Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 16:18:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 191707 пъти)
 
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 29, 2010, 12:51:14 »

Момичета, аз обиколих доста магазини в Сф, мислех да се разходя до Асеновград след като мине еуфорията покрай баловете, но впоследствие се отказах. Спрях се на един модел на "Лита" (мод. 853 Izabella), който е точно това, което търся - семпло, право, подчертаващо фигурата. Вие какво ще кажете? scratch one-s head

http://www.lita-wedding.com/Lita_Wedding_Harmony.pdf
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #286 -: март 29, 2010, 13:01:04 »

mademoiselle, много красива рокля  give_rose На твое място не бих се замисляла- пробвай и ако се харесаш, веднага си я взимай  smile
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: март 29, 2010, 13:10:09 »

michelle  give_rose  Аз я пробвах преди месец, но се притесних, защото всъщност това беше първата премерена от мен рокля и реших, че трябва да пообиколя още малко. Много добре ми стои. В наличност имаха само цвят екрю. Аз смятам да си я поръчам в бял цвят и да махна шлейфа, защото искам да имам много дълъг и богат воал. Много се радвам, че ти харесва  yahoo
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #288 -: март 29, 2010, 13:15:22 »

mademoiselle, значи това си е твоята рокля  smile Няма какво да те притеснява, че е първата, която си премерила. Но е хубаво, че си се уверила, че е най-хубавата и подходяща за теб. Идеята ти за промяната е чудесна, ще отива на роклята, а и ще стане по-удобна.
Ще бъдеш една много фина и елегантна булка  give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: март 29, 2010, 13:29:59 »

mademoiselle, роклята наистина е прекрасна-много елегантна и нежна.Без шлейф също ще е страхотна. heart
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: март 29, 2010, 13:42:47 »

Смятам след месец да я поръчам, тогава заявките за бални рокли ще са намалели и ще могат да ми обърнат максимално внимание. Задължително ще покажа снимки. girl_wink
Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #291 -: март 29, 2010, 14:21:46 »

mademoiselle роклята е страхотна  good Аз също се влюбих в първата премерена от мен рокля. Обиколих и други магазини след това. Мерих какво ли не, но очите ми останаха в първата и с нея ще бъда на сватбата си  smile
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 29, 2010, 16:40:59 »

Страхотен избор  Bravo Роклята е много красива и нежна  smile
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 30, 2010, 11:22:43 »

divanetata, SunnyAngel, Dallila, michellegive_rose  Благодаря ви момичета! Добре, че ви има вас да ми вдъхнете кураж и да споделите мнение, защото чесно казано освен с майка ми, няма с кого другиго да се посъветвам относно въпроса с роклята (искам да бъде изненада за всички гости).  Girl_hide
Активен
mimislantze
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


0


« Отговор #294 -: март 30, 2010, 18:35:25 »

Zdraveite. ot kyde moga da si zakupia krasiva bulchenska roklia? Preporachaite mi bytik ili magazin za hybavi rokli v Sofia. cheta i za Asenovgrad moze i tam. Blagodaria
Активен
veroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: март 30, 2010, 20:14:37 »

Здравейте момичета,най накрая дойде и моят ред.Дори вече си харесах и няколко рокли за което вашите съвети много ми помогнаха.Но до най-рекрасния ден в живота ми има още доста време а вече нямам търпение.....
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #296 -: март 30, 2010, 21:29:54 »

mimislantze, здравей  smile Немалка част от пишещите тук могат да отговорят на твоите въпроси. Но... Какво имаш предвид под красива булчинска рокля? В София и Асеновград има толкова много магазини и бутици. На някои роклите са сходни като модели и идеи, други имат по-индивидуален стил.
Предлагам ти да почетеш малко по-подробно ( стига да имаш време и търпение) темите във форума. Върни се 1-2 теми назад, порови се, писано е много. После си изясни какво искаш като рокля и питай пак  give_rose
Активен
mimislantze
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


0


« Отговор #297 -: март 30, 2010, 21:39:38 »

Blagodaria. az sym na tozi princip kato mi haresa ne6to mnogo go vzemam vednaga ne obikalam zastoto niamam vreme. V Sofia ste hodim tazi sedmica za tova popitah za rokli tam. v asenovgrad sam vizdala strasno mnogo magazini! ste ceta povece dobre. vse pak nakoi ako znae za roklia sme otdelili okolo 2000 lv. i ne iskam da e cisto biala!!!
« Последна редакция: март 30, 2010, 21:44:57 от mimislantze » Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: март 30, 2010, 22:38:11 »

Blagodaria. az sym na tozi princip kato mi haresa ne6to mnogo go vzemam vednaga ne obikalam zastoto niamam vreme. V Sofia ste hodim tazi sedmica za tova popitah za rokli tam. v asenovgrad sam vizdala strasno mnogo magazini! ste ceta povece dobre. vse pak nakoi ako znae za roklia sme otdelili okolo 2000 lv. i ne iskam da e cisto biala!!!
mimislantze моят съвет е да разгледаш първо малко каталози и сайтове но не български , за да се ориентираш какво ти допада  и след това по магазините . В Пловдив Princess мога да препоръчам ,те имат рокли на San Patrick.В Асеновград ателието за мен е едно Манийка  smile Виж роклите  na www.maggiesottero.com, на Demetrius,San Patric,Justin Alexander, Carolina Herrera,La Sposa
Активен
mimislantze
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


0


« Отговор #299 -: март 30, 2010, 22:43:55 »

pisah ti na licni orhidee. za agenziata a ot tezi rokli sym cyvala samo Demetrius. Kraia na sedmicata ste razgledame v sofia i prez pocivnite dni v internet. mnogo mnogo informazia ima tyka lelee mnogo hora mnogo nesto
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines