Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 13:13:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Нашите коремчета и ...след раждането 2"  (Прочетена 70948 пъти)
 
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #15 -: февруари 25, 2010, 11:50:12 »

Kleo, изглеждаш страхотно миличка  Bravo, аз че не съм раждала има да те гоня и то доста не се притеснявай за тези 5кг.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 26, 2010, 22:53:22 »

Ето ме и мен, то много не се вижда, ама съм си като преди бременността, сега целта е да стана по финна отколкото бях като забременях  blum

Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 27, 2010, 10:05:30 »

браво Гери изглеждаш много добре ..при това само броени седмици след раждането..дано и аз да бъда поне на половина така изглеждаща като теб ще съм много доволна give_rose
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 02, 2010, 17:27:01 »

клео 20, браво за свалените килца, изглеждаш повече от страхотно! Ако не е тайна как отслабваш с диета, спорт?
Браво и на другите мами за свалените килца. Вече от опит с борбата с килцата мога да кажа, че в началото се сваля по-бавничко, но с диета и спорт доста се ускоряват нещата, а като се регулира цикъла поне 3-4 цикъла вече се отслабва и без усилия, търпение трябва просто smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 02, 2010, 18:29:13 »

Благодаря ви мацки за думите give_rose
Гери много бързо се възстановяваш.Браво  Bravo
Паола при мен нещата са комплексни.Запо4нах към края на Ноември да се замислям по-сериозно,4е не върви на добре това тегло и външен вид.Опитах разли4ни диети имах и няколко дни липса на всякаква храна,после запо4нах с активен спорт.Сега съм с ограни4ения+много спорт+ лунна диета веднъж седми4но/само вода/
Каквото и да си говорим иска си жертви,много търпение и постоянство.Веднъж променилото се тяло има нужда от много пове4е внимамие за да е във форма give_rose
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 02, 2010, 22:07:23 »

kleo_20, права си, но наистина ограниченията и активния спорт дават резултати, пък при теб ефекта е направо очЕизваден smile Аз с ограничения и спорт свалих моите над 30 кг от бременността good
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 12, 2010, 10:30:36 »

И аз да се покажа в тази втора тема за коремките след раждането
 Имам около 5кг да махна за да съм онова дето бях преди да се оженя.Има време де huhhuh.gif

Не знам от къде имаш да сваляш, изглеждаш много слаба, а ръчичките ти са като солети  Girl_hide Браво на теб. И аз едно време правех лунната диета, ама нещо последната година хич не ми се получава. Но за спорта съм съгласна - аз 2 месеца след рждането си възстанових тае бо-то и съм много доволна.
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 06, 2010, 08:42:00 »

Страхотни сте... браво smile
аз вече 6 месеца се боря с кг и за сега - 15 smile ама имам още 10 от преди да забременея , и искам още два три , че да си вляза в моята форма smile  ,  не съм за снимка още smile моят корем беше огромен и още не се е пребрал на пълно  cray
Направо ви се възхищавам smile как така сваляте толкова лесно smile аз се надявам до лятото да съм се справила поне с 5 10 кг smile че морето ни чака smile
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #23 -: април 19, 2010, 20:58:11 »

Всички изглеждате невероятно, колко бързо влизате във форма, моите поздравления!  Bravo
kleo_20 тебе не те разбрах какво още искаш да махнеш и най-вече от къде.. не ми го побира главата  Oh my ...

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #24 -: април 19, 2010, 22:50:23 »

Гери браво бе мила, в супер форма си!!! Брееей каква мацка  good good good Наистина много добре изглеждаш  Bravo

А Клео и тя като Ината - като я гледам и ми иде да й купя баничка  pardon Не стига че клечки, ми и за сваляне говорят, ненаситници ей  tease
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #25 -: май 18, 2010, 10:12:20 »

Хайде и аз да се покажа 11 дни след раждането.Забелязвам по колана че вече съм на последната позиция! :danceg:Ей това е хубавата страна на постоянната грижа за мъничкото ангелче! heart
А кантар имам от около 5 дни и за тези дни съм свалила 3 кг.
Надявам се както корема се прибира,да се прибере и дупето,че... blushИмам 17 кг за сваляне! pardon
А в деня на изписването имах такъв голям корем,че като отидох до женската консултация да си взема болничния з апреносване и ме питаха дали съм родила tease!Лелеее,предстравете си!Бях като в 7 месец! pardon

Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 18, 2010, 15:39:16 »

браво Рубинче, щом така изглеждаш 11 дена след как ли ше е след оше 11  @}->--бравооооо
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 18, 2010, 16:26:41 »

Руби, браво! Мен като ме изписаха, бях с корем като в 20-та седмица, 10 дни след това ми беше като твоя и сега е съвсем малък, все едно съм преяла. Аз колан така и на си купих, нещо се улисах  blush
Но проблемът ми е в останалите телеса, коремът е ясно, че няма да остане бременен  funnytooth
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 18, 2010, 16:35:37 »

Ели, проблем - проблем, колко да е проблем. Не може 9 месеца равномерно да са качвани килограми и да изчезнат за десетина - двайсет дни. Има и такива жени, и то не малко, но все пак си е до фора и организъм.
Аз например се възстановявах бавно, но стабилно, без усилия от моя страна. Така че - споко, всичко с времето си.

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 19, 2010, 08:29:41 »

Гaле,брaво.След месец нямa и помен дa имa Bravo
Ели ти си обрaтното нa мен-aз проблеми с телесaтa нямaм,но коремa ми си стои и товa си е.Кaто ходя в дрехи по мен го гълтaм tease Виждaлa съм пълни жени без никaкъв корем,a aз съм от слaбите с пупa.Може дa е увиснaлa кожa от отслaбвaнето,нз
Но мисълтa ми е,4е по-добре бaвно и рaвномерно-кaкто Инкa е писaлa.Тези кг не сa нормaлни зa тялото и то ще си ги свaли.То зa тоa и първите месеци след рaждaнето екстремно се свaлят.Кaкто Гaля е писaлa 3кг зa 5 дни,в нормaлни условия 3кг е добре дa се свaлят зa месец good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines