 196055 пъти)
 
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« -: март 02, 2010, 22:57:36 »

Има ли булки от Пловдив? - 7 част
Мили дами, заповядайте в новата тема за булките от Пловдив- бъдещи и вече минали по този път. Пожелавам ви приятни мигове в темата!

heart БУЛКИ 2010 heart

veninceto - 17 17 април 2010 weddingday
didiilko - 29 май 2010 weddingday
savka - 19 юни 2010 weddingday
orchidee - 26 юни 2010 weddingday
sisito86 - 03 юли 2010 weddingday
pretelina, AlexiS - 04 юли 2010 weddingday
galiaart, nelinka - 17 юли 2010 weddingday
tweety - 24 юли 2010 weddingday
DoniM - 14 август 2010 weddingday
VeniNY - 22 август 2010 weddingday
conflate, roska79, sunshine4eto - 04 септември 2010 weddingday
« Последна редакция: септември 03, 2010, 21:42:24 от Капризче » Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 04, 2010, 13:26:19 »

Момичета здравейте, да ви попитам дали някой може да сподели мнение за агенция Аврора Пловдив ohah
и дали някоя от вас  може да ми помогне да намеря подобни чаши http://picasaweb.google.bg/eknalbantova/UkrasaMasi#
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 04, 2010, 16:14:17 »

Момичета здравейте, да ви попитам дали някой може да сподели мнение за агенция Аврора Пловдив ohah
и дали някоя от вас  може да ми помогне да намеря подобни чаши http://picasaweb.google.bg/eknalbantova/UkrasaMasi#


Здравейте, такива чаши мога да препоръчам в Булмакс в Пловдив, вчера бях там и разглеждах стъклариите, имаха доста нови неща.Успех
Активен
sunshine4eto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 04, 2010, 16:20:50 »

Ето ни и нас вече в новата тема yahoo
Време е значи да споделя докъде я докарахме с подготовката...
Както казах- капарирахме Петър I, изнесен ритуал- запазен DJ e Дрехаров, фото- Минко Михайлов (много ни кефи) за видео още не знаем, остават рокля, костюм, украса, меню, аксесоари и готово!
Моля, дайте ми изгодна оферта за украса със свещи, защото се виждам в чудо с украсата на този ТЕЖЪК ресторант- всичко ми се струва претрупано  insane
Активен
Димитър Димитров
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 26


:)


« Отговор #4 -: март 04, 2010, 17:15:56 »

Sunshin4eto  smile  Що се отнася до видеото..хубаво е да си ангажирате по навреме (това е мое мнение ) В по задни теми съм избоил имена на добри видеооператори които мога да ви гарантирам 100 % качество  good

     С уважение Димитър Димитров
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 04, 2010, 19:20:22 »

Най-после темата да продължи нормално.
Нека и аз да се отбележа до къде сме. Днес отметнахме и видеото, събота мисля да си поръчвам роклята и остават дж, да търсим костюм, всякакви други аксесоари, дреболийки и да замислям украсата и всички останали подробности mda
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 04, 2010, 19:36:49 »

Момичета здравейте, да ви попитам дали някой може да сподели мнение за агенция Аврора Пловдив ohah
и дали някоя от вас  може да ми помогне да намеря подобни чаши http://picasaweb.google.bg/eknalbantova/UkrasaMasi#

Здравейте! (Не съм момиче, но също бих искал да изкажа своето мнение smile За агенция "Аврора" съм чувал добри думи от Г-жа Нина Кацарова (собственичка на сватбена агенция "Нина Стил") Освен в "Баумакс" (както Ви отговориха по-горе) такива чаши и по-хубави може да намерите и в "JUMBO".
sunshine4eto, ако държите на качеството и търсите много добър видеооператор Ви препоръчвам колегата Димитър Димитров (снима и за "Господари на Ефира", можете да видите клипове с работата му в интернет и в неговия профил). Ако е зает или не Ви допадне - ще ви препоръчаме други колеги, а можете да погледнете по-назад темата, бяха писани имената на едни от най-добрите оператори за града и областта. Успешна подготовка и късмет.
« Последна редакция: март 04, 2010, 21:59:13 от Алекси Маронов » Активен
sunshine4eto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 04, 2010, 20:34:25 »

Благодаря ти Димитър, видях съобщението ти в лични- в процес на търсене сме, имаме няколко срещи и ще се разбере  girl_wink
AleksiS, успех с остатъка от подготовката, то почти всичко е готово good
Имам и една молбичка, моля някой да каже колко струва изнесен църковен ритуал, никъде не успях да намеря цена за това нещо, само за гражданското пише  cray
Все още обаче съм оптимистично настроена Sunshine
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 04, 2010, 21:54:00 »

Благодаря ти Димитър, видях съобщението ти в лични- в процес на търсене сме, имаме няколко срещи и ще се разбере  girl_wink
AleksiS, успех с остатъка от подготовката, то почти всичко е готово good
Имам и една молбичка, моля някой да каже колко струва изнесен църковен ритуал, никъде не успях да намеря цена за това нещо, само за гражданското пише  cray
Все още обаче съм оптимистично настроена Sunshine

Здравейте, за град Пловдив не е разрешено изнесен ритуал църковен. Преди 3 години редовно правех такива в Марково и тогава цената беше 120лв. От тогава мина доста време. Наскоро мой клиенти ми споделиха, че ще имат изнесен църковен брак в Пловдив, а отчето ще е от Стара Загора. Bravo
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 04, 2010, 23:28:19 »

Имам и една молбичка, моля някой да каже колко струва изнесен църковен ритуал, никъде не успях да намеря цена за това нещо, само за гражданското пише  cray
Все още обаче съм оптимистично настроена Sunshine

По принцип е забранен изнесения църковен ритуал. Аз по ред причини ще съм с такъв и моя ще струва общо 120 лв, като това си включва и църковните свидетелства. Т.е. цената е наполовина по ниска, отколкото да се омъжиш в църква. Ако искаш мога да ти дам координати на свещеника  good
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 05, 2010, 09:25:48 »

Ето ни и нас вече в новата тема yahoo
Време е значи да споделя докъде я докарахме с подготовката...
Както казах- капарирахме Петър I, изнесен ритуал- запазен DJ e Дрехаров, фото- Минко Михайлов (много ни кефи) за видео още не знаем, остават рокля, костюм, украса, меню, аксесоари и готово!
Моля, дайте ми изгодна оферта за украса със свещи, защото се виждам в чудо с украсата на този ТЕЖЪК ресторант- всичко ми се струва претрупано  insane
Sunchine4eto в какви цветове и цветя си е решила сватбата ? може да ми хрумне нещо, пък и доста варианти сас свещи за украса съм събрала smile
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 05, 2010, 10:14:27 »

Нека и аз отбележа докате стигнахме ние  yahoo
Роклята ми се шие от модна къща Принцес -от там ми препоръчаха производител на обувки и вчера бях там и съм много доволна
Избрах си много хубави елегантни сандалки в цвета на роклята
Сега се ровя из нета да си харесам  чанта и да я дам да ми я направят пак от същия плат  smile Другата седмица ще ми са готови обувките и ще ви ги покажа   smile
Имаме си отдава дж фото видео украса 
Малко по- малко отмятаме нещата  smile
Сега ще започваме да шием байряка малко ми е странно защото досега не съм виждала сватби с байряк в Пловдив но свекървата държи на него и аз се съгласих  sad
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 05, 2010, 10:19:40 »

sunshine4eto  аз си мисля, че на нашата сватба имаше едни старинни свещници,предоставени ни от ресторанта, но не помня дали бяха само на булчинската маса или и на другите, според мен такъв стил ще отива, защото цялото заведение е в тежък стил, мисля,ч е има разните магазини за декорация, не знам какъв стил се води, но можеш да купиш, защото така или иначе масите са малко
Активен
sunshine4eto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 05, 2010, 11:26:18 »

Thanks, roumyana-Ако е така, това е супер- ще питам първо, много ти благодаря!
Ако не- може да купя наистина такива или да е по-свежо- стъклени с цветя, незнам. Все се старая да не стане кич  olele
orchidee- цветове не мога да избирам, защото, както казах ресторанта е тежък и е в някакво златно и  червено, затова или бяло с малко винено за акцент, или бяло с шампанско за акцент чудя се още, давай предложения МОЛЯ!
DoniM- ще умра от кеф ако ми дадеш координати на лични, защото от ресторанта искат 200 лв за Ст. Загорския поп може да спестим 80 нали? yahoo
savka- има много добри и готини производители на обувки в 'капана' (ест. кожа, качествени ходила и мнооого удобни) правят ги по поръчка индивидуално абе... good аз там си правя всички обувки- и ботушите даже.
Моята приятелка кумуваше и после и за сватбата- пак там си ги направи (повтори- доволна е т.е.)
Фирмата е ZiZi Bu мисля че имам и визитка, ако някой иска координати.
Не се свенете- питайте, нека на пук на всички си помагаме  danceg
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 05, 2010, 11:51:06 »

sunshine4eto  vednaga kachvam v galeriqta sminki  smile  moqta svatba e v imperial i tam polojenieto e slojnooo  no shte s spravim  Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines