Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 02:37:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета-препоръки, въпроси,рецепти и подкрепа  (Прочетена 226379 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 09, 2010, 23:01:06 »

Неутрални зеленчуци
-гъби
-домати
-зеле
-китайско зеле
-зелена салата
-чушки
-праз
-спанак
-лук
-морков-да не се прекалява
-маслини
-броколи
-брюкселско зеле
-карфиол
-цвекло

« Последна редакция: февруари 09, 2010, 23:07:52 от gucci » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 09, 2010, 23:10:29 »

Аз утре съм на белтъчен ден и съм решила да пробвам печени яйца със салатка. Една приятелка ми ги препоръча и от два дни само за тях си мисля. Ако са толкова вкусни колкото ми звучат ще ви ги препоръчам.
За въглехидратния ден аз си правя сандвич от пълнозърнест хляб с гъби и разбира се любимия ми натурален шоколад. В нета четох, че във въпросния воден ден, ако имаш проблем с главоболие или с ниско кръвно може да се пият фрешове, но ефекта няма да е такъв, какъвто ще е ако сте само на вода.

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 09, 2010, 23:14:56 »

Ох на път съм да прегреша с парче шоколад.Днес ми е въглехидратен ама все пак 20 часа отдавна мина.Утре ще ми е трудно с плодовете и зеленчуците-че от тях стомаха ми се бунтува а и много огладнявам от тях.Водата сутрин ми действа много добре.Препоръчвам тези които имат проблме с ходенето до тоалетна да пробват сутрин топла вода с плод и няма да имат проблем.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #18 -: февруари 09, 2010, 23:23:18 »

Ох ,и аз имам същия проблем с плодовете ,понякога не ми се яде по цял ден ,но щом хапна една ябълка веднага огладнявам
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 10, 2010, 14:58:32 »

Здравейте! И аз започнах тази диета, днес ми е 15-ти ден. Спазвам я стриктно - не се храня след 20 ч., редувам си дните в посочената последователност, спазвам промеждутъците между храненията. Може би единственото ми нарушение е, че 2 - 3 пъти пих алкохол, но малко и не в комбинация с храна. И въпреки това ми се струва, че няма резултат засега  cray Не мога да кажа със сигурност де, защото нямам кантар, но ако съдя по дрехите си ... единственото, което съм постигнала за 15 дни е, че ми е по - леко на стомаха. Но кг мисля, че още не съм свалила, а ако съм свалила - може би само 1-2. Прочетох, че за долу - горе същото време една съфорумка е свалила 7 кг и започвам да се питам аз ли нещо не правя както трябва  cray
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 10, 2010, 15:40:01 »

Много се 4удех зa тaзи диеткa,но не ям въглехидрaти и плодове и може би нямa смисъл дa зaпо4вaм nea
Геринкa ще споделиш ли резултaти зa сегa???Кaк е при теб?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 10, 2010, 20:31:54 »

Прочетох, че за долу - горе същото време една съфорумка е свалила 7 кг и започвам да се питам аз ли нещо не правя както трябва  cray

divanetata, аз съм съфорумката със седемте кг. Според мен всичко е до организъм. Аз и майка ми започнахме диетата на един и същи ден, ядем едно и също в едно и също количество, а тя е свалила за същия период само 3 кг. Така, че не се притеснявай. Виж резултата след края на тези 90 дни.

Успех!
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 10, 2010, 20:35:18 »

Аз от утре мисля да я почна диетата. Рецептите, които Гери е дала са страхотни!!! good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 10, 2010, 21:03:46 »

Много се 4удех зa тaзи диеткa,но не ям въглехидрaти и плодове и може би нямa смисъл дa зaпо4вaм nea
Геринкa ще споделиш ли резултaти зa сегa???Кaк е при теб?
Миличка аз съм още в самото начало и чак голям резултат няма.Все пак днес ми е 4 ден от диетата.Но се чувствам по лека,по жизнена,кипя от енергия а пък съм на диета.Дрехите които ми стискаха взеха да са ми удобни.Но чак голям резултат нямам все още.А и аз не се меря.Не гоня кг а това как изглеждам и отслабването да е сравнително трайно.
divanetata много зависи колко имаш да сваляш и какъв начин на хранене си имала преди диетата.Я напиши с какво основно си се хранила.

Ето още една рецепта от мен
Гуакамоле
1 авокадо
1/2 глава лук
1 домат
малко олио сол и лимонов сок
Всички продукти се смесват в блендер или се пасират.Вкусно е.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 10, 2010, 23:11:15 »

Не съм сигурна дали разбрах правилно - с какво съм се хранила преди диетата или с какво съм се хранила през тези 15 дни, откакто я започнах?
Принципно аз имам слабост към най - калоричните храни - обичам тестени и пържени неща доста, но няколко седмици преди да започна 90 - дневната диета бях за n - ти път на диетата на Дюкан, така че ядях основно месни и млечни храни и зеленчуци (за съжаление обаче този път не подейства бързо, както първия  angry) След като прочетох за 90 - дневната диета обаче реших да я пробвам, защото мисля, че е по - балансирана  :bravo:А иначе преди това бяха празниците и се бях поотпуснала  blush
Сега по време на тази диета се старая да си разнообразявам менюто - например в бобовия ден един път ям леща, друг път - ориз, трети път - картофи и т. н., за да не писва, а и организмът да си набавя всичко необходимо. Малко ми се явява като проблем обаче едно нещо - тъй като съм студентка и често се случва точно по обяд да съм на лекции, а ако съм на белтъчен или бобов ден, в университета няма какво да ям (неудобно ми е да помъкна с мен разни манджи в кутии  blush), и затова последните няколко дни се получи така, че вместо на обяд да хапна нещо, а за вечеря да ям същото в намалено на половина количество, аз на обяд хапвам нещо малко (по диетата де), а за вечеря ям нещо различно и всъщност вечерята се явява основното ядене за деня. Но това беше само последните 2-3 дни и не мисля, че е причината, поради която не забелязвам дотук особен ефект. Оф, не знам. Надявам се много да има желания ефект, за да мога да облека мечтаната рокля  tease
« Последна редакция: февруари 11, 2010, 15:51:52 от maria_lakova » Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 11, 2010, 14:11:28 »

Тази диетка звучи добре - харесв ами,че няма да ми липсват важни вещества. Събирам смелост още малко и  я почвам. Дано помогне, понежеза последните 4 месеца качих 4 кг. и вече дрехте не ми стават. Наложи се миналата седмица да отида и да си накупя 1 номер по - големи дънки, че вече няма6е с какво да се обличам  girl_impossible
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 14, 2010, 00:12:43 »

Аз също съм била на тази диета, още миналата година. Свалих 6 кг без да съм била напълно стриктна good А водните дни направо ги пропусках, защото ми е ниско кръвното и в ранния следобед едва си стоях на краката, което на работното място си е кофти.
Сега пак я почнах, заради сватбата в края на май. Определено не я спазвам, както си трябва. Но се опитвам поне да съблюдавам принципите на разделното хранене, върхи които се гради тази диета. Засега съм минус 2 кг. Още 2-3 да сваля, пак ще е добре. Аз я съчетавам с почти ежедневни тренировки вкъщи. Редувам една вечер Пилатес, една - на крос тренажора.

Диетата наистина е разумна и не лишава организма от нищо.
Хубаво е, ако имате проблеми със стомаха, или пък гастрит, да избягвате цитрусови плодове сутрин за закуска.
« Последна редакция: февруари 14, 2010, 00:16:09 от velvet » Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 16, 2010, 11:18:43 »

Като се качих на кантара тази сутрин и сериозно се стреснах и реших, че от днес почвам диетата! Ще се постарая да я спазвам максимално стриктно и ако нямате нищо против всеки ден ще докладвам какво съм яла и как върви, за да може ако греша с нещо да ме поправяте.  give_rose
Исках да попитам и в кой ден може да се ядат овесени ядки - много ги обичам и ми действат добре, но не съм сигурна въглихидрати ли са или ... Girl_hide
 
velvet, може ли да ми кажеш за Пилатес от къде си вземаш упражненията - гледаш някакви клипчета, или си ги знаеш от преди и си ги изпълняваш...
Поздрави!
« Последна редакция: февруари 16, 2010, 11:24:11 от svetla_ety » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 16, 2010, 12:26:30 »

Светле, аз си ги свалих от замунда-та. Напиши в Торенти Pilates и ще ти излязат 3-4 резултата. Има за бедра, за корем, комплексни. И си ги записах на диск, за да ги гледам на голям екран. Засега правя 20-минутната комплексна тренировка.
За овесените ядки не знам дали не са по-скоро въглехидрати. Така или иначе в диетата не се споменават като алтернативна храна, затова моя съвет е да не ги ядеш. Но пак казвам, че не съм 100% сигурна.

На мен днес ми е плодов ден. Хапнах малко сурови бадеми и лешници, както и един портокал. Дано издържа, че този ми е най-гадния ден, особено като е през работната седмица....
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 16, 2010, 22:50:19 »

Здравейте момичета
Аз вече ползва трета четворка на диетата и имам съвсем малки преглешения в два от дните.
svetla_ety овесените ядки могат да се ядат в третия въглехидратен ден-проблема е че няма да можеш да ги ядеш с мляко.
На мен днес ми е бобовия ден и той ми е един от любимите.Колкото и да е странно на мен труден ми е третия ден-въглехидратния.Много ми е трудно да намеря какво да ям в което да няма мляко и яйца.Резултата има и съм поне 4 кг надолу-аз не се меря много стриктно.Важното е че се чувствам добре освен и отслабнала.Диетата е доста щадяща.
Днес на обяд хапнах ориз със задушени зеленчуци а вечерта варени картофки.За утре се чудя и ще се радвам на идеи от ваша страна.Иначе за обяд имам подарък едни белгийски бонбони на които се точа от три дни.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines