Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 11:13:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ЮЛИ - АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 6 "  (Прочетена 109789 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: февруари 12, 2010, 21:41:53 »



Заповядайте, летни майчета, в темата, в която да споделяте всички трепети и вълнения покрай очакването на най - великото събитие в живота на човек..... Появата на новия човек ......




мама през ЮЛИ  

КатиНка  - 1 юли  stork-boy
matsinka - 10 юли
allisa - 16 юли
mi6kata_85 - 24 юли
emili85 - 27 юли
 petpet - 30 юли
 


мама през АВГУСТ  

baby_bear  - 2 август
digita - 5 август
pepina83 - 7 август
_matilda_  - 8 август
loni6666  - 9 август
rozovka - 9 август stork-boy
chelseasw6 - 10 август
vivianka - 18 август
krisssy - 21 август
 

мама през СЕПТЕМВРИ  

eliss - 02 септември
Harmonia - 03 септември
valka27 - 22 септември
valentina83 - 25 септември

За да излизате на 1-ва страница пращайте данните(ник,термин и ТЕМА) на ЛС.
« Последна редакция: март 23, 2010, 21:42:02 от ˙·٠Bulechka™٠·˙ » Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 13, 2010, 00:15:38 »

Имаме нова темичка  Girl_hide
Аз днес бях на преглед и си видяхме малкото чоченце  yahoo. То беше заето да се почесва по лицето и да си бърка из очичките и каде ли не,а най-накрая си лапна и пръсчето  sarcastic . Едвам успяха да го измерят( ръчичките ,главичка,крачета),защото то просто не се спира.От около три-четири дни се движи супер много и съм решила и аз да купя шапчица,както каза една съфорумка-мисля,че Лени,дано не се бъркам.
Имам снимки от 3Д и 4Д,нона мен на 3Д по-ясни ми се виждат,може би защото е още рано pardon и 4Д


* Baby_19SSW 1.jpg (48.14 KB, 1024x739 - видяно 385 пъти.)
« Последна редакция: февруари 15, 2010, 13:17:02 от Данитка » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 13, 2010, 08:27:40 »

matsinka , и на мен първите снимки са ми по- ясни  pardon
Щом си го усещаш , отивай за шапчица и ти  girl_wink
Активен
Мама на Ангел
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #3 -: февруари 13, 2010, 08:41:35 »

Май наистина е по-хубаво да се ходи на 4Д в по-късен етап от бременността, когато човечето е вече добре оформено.  :bravo:Прекрасно малко същество има на снимките пупупупу.  Bravo
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 13, 2010, 08:43:06 »

 Offtopic
Валка пиши ми на лични телефон и скайп  give_rose
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 13, 2010, 09:05:16 »

matsinka, много хубави са станали снимките, да е живо и здраво бебчето  yahoo

Видях, че не съм си записала термина - термина ни е 7 август 2010г
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 13, 2010, 11:22:45 »

matsinka, много хубави снимчици. Бебокът е голям вече. Все така да расте и хубавее.
Мен всеки път ме гледа докторката на 2Д и на 4Д, но наистина на 2Д-то все още доста по-добре се вижда.
Момичета, актуализирайте малко, моля, първата публикация. Май бъдещите мами сме доста повече.
Моят термин е на 13 юли.
Активен
valentina83
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #7 -: февруари 14, 2010, 22:14:41 »

Мога ли да се включа и аз в тази хубава темичка, вече понапълнена от щастливи бъдещи майчета?!
Аз очаквам моето прекрасно събитие според дата на термина на 25.09.2010 yahoo yahoo yahoo Много безпроблемно и щастливо бременеене на всички мами...
Хубаво е да има такива местенца като този готин форум, да си споделяме, обменяме опит и помощ...За първи път членувам в нещо подобно, но изчетох много от вашите публикации и определено успях да си отговоря на някои "тревожни" въпроси.
Така лично аз чувствам една приятна взаимност и топлина...ами, това е като за първо обаждане от мен, до скоро
« Последна редакция: февруари 14, 2010, 22:23:41 от valentina83 » Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #8 -: февруари 14, 2010, 22:30:08 »

колко бързо се пълни и тази тема с майчета.лека бременност на всички и леко раждане накрая. good good
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 15, 2010, 10:39:29 »

ето ме и мен в новата темичка smile мацки как сте с апетита???

matsinka много сладурски са снимките от 2д smile  а от 4д аз лично нищо не различавам  crazy което ме накара да се замисля да не бързам да ходя на ткаъв ехограх още..
Активен
Lyubomira
Регистриран

Публикации: 4


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 15, 2010, 11:46:01 »

Здравейте и от мен! Нашето бебче се очаква на 22.07.2010 г.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #11 -: февруари 15, 2010, 12:23:12 »

Имаме си нова тема и нови мами  yahoo честито Lyubomira и valentina83, леко бременеене и прекрасни бебчовци на финала!!!

cvety_p, а какво ти се хапва  tease Моят апетит определено се усили и хапвам повече от преди, но не се тревожа особено за сега.
matsinka, сладурче си отглеждаш в коремчето  girl_wink Купи една шапчица и дано е късмет  good Аз поръчах едно комплектче с шапчица и да видим какво ще пристигне smile А и нали е годината на тигъра, по случайност вчера се усетих, че сме избрали комплектче с тигър, та се изкефих още повече  danceg

На мен ми е запушен носа вече 4-ти ден  huhhuh.gif

Мамчета, за да се актуализира първата страничка, пишете на Данитка на лични!!! Тя е писала и на самата първа страничка. И аз все напомням - слагайте си лентички на бременността, по-лесно е за ориентир на всички ни smile
Активен
chelseasw6
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #12 -: февруари 15, 2010, 14:11:05 »

И аз да се разпиша в новата темичка! Гледам, че са ме пропуснали в първата страничка, но се обадих на когото трябва и се надявам да ме добавят! Целувки на всички и се надявам всички да са си прекарали много добре вчерашните празници (че те много ни се насабраха за 1 ден)
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #13 -: февруари 15, 2010, 14:38:35 »

Здравейте мами, и аз се записвам в новата темичка  smile
За апетита - сутрин задължително съм гладна, на обяд ми се яде какво ли не, и вечерта съм така, но тогава най-малко ям, защото вече през деня съм си взела дозата blush
Иначе как сте с килограмите. Аз си влизам в повечето дрехи, без някой и друг панталон, но за последните 2 седмици имам вече бая коремче, даже ми се вижда голямо за седмиците, в които съм
Поздрави give_rose
Активен
chelseasw6
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #14 -: февруари 15, 2010, 14:42:54 »

Аз не си влизам в дрехите (имам в предвит дънки и панталони, а по-късите блузи като си повдигна ръцете и корема до средата е на вън) и само с роклички се развявам , но за сметка на това не съм качила никакви килограми само растем на коремче и вече сме доста видими! А колкото до хапването сутрин се събуждам със зверски глад! На обяд си похапвам, а вечер почти не ми се яде особедно след 7 часа хапвам малко, но и мъника от вътре явно напомня, че заема по-голямо място и казва да се яде по на често и по по-малко!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines