Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:51:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ЮЛИ - АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 6 "  (Прочетена 109788 пъти)
 
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #15 -: февруари 15, 2010, 15:06:27 »

Аз съм качила два килограма дотук, като ми се струва, че единият е на бюста  badgirl. Коремчето ми е още мъничко, като си личи само ако си отпусна корема, ако се постегна, изобщо не се забелязва.Но ханшът се разширява, и много неприятно ме наболява едната става - отдясно на таза, където кракът е закачен на таза (ама как го обясних, а). Както ми обясни моята кръстница, която е акушерка, бебето се намества и си намира място.
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 15, 2010, 15:12:58 »

 yahoo значи не само аз се събуждам ГЛАДНА, ужасно гладна..... иначе за килограмите и аз като chelseaw6 не съм качила - същите съм както когато ме регистрираха, но пък имам вече коремче и дънките спрях да ги нося защото ме стискат.. и ми се яде от всичко  crazy
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #17 -: февруари 15, 2010, 15:15:49 »

И аз не съм качила килограми за сега, даже не ми се вярва, но за петте месеца съм с 3 кг. отгоре  huhhuh.gif Поне така отчита кантара при док, а само там се тегля. Дрешките също ми стават, но си нося основно двата бременни панталона, един гащеризон и две рокички. А блузетата и ризетата също окъсяват от към шкембо и той се подава blum

Като цяло си хапвам през целия ден, но вечер гледам да не нападам големи количества храна, че ми става тежко и не мога да заспя  girl_impossible

Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 15, 2010, 15:25:17 »

Като гледам всички мамета са качили или въобще не са качили, което си е супер!  :bravo:Аз всяка сутрин ама без пропуск с меря и за 4 месеца и половина съм качила няма и 2 килограма, а определено не си поплювам с яденето. Особено вечер се нагълтвам като гъсок, а не би трябвало, но... blush
Много се разширих в ханша и затова се наложи да си взема бременлийски панталон и едни дънки. Иначе си ми ставаха старите панталони, но в ханша ми отесняха.
Аз трябваше да се отчета след прегледа, но май позабравих.  blushВече съм значително по-добре - много рядко ме наболява, пия си хачетата редовно - Нутримаг като хранителна добавка за магнезий и но-шпа, но от последното много ми пада кръвното, и едно адско главоболие ме започва, и веднага гледам да похапна нещо сладко та да ми се качи. Много е неприятно, но по-добре отколкото да ме боли коремчето. За бебока още не знаем пола и още не съм го усетила, а така ми се иска да ме ритне вече!  Girl_hide
Добре дошли на новите мамчета! Леки и безпроблемни 9 месеца!  give_rose
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 15, 2010, 15:27:59 »

Браво на вас, момичета Bravo Направо сте шампиони tease Аз какво да кажа - дотук съм + 4,2кг., а съм само в средата на 3ия месец.  blush  blush blush Не ми се мисли какво ще стане до края diablo Уж се храня що-годе в едни и същи часове на деня (5 пъти дневно) и се стремя да е здравословна храна (салатки, млечни продукти и плодове + малко пилешко или телешко), ама на... Имам чувството, че качвам дори като дишам.., а съм непрекъснато гладна blum ...

Иначе, в събота цамбурнах коремчето в Св. София на курса по водна гимнастика за бременни. МНого добре ми се отрази blum, само където съблекалнята има 3 душа и е толкова тясна, че не успява до побере всички момичета и се наложи да се изстрелям към домашното душче NO

Кате, кога през седмицата мислиш да плуваш?
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 15, 2010, 15:44:43 »

 :offtopic:Harmonia сподели малко повечко инфо за водната гимнастика в Св. София, тъй като живея много близо до нея и мисля да се възползвам някоя събота! Offtopic
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 15, 2010, 15:47:52 »

Инка, писах ти на лични give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #22 -: февруари 15, 2010, 15:49:20 »

Инка-маслинка, точно в твоята седмица усетих зайчето, така че очаквай съвсем скоро и твоето бебче да се "обади"  yahoo
Harmonia, а самата гимнастика хареса ли ти? За сега съм си планирала сряда след работа за х-л Витоша, че ми е по-близо и в неделя в Св.София по обед. Съгласна ли си с тези дни?
В събота се възползвах от басейна в хотел Рила на Боровец и си поплувах 40 мин като си спретнах и някои от упражненията  Swiming

Малко непоискана инфо, но понеже много често ме питат "не те ли е страх от тези басейни" ... бях се консултирала с док и по негова препоръка слагам мини тампон само за часа на гимнастиката и мажа само външо!!! с Канестен гел за гъбички и други подобни гадинки преди и след басейна. Това е превантивната мярка, поне според него. За сега не мога да се оплача от нещо, дано да действа този метод. Та ако някой се притеснява от басейните, може да ползва тези две неща  Wink   
« Последна редакция: февруари 15, 2010, 15:53:46 от КатиНка » Активен
dani_k11
Ентусиаст
**
Публикации: 129



« Отговор #23 -: февруари 15, 2010, 15:50:11 »

здравейте момичета, и аз ви поздравявам за килограмите give_rose
Harmonia не се тревожи и аз се присъединявам към твоя отбор Wink, днес бях на преглед +4,400кг от началото/аз съм 11г.с. и 3 дни/, не мога да отрека че си хапвам, когато огладнея/но пък  не съм си променила кой знае колко режима от преди това/, но нищо важното е бебчо да е добре.
На прегледа ми се насълзиха очите като гледах как мърда, мн хубаво усещане.
В понеделник съм на 3D.
Целувки на всички и лек ден и успешна седмица give_rose
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 15, 2010, 16:10:21 »

Кате, тази сряда за сега съм ОК за Витоша, стига да няма нещо непредвидено, но тъкмо и майка ми е свободна, за да гледа Калоян, докато баща му се прибере yahoo

Иначе в Св. София е тонизираща и ободряваща гимнастика, за първи път ми беше идеално, но като цяло е доста лека, на мен ми се иска малко "по-натоварваща"... А това за тампона и Канестен гел еидея - ще се консултирам и с моя гинеколог good

Dani_k11, много ми се щеше с тази бременност да кача "идеалните" кг от 12-15, че все пак тялото има памет отпреди и много лесно се променят формите, след като вече веднъж (при това не чак толкова отдавна) са преминали през подобно изпитание..., но живот и здраве, каквото сабя покаже - аз диети не мога да спазвам , пък и не е нужно сега blush
Активен
allisa
Сватбар
***
Публикации: 162



« Отговор #25 -: февруари 15, 2010, 16:20:32 »

Да ви успокоя с килограмите - в началото на 5 месец съм вече +6 кг. Не мога да се оплача, че ми се яде непрекъснато - ям си, както по-рано, но се движа по-малко. Дано през следващите месеци качването на килограми бъде по-умерено.

А за растящите гърди - не спирайте да ги мажете с подходящи кремове. В началото бях на седмото небе като ги гледах как се уголемяват, а сега се "радвам" на първите стрии в живота си  sad.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #26 -: февруари 15, 2010, 16:29:43 »

allisa, жалко, явно и кремовете не помагат  huhhuh.gif Аз имам проблем с избора на сутиен, големи страстоубийки са и не мога да си избера, а имам нужда. Старите не ми стават вече  huhhuh.gif
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 15, 2010, 16:45:58 »

 Welcome на новите мами yahoo
Като заговорихте за килограми аз на първата ЖК бях 50кг., а на втората като отидох миналата седмица не ме изтеглиха. Но веднага като се прибрах се теглих и бях 52кг. Това е лошото, че на различни кантарчета стъпвах, но дано да теглят вярно и двата. Като цяло не съм много напълняла, но таза ми  доста се е разширил. И мойте сутиенчета са ми мънички вече, ама нещо ми е студено и не ми се мерят сутиени сега... Wink ама и това ще стане.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 15, 2010, 16:49:28 »

Да се запиша и аз да ви следя...
Катинка, аз тъкмо си мислех да те питам не те ли е страх от тези басейни...
Мишката, докато купиш нов, можеш да пробваш да махнеш банелите, така са ми казвали мои познати-бременни, че правят, поне не ги стягат.
Активен
valentina83
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #29 -: февруари 15, 2010, 17:30:27 »

Благодаря за приветствията мили мами... give_rose
Аз имам определено проблем с храненето, но предполагам, че е нормално до извстна степен. Преди около две седмици бях качила около килограм, но сега свалям всеки ден някои и други грамове.

Качването, ако може да се нарече така, вероятно дойде и от внезапното спиране на цигарите.

Сега обаче момичета, и на мен нищо не ми се яде. Опитвам се да се изкушавам с разни преди време любими мои храни, но единствно ми се повдига. Особено трудни са ми сутрешните и вечерни хапвания... shok, а преди хапвах стабилно и винце ми се пиеше   blush, откакто разбрах, че ще ставам мама...нищо

П.С. Поне сутиените ми стават все още, а и как се радвам, че малко ми се промениха мерчиците тук-таме:P
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines