Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 12, 2024, 09:35:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ДОБРИЧ -3част  (Прочетена 192499 пъти)
 
Iskra_Dimcheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 27, 2010, 15:17:56 »

k0ri84 , съвсем различна рокля си купих, но нямам снимка с нея, за да ви я покажа smile Моля те не си купувай никакви сребристи обувки.Аз си взех страхотни бели сандали от София, които ще мога да нося през сезона. mishica , ако сте решили , барзо се захващай с подготовката. Виж първо ресторантите кога са свободни, за да си насрочите определена дата, че ямаме голям избор, а летните сватби са много. Успех. Моята сватба ще е на 10-ти юли и почти съм готова.   pullpigtails
« Последна редакция: април 27, 2010, 15:24:04 от Iskra_Dimcheva » Активен
k0ri84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 27, 2010, 19:03:45 »

Iskra_Dimcheva сандалите ти са чудесни Bravo даже не съм си и помислила за сребристи crazy, все пак имам още магазини за обикаляне, ако не намеря нищо ще оставя за в България да търся. Чашите ви също много ми харесаха и тях ли от София ги взехте?
mishica мисля, че ще успеете, но както пише Iskra_Dimcheva бързо трябва да се захванете с подготовката Wink и наистина е добре да започнете с ресторанта, в съвета така или иначе няма да ви оставят неженени smile
Нашата сватба е на 15 август weddingday и ни останаха дребните неща.
« Последна редакция: април 27, 2010, 19:05:48 от k0ri84 » Активен
Iskra_Dimcheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 27, 2010, 19:34:29 »

Да, от София си купих чаште, шампанското и свещите.Мого ми харесаха че са изчистени и елегантни, и най-важното, че ги опазих здрави до Добрич smile Днес си взех поканите и трябва да ги надпиша тези дни.За тортата имам идея: да разрежем триетажна торта, а на гостите съм решила да поднесем мини кръгла тортичка, копие на нашата със същата декорация за глазура или нашите иницияли (не мога да рвша кое ще е по-оригинално засега). Т.е. всеки един наш гост ще получи порция малка тортичка за десерт smile

   П.П. Извинявам се за лошото качество на снимките в галерията ми, но са от телефон.
« Последна редакция: април 27, 2010, 19:57:57 от Iskra_Dimcheva » Активен
zlatnopate
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 27, 2010, 21:20:57 »

Нека се похваля и аз докъде съм, че съм най-скоро  pardon Днес бяхме в гражданското в Балчик, попълних си документите , уговорих си менюто в Гостната, взех си и поканите обаче сега проблема е, че незн къде да ми ги надпишат, че си нямам доверие на краснописа, съветвайте ме къде е на по-сносни цени..иначе сама ще надписвам   nea  Дано някоя от вас знае къде мога да си поръчам фигурка за тортата - искам да е нестандартна: булката влачи младоженеца, а той впил нокти в земята  sarcastic  Само това ми остана  smile чакам отзиви  nazdrave
Активен
zlatnopate
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 27, 2010, 21:53:19 »

Сетих се за още нещо - дайте съвет как да вмъкна в поканите, че искаме подаръците да са в плик, ако се сетите за нещо по- различно от традиционното - за подаръците не се трввожете, а в плик ги сложете..  Wink
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #35 -: април 27, 2010, 22:18:35 »

  zlatnopate     тук има такива фигурки но са на доста високи цени  в повечето сладкарници който предлагат торти ги  има почти три пъти по евтени
http://www.prikazenden.com/magazin/categories.php?CategoryID=56&page=1
Активен
mishica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #36 -: април 28, 2010, 08:52:26 »

zlatnopate, благодаря ти за писмото  smile Но не мога да ти отговоря-пощата ти е пълна.
За поканите-нямаш ли някоя приятелка, която пише красиво? Wink Ако са ви малко на брой,сигурно няма да е проблем. А за фигурките защо не провериш в e-bay?
Iskra_Dimcheva, страхотни са ти нещата! Идеята за малките тортички е много оригинална  smile
« Последна редакция: април 28, 2010, 08:55:28 от mishica » Активен
zlatnopate
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 28, 2010, 10:10:52 »

Abii Верно цените на фигурките са  Oh my ... Oh my ... днес ще питам в сладкарниците , mishica няма време за ebay 23 дни само  smile Момичетаааа HELP за тея подаръци как да ги вмъкна в поканите, четох в една от темите , но в коя girl_impossible .. едно от момичетата беше добавило това изречение 
Активен
mishica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #38 -: април 28, 2010, 10:33:32 »

zlatnopate, това става ли?

Макар и трудничко... се престрашихме
и на~~~~~~~~~~~~~г. се решихме
съдбите си в едно да слееем
и двамата щастливо да живеем.
Радостта ни споделете
и скъпи гости ни бъдете.
Ако някой не е разбрал,
гражданският ритуал
е от ~~~~ч.,в ритуална зала
....................
В ресторант .............
от~~~~~~ч. бъдете
на този ден - за нас незабравим,
и нека заедно се веселим.
Без много, много да умуват
сем.~~~~~~~~ ще ни кумуват.
За подаръците не мислете, а в плик ги донесете!
Преносителите на поканата са длъжни:
1. Да не напускат купона трезвени
2. Да играят хора и ръченици
3. Да викат силно "Горчиво"
Активен
zlatnopate
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 28, 2010, 11:06:22 »

Ами тя mishchica голямата дилема беше, че мойто пиле неще това изречение и исках да бъде по-завоалирано, понеже днес на сама глава ще ги пиша/печатам, ама пък колко по завоалирано де  pardon то няма да се разбере тогава, нали smile Айде желая късмет на всички в подготовката  give_rose стискайте палци и вие
Активен
Godji
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #40 -: април 28, 2010, 19:41:10 »

Здравейте, искам да предопредя всички бъдещи младоженци за един фото и видео оператор от Добрич. Казва се Румен Русев. Имал добро име в Добрич, но се оказа голям мошенник. Наехме го като видео оператор, а жена му доиде като фотограф. По предварителни уговорки се бяхме разбрали за 250 лв. за видеозаснемането, а за снимките – че ще си извадим снимки при него и ще ни подари диск с всички които е направил. Ние държахме най - много на диска с снимките понеже искахме да извадим на всички гости по определен брой снимки, които да им останат като подарък от нас. Когато започна сватбата в ресторанта, жена му вече беше дошла със снимки и започна да притеснява гостите с комлекти снимки които им е извадила, без дори да ги е попитала искат ли и какви пози евентуално. Само от моите и на жена ми родителите взе около 100 лв. Отделно само на гостите продаде към стотина снимки по 3 лв. До тук  си изкараха 400 лв допълнително. Когато видяхме че продължават предупредихме гостите да не купуват повече понеже ние ще им дадем. Тогава фотографа спря да снима,  понеже както се изрази той вече се ядосал и се отказал да снима. Та се оказа че от сватбата в ресторанта почети нямаме снимки, а видеото от там също е по малко, като ключовите моменти са орязани.
След сватбата се срещнахме да уточним от кои снимки да ни извади и по колко. Питахме го колко снимки трябва да си извадим , за да ни даде диска с снимките. Той взе да увърта, като не каза колко броя трябва да извадим. Каза че трябва да купим тези който не е успял да продаде на гостите, които биле към 50 х 3 лв, и ние да си извадим комплект снимки които ни предлага с намаление на 2 лв. Отново питахме колко минимум трябва да си извадим, но пак не ни каза. Отвори папката с снимки и искаше да си изберем които ни харесват, като държеше от поза да си извадим само по една. Всичките му пози бяха 230 (а  се хвалеше че има над 400 ) Питах го ако си харесам 50 – 60 пози и си звадя по няколко от поза и общо да дойдат към 300бр. или повече, дали става така. Не се съгласи на това, но не ни каза и колко трябва да си извадим. Каза ,че от нас е на загуба,понеже не е продал вече изкараните снимки. Заплаши ни ,че ще кодира диска с видеото да не може да се копира и ще кодира снимките да не могат да се обработват. В крайна сметка  даде ни диска с снимките срещу 200лв. и не ни извади нито една снимка.

Активен
Godji
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #41 -: април 28, 2010, 20:52:59 »

zlatnopate,ние относно парите бяхме написали " За подаръците не мислете, а в плик ги донесете." Малко прилича на твоите но има рима, и така на нас ни се върза в поканите.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 29, 2010, 10:50:20 »

Godji ,кой ти го препоръча този?Настръхвам като чуя за някоя провалена сватба.Ужас!Никой не се съобразява с това,че този ден е един от най-важните за човек.Оставам 50/50 докато не прочета другата гледна точка.Фотографите,освен да се рекламирате,влизайте да се защитавате,защото форума може да ви отнеме хляба.
Активен
elibeli
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 30, 2010, 10:39:00 »

Здравейте момичета, аз съм нова тук и сега се включвам  smile Аз съм от Добрич, но нашата сватба ще е във Варна, тъй като мъжа ми е от там smile Но тъй като мен ще ме взимат от Добрич имам нужда от помощ да ми препоръча някой добър гримьор, някой нешо да е чувал за Уляна, гримьор ходи в салона на Бисерка да гримира, до колкото знам  crazy
Активен
Godji
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #44 -: април 30, 2010, 18:27:23 »

angel4e , преди години този фотограф снима др. сватба в семеиството. Тогава останахме много доволни и затова държахме точно той да ни снима.Сега обаче е станал много алчен.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines