Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 15:16:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 197502 пъти)
 
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 08, 2010, 13:57:51 »

Благодаря ви момичета!Дантелата е от тук(Гърция).При мен изборът на рокля беше лесен,защото майка ми шие много добре.Просто трябваше да си намеря рокля която ми стои добре.Аз от самото начало исках роклята да е с такава кройка и да стои по този начин.И върху готова рокля е лесно да се направят промени,за да стоне мечтаната рокля за мен blum
pepche ,много нежен модел си избрала!Сигурна съм че ще бъдеш прекрасна булка.Късмет в търсенето!
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #196 -: март 08, 2010, 14:20:26 »

Аз вчера имах възможнот да отида до един магазин за рокли, не мерих, но поне си изясни какво горе долу искам  banana- а именно къса рокля отгоре цялата с дантела, с тънички презрамки, горе долу нещо такова като на снимката - само трябва да го открия  focus

Pepche, избрала си много красив и нежен модел  Bravo , успех в търсенето на мечтаната рокля  Good luck
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #197 -: март 08, 2010, 15:17:46 »

pepche, браво  Bravo Ще бъдеш една чаровно-закачливо хубава  булка  give_rose Има такива роклички, макар и да не се откриват навсякъде. Но пък и с една добра шивачка няма никакъв проблем да стане  smile А освен всичко друго ще е много удобна рокличка. Ще можеш да танцуваш през цялото време  Wink
 Иска ми се да споделя своя, макар и скромен опит в избирането на рокля  smile Първо- снимките са си снимки, действителността е друга. Ако имате възможност да видите роклята, която сте харесали, е чудесно. Аз например бях харесала по снимка поне 10 рокли  blush А на живо ми допаднаха половината от тях. От които пък вече според фигурата бройката намаля  smile Ако я няма роклята, пробвайте с максимално близка кройка и материя. Помолете да ви покажат рокля от материята, която харесвате. В случай, че има някакви бродерии и украси- пак подобни.
 Разтъпчете се малко. Поне в пробната  smile Дори и да е рокля- мечта, какъв е смисъла да я взимате, ако не можете да направите и крачка с нея  Wink
 Не се срамувайте да настоявате за ушиване на нова или корекции  smile Понякога нямат особено желание, но с толкова важно и скъпо нещо не би трябвало да се правят компромиси  Wink
 Успех момичета  Good luck И не се отказвайте да търсите  smile
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #198 -: март 08, 2010, 16:38:24 »

pepche, страхотна рокля за танци и закачки. Поздравления за избора!  Bravo


Момичета, купих си вече плат за роклята. Страхотна еластична ликра! Пада тежко и в същия момент не стои твърда и настрани ами "следва" движенията ми. Направо умирам от кеф и нямам търпение да разкарам последните килца и да изприпкам при шивачката.  yahoo  Охххх, кой да предположи, че един плат може да предизвика такова вълнение.  crazy

Оборудвах се и с дрешка за подписването, но няма как да се снимам с нея, защото милото е ужасно любопитен и надзърта изневиделица. Затова нещицата са стратегически скрити при кумата, хахаха!
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #199 -: март 08, 2010, 16:52:07 »

michelle напълно споделям мнението ти и със сигурност ще трябва да се пробва  good Видях нещо подобно, само че беше абитуриентски вариант, и бах с една приятелка, която смея да твърдя, че разбира от мода и тя ми даде няколко съвета относно подходящи варианти като за моята фигура  blush В общи линии разбрах какво искам, сега остава само да пробвам и да видя как ще изглежда  yahoo а се спрях на късичко защото сватбата ще е в разгара на лятото  и наистина искам нещо удобно, лятно и в същото време елегантно  blush
Su_to честити дрешки, ще чакаме снимки ако успееш да се измъкнеш от твоя любопитко  Girl_hide Поздравления и за плата, усетих вълнението ти докато четях за него LOVING  Bravo
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: март 08, 2010, 17:17:03 »

Pepche, и аз искам да те поздравя за добрия вкус  Bravo Мисля, че моделът, който си харесала, е много елегантен и красив. Сигурна съм, че ти ще го направиш още по - красив  give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #201 -: март 08, 2010, 17:18:46 »

 Момичета, и аз се реших да се похваля с моята рокля  blush Малко ми е странно, че една дреха така може да развълнува, но май жените са си жени  Wink
 Надявам се да ви допадне  smile Слагам я в галерията за малко, че имам любопитко у дома  Wink
« Последна редакция: март 08, 2010, 17:20:53 от michelle » Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: март 08, 2010, 17:47:12 »

Michelle, поздравления  Bravo Роклята ти е много нежна и феерична, ще бъдеш една много стилна булка!
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #203 -: март 08, 2010, 17:48:31 »

michelleстрахотна е роклята  Bravo отзад с шлейф ли е, или дължината на задната част е колкото роклята. Много е елегантна, има ли камъчета по нея или така ми се вижда само  blush
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #204 -: март 08, 2010, 18:19:36 »

 blush Радвам се, че ви хареса. Преди да дойде предложението за брак, никога не бях мислила даже за сватбени рокли. Затова събирах, събирах снимки, но все нещо не достигаше. А тази се оказа даже повече от идеите ми. И вие ли след като избрахте бяхте така -  yahoo ?
  pepche , да с шлейф е, но ще може да се вдига. И да, наистина е с камъчета, но на снимката не се вижда чак толкова ясно.
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: март 08, 2010, 20:55:04 »

michelle ,чудесна рокля!Найстина е много нежна и красива.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #206 -: март 08, 2010, 23:08:26 »

Благодаря ти, eva_87  give_rose
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #207 -: март 08, 2010, 23:52:04 »

ех michelle изпуснах да я видя, и нали съм си любопитка  Girl_hide 
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 09, 2010, 00:14:37 »

И аз изпуснах! michelle, радвам се за теб!  smile
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #209 -: март 09, 2010, 07:54:32 »

Ех, michelle и аз не успях да видя роклята, ще се надяваме да я качиш за малко и днес  pardon 
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines