Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:34:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въздържайте се от ...  (Прочетена 111701 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 13, 2009, 15:06:20 »

Относно "Запис" то си е казано в "Правила на форума", които са, за да се спазват от всички!!!

Постове от рода "запис" се изтрива директно и потребителя получава бан.  pardon
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #151 -: май 13, 2009, 19:27:02 »

 Аз съм на мнение, че малко или много грешите в своите "изисквания" за правопис. В този форум членуват хора с различно образование и професия. Съжалявам, но тук някои се учат да пишат на кирилица и дори това е добре като факт. Нека да има критерии, но те да не бъдат спирачка за тяхното присъствие тук. Светът не се състои само от филолози. В обществото, в което живеем в последните 10 години и анонимността е гарантирана в интернет пространството, е много сложно и трудно да накараш човек да комуникира писмено на кирилица. За правопис дори не говорим. Като извод - всеки нека да изразява мнение по начин, който счита за добър и правилен. Само поведението в правописа говори за много неща. Рано или късно хората се принуждават да пишат на кирилица. Това е най-важното според мен за момента. Правописът оставям за "по-нататък". Не знам към коя възраства група принадлежите, но на мен ми се плаче наистина от пълната "младежка невежест".
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юли 13, 2009, 22:23:14 »

Прочетох всичко написано и коментирано до тук и искам само нещо да кажа. Модераторите и най-вече Тео са прави в това да изискват правилата да се спазват. Ако няма правила, форума ще заприлича на говорилня. А така един потребител - било то гост или не, като влезе в сайта първо ще забележи, че всичко е подредено по теми, темички и подтеми, и т.н. За това смятам, че коментарите относно правилата са излишни.
А за правописа - всеки греши в бързината. Никой не е безгрешен. Въпроса е тези грешки да не станат обичайни.
Успех на всички и не бъдете толкова строги с Правилника. Той е за това - да се спазва.

Enjoy!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 30, 2011, 09:12:41 »

Не ме разбирайте погрешно ,но мисля ,че всичката информация ,която сте споделили в тази тема е повторена най-вероятно във всичките 12 теми преди това.Например за хартията ,за Слънчоглед,за броя на късметчетата ,за броя на бутониерите и т.н..Не си правите труда да прочетете назад темите ,да почерпите информация и чак ,когато не намерите отговори на въпросите да ги зададете в тема номер 12.Темата не случайно е с този номер.Това означава,че има 11 теми за Дреболийки преди това.
По този начин пълним форума с повтаряща се и ненужна информация.Моля ,четете старите теми smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 30, 2011, 10:29:35 »

Да, но нали се сещаш, че не всички булки имат свободното време да прочетат 11 теми по близо 30 страници, за да намерят отговора на въпроса си.
Ако бяхте синтезирали най-важната информация в началото на всяка тема, щеше да е по-удобно, практично и пригледно.
Същото предложение дадох и в 1 друга тема, но отговор не последва.

Моля коментирайте предложенията си в съответната тема. Offtopic сте
« Последна редакция: януари 30, 2011, 12:38:45 от fiibi_bg » Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #155 -: януари 30, 2011, 13:52:20 »

и аз мисля като posum , не всеки може да прочете толкова информация назад, а и информацията остарява, все пак споделяме актуалната на момента информация  blush
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 30, 2011, 14:13:00 »

От една страна съм съгласна с Morning_Flower. Наистина нещата много се променят.
От друга страна мога да разбера и fiibi_bg . И мен често ме изнервят въпроси които сме обсъждали преди преди няма и 2 месеца... Наистина има и такива които не си правят труда да прочетат няколко страници назад. Обаче не мога се съглася че инфото от примерно част 1-6 ще е актуална, за тези които търсят в момента нещо. Същото се отнася и за модните тенденции...  give_rose
« Последна редакция: януари 30, 2011, 14:15:26 от anelcka80 » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 30, 2011, 14:53:14 »

Момичета ,писах ви да не разводнявате темата,а вие точно това правите.Не му е мястото тук да спорим.просто пишете по темата.А май никой от вас не си е направил труда да прочете поста ми изцяло и да вникне в него
Не си правите труда да прочетете назад темите ,да почерпите информация и чак ,когато не намерите отговори на въпросите да ги зададете в тема номер 12.Темата не случайно е с този номер.Това означава,че има 11 теми за Дреболийки преди това.
Ще се наложи да изтрия вашите постове и моя.Жалко,че веднага търсите спора и правата си на неправилното място и не уважавате предупреждението ми като Глобал Модератор.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines