Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 11:27:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 197426 пъти)
 
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: март 17, 2010, 12:23:41 »

Мисля, че е достатъчно като време.Успех и да се похвалиш.  good
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: март 17, 2010, 12:28:45 »

Ок и снимки ще има ... danceg
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: март 17, 2010, 13:22:01 »

jeki, ако си в Бургас - провери и в Минон как стоят нещата. Една позната си ши рокля на Маги Сотеро при тях и се получи много добре. (верно, че моделът беше доста по-различен, но все пак от проверка глава не боли)
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: март 17, 2010, 14:42:35 »

Благодаря ти от Бургас съм да някой ден трябва и там да отида,по принцип всеки ден минавам от там но моделите който са изложени никак не ми допадат но щом казваш че твоя близка е доволна ще питам,а снимки имаш ли на роклята която са и ушили.
Активен
curly_Sue
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #259 -: март 17, 2010, 15:16:10 »

Здравейте! Наистина усещането да намериш роклята с главно "Р" е изключително. danceg Аз месеци наред гледам рокли в нета, спрях се на La Sposa, бях си наумила,че роклята ми ще е оттам,независимо от доста високите цени, но колкото и рокли да пробвах не се чувствах добре в нито една от тях. Вчера пообиколих и други сватбени салони и след нямаше и 2 часа я видях - моята рокля, в едно малко магазинче, където имаше не повече от 5-10 рокли. Разгледах стотина снимки, харесах само една единствена рокля от всички и не стига,че я имаха в наличност,ами беше и точно моят размер(направо ми залепна хех), все едно я бяха направили за мен  yahoo  Не стига това,ами корсета е с камъни сваровски и при това е най-евтината рокля,която съм пробвала. Още не мога да повярвам, не помня откога не съм била толкова щастлива (май от годежа smile )
Желая късмет на всички,които все още не са намерили своята рокля.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: март 17, 2010, 15:27:38 »

Браво  Bravo curly_Sue кога ли и аз ще се радвам така като теб, сигурно е невероятно усещането да се видиш с роклята за теб а снимки имаш ли...
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #261 -: март 17, 2010, 15:34:18 »

Jeki, роклята е страхотна.Моята също е на тази фирма.Направо съм влюбена в моделите им. *INLOVE*Във всяка модна къща могат да ти я ушият, но зависи как ще стане.Аз я поръчах в Хасково в един салон.Цената доста падна, но и платовете са по-малко качествени.Провери в темата за салоните в Асеновград кои препоръчват момичетата.  give_rose

Dallila, в кой салон в Хасково ще си шиеш роклята  scratch one-s head? Много съм изненадана , че такава рокля може да бъде ушита в българско ателие? Роклята ти е страхотна, като цяло роклите на Maggie Sotteiro са уникални  smile Браво на теб за избора ти  Bravo
Активен
nana_as
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #262 -: март 17, 2010, 15:35:25 »

Эдравейте аз съм бъдеща булка от Бургас сватбата е на 5 юни искам и аз да се включа втемата обиколих всички магазини в Бургас и сега реших да си поръчам рокля от Аз и ти от тях останах най-доволна като модели.Вромантика ми поискаха 100 лева ако искам да ми ушият рокля само за мен иначе някоя стара мерена ще ми я преправят и да не плащам 100 лева а пък в минон бяха много грозни моделите.Ходих и в мирена но эа една дантела ми казаха че роклята щяла много да ми се оскапи.
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #263 -: март 17, 2010, 15:39:36 »

curly_Sue    blush кога ще ни покажеш роклята  smile Ех, как искам и аз скоро да намеря моята рокля с главно "Р"  smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #264 -: март 17, 2010, 15:54:24 »

Lilium, в България има изключително способни шивачки. Не се и съмнявам, че могат да ушият всичко  smile
Въпросът е да се пробва поне подобна рокля преди това, за да няма изненади после. Освен това няма как да изглежда на 100% същата, най-малкото заради различните платове.  Забелязвам, че понякога момичетата се разочароват от резултата от такава рокля, или защото са очаквали пълно копие, или не са преценили, че с по-различни платове роклята няма да им стои абсолютно по същия начин.
Активен
nana_as
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #265 -: март 17, 2010, 16:02:55 »

За това понякога когато се експериментира не се получава това което искаме при мен полата е от една рокля а бюстието от друга и доло горе знам какво ще се получи
Активен
curly_Sue
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #266 -: март 17, 2010, 16:08:30 »

curly_Sue    blush кога ще ни покажеш роклята  smile Ех, как искам и аз скоро да намеря моята рокля с главно "Р"  smile
съвсем скоро ще я покажа. за съжаление не ми позволяват да я снимам,преди да съм я поръчала.
разбира се,че ще я намериш,със сигурност те чака някъде smile успех  good
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: март 17, 2010, 16:15:33 »

Lilium, честно казано не помня името на салона.Единия им магазин е срещу пожарната, а другия в онзи магазин с ескалатора, който е на центъра.Аз не съм от там и все забравям как се казва. biggrin Както каза michelle , с различни платове, роклята изглежда по доста по-различен начин.Няма да стане на 100% като от снимката, но просто модела ми хареса и реших, че ще го направя, дори и с риск от разлика. smile
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #268 -: март 17, 2010, 17:59:21 »

Dallila  Bravo за първа проба, сигурно е било много вълнуващо и приятно  yahoo
jeki прекрасен модел рокля си избрала  Bravo ще си прекрасна булка
curly_Sue колко хубаво, че си намерила твойта рокля из между всички останали, мойте поздравления  Bravo и скоро да качиш снимки  Girl_hide
Активен
rain
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: март 18, 2010, 17:29:12 »

Здравейте момичета,
имам спешна нужда от помощ!  cray Харесах си рокля в един магазин, но цената не ме устройва и ще си я шия при моя позната, но срещам голяма трудност с намирането на дантела. Някой знае ли дали може да се поръча по интернет или от каталози? Забравих да кажа, че съм от Варна. Моля ви, помагайте!  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines