Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 11:52:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ЮЛИ - АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 6 "  (Прочетена 109791 пъти)
 
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #420 -: април 12, 2010, 10:46:18 »

Здравейте и от нас.
Скоро не съм писала, ние растем с около седмица напред, вече почнахме много да ритаме, много му се радвам на малчо, като го усетя и ми става много хубаво. Даже го усещам, че когато се радвам за нещо или си мисля за него и той почва да ритка.
И аз си харесах дрешки, но още не смея да ги купя, въпреки, че количка избрахме и я капарирахме, но не я взехме заради предстоящо боядисване. Иначе и аз се чудя за размер на дрешките и сигурно ще вземем няколко за новородено и останалите 0-3 месеца.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #421 -: април 12, 2010, 11:34:42 »

Браво момичета, страхотно напредвате с покупките  Bravo
Ognena, разгледах дрешките, супер готини нещица сте намерили  Bravo Всичко много ми харесва!!!
krisssy, супер е комплектчето, особено много ме кефи, че е с червено  Bravo
Ние напредваме бавно с покупките, повече гледаме стаята да оправим и сега издирваме перденца с Мечо Пух и компания, после идва ред на килимче, осветление и спално бельо за бебешкото легло и за другото, единично. Мебелите ги взехме още като бях в 4 месец  blush но не съжалявам, че ги взехме така рано, сега хубаво се отмирисват от химикалите в тях. А дрешки - за сега сме взели малко за 0м., предимно бельо и повече за 0-3м., но има още доста неща за купуване. Ние май станахме off и сме за другата тема с покупките  Offtopic
dani_k11, с безамонячна боя можеш смело да се боядисваш  good Аз поне ползвам такава.
loni6666, честита розова новина  yahoo
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: април 12, 2010, 13:07:49 »

Привет мами,

наистина много сладурски нещица сте понакупили Bravo Винаги толкова много ми харесват бебшорските дрешчици, че направо girl_in_love и все се заглеждам по витрините, хем че имам доста неща от Калоян, но няма да ми се размине и на мен пазара.. blum

Аз днес давах кръв и урина, да видим как са ми разултатите. Обаче сутринта така ми падна кръвното, след като ме боцнаха, че 10 минути ми беше черно пред очите и направо се размазах на диванчето в лабораторията, добре че мъжът ми беше с мен ... Иначе от около седмица съм със страхотни контракции и Магнерота хич не ми помага - само тази нощ ги броих 10 girl_impossible  В четвъртък съм на преглед, да видим какво ще правим...

Кате
, на теб как ти е хемоглобина? Прави ли си нови изследвания след като започна Ферума?
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #423 -: април 12, 2010, 13:28:47 »

Harmonia, през следващата седмица ми предстои да проследим нивата на хемоглобина. Очаквам подобрение, но да видим наистина smile И аз съм зле с контракциите  sad Моя прием на Магнерот е 4 пъти по 2 и въпреки това си ги имам, дори и без движение, когато съм се опънала на дивана  sad
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: април 12, 2010, 13:42:03 »

Кате, и аз съм на 3-4пъти дневно по 2 таблетки angry , но и при мен въобще няма значение дали почивам или се движа girl_impossible Много исках да избегна приема на такива препарати, защото са в един омагьосан кръг - потискат контракциите, но в същото време и смъкват хемоглобина, защото пречат на усвояването на желязото от организма и така пиеш за едното, разваляш- другото girl_impossible

Стискам ти палци за изследванията good
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: април 12, 2010, 13:48:02 »

Ах,че красоти сте подготвили за бебовците, така като гледам май,май и аз скоро ще се престраша и ще направя първата покупка  Girl_hide Много са сладки дрешките  Bravo   give_rose
Момичета аз исках да ви попитам дали имате проблеми със зъбите и венците и как се справяте, защото при мен положението започва да става отчайващо.Купих си детска четка за зъби и специално паста, но въпреки това всяка сутрин се превръщам в кръводарител, а за болката във венците да не ви описвам  cray
И честно да си призная, четох много за подготвителните контракции, но така и не мога да си го обясня точно как се усещат, преди няколко дни имах свиване на корема, сякаш една топка изпъкна от едната ми страна, но като се поразмрдах малко и се оправи, помислих че може и бебка да се е обръщала, възможно ли е?  blush На преглед съм в петък, но сякаш губя ума и дума като отида и не ми идва нито един въпрос в главата, явно трябва да си записвам pardon
Harmonia ,КатиНка   Стискам ви палци за добри резултати от изследванията.  smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #426 -: април 12, 2010, 14:00:06 »

Ani, тази топка, която описваш, при мен доктора я нарече подготвителна контракция и от тогава се почна с приема на Магнезий. А за кървящите венци, имам същия проблем. Бях на зъболекар, зъбки за правене нямах, от което ми олекна, но за борбата с кървенето все още нищо не ми е помогнало, дори силния Листерин. Зъболекарката ми препоръча вода за уста на билкова основа Оралпротект. Струва малко, между 3-4 лева, но при мен няма ефект. Също така ми написа няколко рецепти за домашно приготвяне на отвара за жабурене. Така и нищо не пробвах обаче. Само съм запомнила, че при избора на вода за уста, водата не трябва да съдържа хлорхексидин, а повечето води го имат. Това е основната им съставка даже.   

Сега като се замисля, защо да не забъркам някоя домашна отвара ...  crazy
« Последна редакция: април 12, 2010, 14:02:21 от КатиНка » Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: април 12, 2010, 14:08:17 »

Катинка, благодаря ти за отговора, значи задължително трябва да кажа на доки за "топката", то честно казано от тогава не ми се е случвало пак, но все пак.А за зъбките явно няма лек, май и аз ще прибягна до "бабешките" лекове, те поне със сигурност ще бъдат безвредни smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: април 12, 2010, 14:16:26 »

Ани, за зъбките - трябва да се мият с въртеливи движения, да не се натиска изобщо. Общо взето затваряш очи и всеки зъб един по един го минаваш от всичките му страни с въртеливи движения. Ако обаче имаш джобове вече, само с почистване на зъбен камък и плака ще се пооправиш.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: април 12, 2010, 14:32:31 »

Оххх, страхотни дрешки...поздравления yahoo Облечени на бебоците ще са още по-хубави girl_wink
И аз получавам стягане на корема от време на време и става твърд...мислех си аз да не би да е бебчето, ама явно че не е. Та значи това са подготвителни контракции...хмм. Иначе не е болезнено, а просто ме стяга за секунди и спира.
Записала съм си и аз час за зъболекар за в сряда и ще се почва едно правене на зъбкиии, чак не ми се мисли. А имам за правене, не е като да нямам. 5-6 посещения не ми мърдат. Ама по добре сега да ги оправя, че после когаа. Относно кървенето и моите венци кървят, и сутрин са подути и става чудо. Обаче си намерих начин да е по-леко - не ги мия като стана веднага, а поне след половин час. smile
« Последна редакция: април 12, 2010, 14:37:55 от mi6kata_85 » Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: април 12, 2010, 15:40:49 »

Гостенка, благодаря и на теб за отговора  smile Аз и да искам не бих могла да натисна, че става страшно, иначе зъбен камък и плака нямам, но за сметка на това ми никнат мъдреците и четирите накуп, което още повече усложнява положението  huhhuh.gif

mi6kata_85, успех със зъбаря и браво,че си се престрашила, аз се инатя все още,имам едно-две кариесчета, но нещо още не се давам, само консултации. Ще видим до кога ще изтърпя да си ги отглеждам blush Ако по-късното миене на зъбки върши работа и аз ще го пробвам  Wink А колкото до стягането и мен не ме заболя, просто все едно мускул ми се схвана, аз затова не разбрах точно какво, понеже в статията, която четох пишеше,че тези стягания са съпроводени от лека болка.
« Последна редакция: април 12, 2010, 15:46:54 от Ani » Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: април 12, 2010, 16:32:49 »

Ani, не отлагай ходенето на зъболекар. Не е полезно за бебка да имаш кариеси. Недай си боже се задълбае положението, всичко отива към нея. Иначе кървене на венците и аз си имам, но поне болка няма.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: април 12, 2010, 18:42:06 »

На мен възпалените венци от 2-3 седмици са ми най-наболялата тема,сега си купих вода за уста на лакалут,но първо ще проверя за тази съставка,която казвате и тогава ще я ползвам.
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #433 -: април 12, 2010, 22:32:58 »

Здравейте на всички !!! Браво за покупките толкова много ми харесаха и макар и аз като Harmonia да имам сума ти неща от Тити пак се зазяпвам по витрините  shok Нещата за новородени много бързо умаляват защото първите месеци бебоците растът със   *db*ракетна  бързина pleasantry  по добре е да се взима размер 0-3м, а и роднините и приателите донасят толкова много подаръци така , че идеята ми е да не прекалявате , но по себе си знам че не може човек да се удържи при вида на нещо мнооооого сладурско. Целувки по тумбаците на всички  kiss kiss kiss
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: април 13, 2010, 08:06:33 »

Добро утро smile и на мен венците ми кървят, ползвам паста Лакалут но никакъв ефект..мисля да си взема водата за уста която препоръча Катинка...
А някоя от вас да има проблеми с .... пъпки blush от една седмица са ме избили по челото ситни пъпки като през пубертета crazy ужас ! чудя се дали да ги третирам нещо...четох, че било нормално през бременността да излизат пъпки ама все пак ми се щеше да знам дали само мен са ме погнали  Shrek
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines