Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:47:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета-препоръки, въпроси,рецепти и подкрепа  (Прочетена 227147 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: март 09, 2011, 13:11:05 »

Маги според мен гриста може да се причисли към третия ден.Може да консумираш дробчета сърца и др. субпродукти в белтъчния ден без проблем.
Аз по медицински причини спрях диетата.
Тиама можеш да ядеш солети и бейкролс защото в тях няма белтъчини
« Последна редакция: март 09, 2011, 13:23:39 от gucci » Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #406 -: март 09, 2011, 13:23:55 »

Бейк ролс и солети може за трети ден. А пицата я правя с кръгчета лук, моркови, маслини, чушки, гъби, кисели краставички и доматен сок - отгоре чубрица и други подправки, които обичаш.
« Последна редакция: март 09, 2011, 14:33:23 от once_upon_a_time » Активен
iviana_nikolova
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #407 -: март 09, 2011, 15:31:58 »

Могат да се ядат,пише,че снаксове,чипсове,солети и т.н спадат към въглехидратния ден.И аз днес съм на въглехидрати и хапнах един бейк ролс smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #408 -: март 11, 2011, 08:50:57 »

Момичета, изкарах първия плодов ден и съм страшно горда от себе си! Тази сутрин се претеглих и съм свалила 2 кг yahoo Предполагам, че някаква част от тях ще върна тези дни, но все пак има положителен ефект от диетуването pardon Продължаваме с пълна пара към заветните килограми Rabit
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 11, 2011, 13:15:27 »

Аз днес съм на трети плодов ден, дали съм свалила не знам защото не се измерих на колко започвам  blush но се надявам по дрехите да позная smile
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #410 -: март 14, 2011, 15:24:58 »

здравейте момичета и се включвам в тази темичка, днес ми е 1 ден  blush
така, че ще се консултирам с вас  smile Rabit
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #411 -: март 14, 2011, 17:23:38 »

Чувала съм наистина страхотни неща за тази диета. Много мои познати отслобнаха много с нея  smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: март 14, 2011, 19:10:31 »

Аз за пръв път минах един пълен 4-дневен цикъл  danceg Днес ми е 5ти ден, обядвах тиквички с кисело мляко, а сега за вечеря наденичка с праз лук и зелена салатка за гарнитура  Wink
Наистина както каза и Маги трудното минава с първите 4 дни, след това просто не мислиш за диетата, струва ти се съвсем нормално нещо, не чувстваш лишения и т.н. Общо взето и за кг съм доволна, знам че е трудно да имам резултат за 4 дни, но за пръв път виждам "1" след седмицата тъй че съм щастлива  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: март 15, 2011, 11:27:49 »

При мен се оказа, че свалянето на килограми ще е адски трудно или пък аз съм от този малък процент който не му действа тази диета.Та ям си според правилата, но за момента не усещам да съм свалила нищо, а и кантара не отчита.Така че май това не е моята диета.Независимо от всичко ще си я изкарам 90 дни.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #414 -: март 15, 2011, 11:42:52 »

Маги, не искам да те обезкуражавам, но и на мен не ми подейства особено много - свалих, но не особено много. За сметка на това мъжът ми направо се стопи, абе друг човек все едно. Но трябва да си упорита, може и при теб да действа, само че ефектът да не е светкавичен. Не се отказвай, все пак диетата не е особено трудна - поне според мен, само плодовите дни натежават в един момент, защото все пак са доста начесто. Мъжът ми си върна малко килограми след като я спря, и сега я пази пак, но не цялата - издържа месец, месец и половина - и отново имаше силен ефект.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: март 15, 2011, 11:46:27 »

О няма да я спирам ще си изкарам пълен курс :)Ако не друго поне ми прибра стомаха и ми го регулира, което за мен си е супер smile Сега като се и постопли и започна да обикалям по улиците ще сваля и на дупето, че то е големичко бе  blush
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #416 -: март 15, 2011, 12:05:52 »

Здравейте момичета,

Влизам и аз в отбора!  Curtsey Преди 3 години за 4 месеца свалих 12 кг с Дюкан, но както можете да се досетите в момента няма и помен от тогавашната ми визия. Пак съм в начална позиция  sad. Този път мисля да изпробвам 90 дневната диета, имам доста положителни отзиви от приятели.
Тъй като не съм я правила до сега имам малко притеснение дали ще успея, но се надявам да се получи. Предимно ме тормози това времево ограничение. Вие как си разпределяте храненията?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 15, 2011, 13:55:46 »

Ами в началото е трудно, след това така свикваш, че не ти прави впечатление smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: март 15, 2011, 15:57:44 »

Аз нещо това с времевото ограничение съм го пропуснала, ще взема да я прелистя пак  pardon
Аз ям закуска и пия чаша чай към 8, към 12ч. обядвам и към 18:30-19ч. вечерям....  blush

Днес ми е ден за варива и съм сварила една червена леща, откакто я открих консумираме само такава, много по вкусна ми е, а и не дразни стомаха.


Маги ти вече май от около месец си на тази диета? Поне по обиколките не чувстваш ли малко да си мръднала? Иначе и на мен много добре ми регулира стомаха и доста се е поприбрал, но ако 1м. нямам резултат едва ли бих имала стимул да продължа... Защо не опиташ някоя друга?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: март 15, 2011, 19:03:29 »

Точно заради стомаха ще я продължа,Опитвала съм различни диети, повечето не ми понасят, след една седмица макс съм или болна или с такъв запек, че ми се реве.Сега се чуствам прекрасно, леко и не ми е трудно да ям определени храни в определени дни.Така че от тази гледна точка няма да я откажа. smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines