Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 22:12:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 197663 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 22, 2010, 11:45:26 »


много зависи от качеството на ушиване, трябва много плътно да е по тялото, друг е въпрсът, колко тежи самата рокля, ако е по-лекя няма проблем, но ако е тежка, ще се смъква
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 22, 2010, 15:21:01 »

Ще се присъединя и аз към мненията дотук – ако корсетът е добре направен и прилепва плътно около горната част на тялото, задържайки се на талията и ханша, то не би трябвало да има нужда от презрамки и/или подръпване. Също ръбът на деколтето не трябва да е прекалено ниско или прекалено отворен, защото тогава независимо от размера на бюста може да се получи фал при някое кръшно завъртане...  Wink
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #92 -: февруари 22, 2010, 15:22:59 »

Slaveia87 благодаря ти за информацията относно цените в Pronovias , мисля да обиколя повечето бутици в софия през март и тогава  аз също ще мога да споделя нещо с вас  smile щом си избрала роклята по каталог без проба значи със сигурност това е е твоята рокля  Good luck
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #93 -: февруари 22, 2010, 15:27:11 »

Леле как се разписахте за тези презрамки  Wink А аз само информативно си питах. Надявам се обаче тази информация, която поднесохте да е от помощ и за други булки  smile
Определено по пътя на логиката стегнат корсет на рокля от 2 части не би трябвало да има нужда от презрамки. И под стегнат по-скоро имам предвид добре да прилегне към тялото  blush (май се изразявам малко куцо).
Аз се чудех за цяла рокля от плат коприна или сатен с бродерии и дантела. От мненията ви стигнах до извода, че са необходими в случая  smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 22, 2010, 15:41:37 »

Мишел, за цяла рокля, особено от сатен или дантела (ако е качествена), мисля, че по-скоро е добре да поискаш да ти сложат. Пък ако нямаш нужда от тях, най-лесно е да не ги закачаш good
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 22, 2010, 15:42:50 »

michelle, аз имах предвид цяла рокля. Просто корсетът е горната ѝ част, обикновено се шият отделно и някак си се съединяват с долната част, или поне им слагат банели и/или нещо твърдо, та наистина си става корсет.
Аз мерих само цели рокли, сега като се замисля, а нито една от тях нямаше презрамки (или само една, но тя беше с една презрамка  pardon )
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #96 -: февруари 22, 2010, 15:48:31 »

Привет от мен отново smile И аз се чудех за презрамки, заради този ефект, не знам дали някой пусна подобна снимка, но точно това движение ме притеснява:

Но наистина при добре стегнат корсет всичко е стабилно smile

Аз лично си харесах рокля, малко се колебая между любим мой друг модел и този, който смятам да поръчвам, но каквото такова, вече не ми се обикаля smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 22, 2010, 15:51:57 »

по принцип скъпите рокли на проновиас и други, задължително вървят с презрамки, които при нужда да могат да се поставят, иначе кукичките не се виждат. така ще ви е най-спокойно, защото по време на сватбата леко се отпуска роклята, както и се удължава от тежеста.
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #98 -: февруари 22, 2010, 16:31:38 »

по принцип скъпите рокли на проновиас и други, задължително вървят с презрамки, които при нужда да могат да се поставят, иначе кукичките не се виждат. така ще ви е най-спокойно, защото по време на сватбата леко се отпуска роклята, както и се удължава от тежеста.
Това за отпускането по време на тържеството, не ми е хрумвало, но логично е - да...Тогава, без презрамките да се подготвим с по едни лепенки ли какво:
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 22, 2010, 16:33:19 »

Не смятам, че ще е чак такъв проблемът, като гледам повечето булки са без презрамки, аз лчино обаче бих се застраховала, че то веднъж на 100 булки може да стане, ама защо точно на мен, дет се вика.
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #100 -: февруари 22, 2010, 16:58:55 »

Не смятам, че ще е чак такъв проблемът, като гледам повечето булки са без презрамки, аз лчино обаче бих се застраховала, че то веднъж на 100 булки може да стане, ама защо точно на мен, дет се вика.
точно така си е  good

Сега да попитам за мнение, както споменах (май) преди време, съм висока - 1,80, но не съм вейка в никакъв случай, затова се чудя какво рокле ...Пробвах едно на Cymbaline (от някаква по-твърда тафта) и ми стоеше супер, ето такова подобно: http://img.diytrade.com/cdimg/403122/3419697/0/1175216024/Bridal_Gown_Wedding_Dress_Italy_Design_Bridal_dress.jpg,  но принципно много ми харесват  и дантелените рокли по тялото, не можах да пробвам такава (нямаше размер), реших да е модела на Cymbaline, но още леко ме гложди нещо за тези дантелени ...
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 22, 2010, 17:07:10 »

точно така си е  good

Сега да попитам за мнение, както споменах (май) преди време, съм висока - 1,80, но не съм вейка в никакъв случай, затова се чудя какво рокле ...Пробвах едно на Cymbaline (от някаква по-твърда тафта) и ми стоеше супер, ето такова подобно: http://img.diytrade.com/cdimg/403122/3419697/0/1175216024/Bridal_Gown_Wedding_Dress_Italy_Design_Bridal_dress.jpg,  но принципно много ми харесват  и дантелените рокли по тялото, не можах да пробвам такава (нямаше размер), реших да е модела на Cymbaline, но още леко ме гложди нещо за тези дантелени ...

Bishkotski роклята е много хубава, аз също много харесвам дантелини много са царствени, но като имаш съмнения е малко гадно ...но иначе тази която показа е  Bravo
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #102 -: февруари 22, 2010, 17:38:16 »

Bishkotski роклята е много хубава, аз също много харесвам дантелини много са царствени, но като имаш съмнения е малко гадно ...но иначе тази която показа е  Bravo
Радвам се, че ти харесва  give_rose
Най-добре да отивам да поръчвам и да приключвам със съмненията набързо smile  Girl_hide
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #103 -: февруари 22, 2010, 18:31:56 »

Здравейте момичета виждам,че си говорите за бюстиетата аз бях с рокля с бюстие на бала си и трябва да ви кажа,че се чувствах адски некомфортно,не защото се страхувах"нещо" да не изкочи(то в моя случай няма и какво де Ashamed)а защото самото бюстие беше с много банели и ме пристягаше ужасно,така че за сватбата твърдо съм решила да избегна това мъчение crazy
На всички ви пожелавам да изберете най-прекрасната рокля за този приказен момент twohearts
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #104 -: февруари 24, 2010, 16:12:47 »

Не знам дали някой вече е пускал този сайт smile, но тъй като някои момичета си търсеха роклички за подписването :

http://www.sherrihill.com/dresses/cocktail-dresses.php

Доколкото имам представа моделите на Шерил Хил могат да се поръчат от бутик Belnoir. Ако ли пък не, поне може да си харесате нещичко да се ушие  Wink



Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines