Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:08:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Форумска срещичка във Враца  (Прочетена 4471 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« -: февруари 24, 2010, 11:24:30 »

 smile Скъпи съфорумки видях че доста от вас са от Враца и имате желание да има среща и по този повд реших да ви направя темичка, а някой ден с най голямо желание бих се присъединила към вас. Така ми се ходидо Враца ама пусто за лятото съм планира да зведа Марти да го види родата, че и той Врачанска жилка носи smile Wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 24, 2010, 11:37:36 »

Роди благодаря за темичката. Аз не съм от Враца (врачанска снаха съм), но много обичам този град и то не само защото любимия е от там. И понеже с Мимка 85 ни съвадат пътуванията до Враца решихме да се видим, пък и да поканим всички, които искат. Та засега срещата е предивидена за 6 март (събота). За час още не сме се разбирали, но ако някой има предложения да казва. Също така и за място.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 24, 2010, 11:43:16 »

Мърче, предполагам Гери и малката Диди също много ще ви се зарадват. Дано времето е хубаво и да си направите една разходка.

Аз за 2 дни ще ви изпуспна, но поне вече имаме темичка, в която да пишем кой кога ще пътува към града и да се оговаряме за срещи  Bravo
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 24, 2010, 11:46:32 »

Ох блазя ви и аз искам така ми се идва ама сме още малки за пътувания. На мен Враца не ми е роден гран но го чувствам като такъв -баща мие от там и съм прекарвала летата там и на едно близко село. Но както казах съм запланувала на лято да се ратъпчем около паметника или до хижата smile
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 24, 2010, 12:15:53 »

lionelsa аз със срам да си призная, че тръгнах да пиша на Гери за срещичката и изведнъж ми хрумна, че нещо не съм я засичала скоро. И влизам в нейната темика - ми тя си има една разкошна принцеса. А аз още не знам. Лелееееееееее много, ама много ме е срам blush blush blushМного ми се ще да е хубаво времето и да дойдат двете с Дидка - да й нацулуваме бузките.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 24, 2010, 14:57:35 »

Влизам във форума гледам Роди отворила тема за врачанска среща и веднага си помислих че има път насам и иска да ни види  blum Роди от кое село си  blush
За срещата аз съм навита, само да е хубаво времето  good
Дяволо и тя е врачанска снаха може да се присъедини  good
За сега остава на 6-ти срещата нали?  blush
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #6 -: февруари 24, 2010, 15:02:21 »

О Герганчето, радвам се, че се появи blum
Срещата се очертава за събота, часа и мястото можеш да подскажеш нещичко и ти girl_wink
Аз още не съм врачанска снаха, а кандидат такава blum
Колкото повече хора, толкова по-добре good
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 01, 2010, 14:31:31 »

Ей момичета ще правим ли врачанска среща. Хайде да си изберем заведение и час. Аз имам идеи, ама кот не знам как се казват тези заведения  huhhuh.gif Така че Герче - дай ти някое предложенийце....
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #8 -: март 01, 2010, 14:49:17 »

Юле, аз там знам "Тракийска принцеса"  "Антик" и "Карамел", обаче милото започна нова работа от днес и най-вероятно няма да ходим. Аз затова си мълча smile
Много ми се иска да дойдем, ако сме във Враца задължително се включвам girl_wink
Ама хайде по-активно smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 02, 2010, 10:30:52 »

То май и кофти време се очертава  angry Иначе за заведение.. "Тракийската принцеса" е ОК и "Кадифе" аз харесвам  good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 04, 2010, 12:10:54 »

В периода 8-14 март ще съм в града.

Освен Гери, която нямам търпение да видя и да нацелувам бузките на Диди, някой друг ще си ходи ли?

Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines