Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:30:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 185746 пъти)
 
bena82
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: април 20, 2010, 17:04:44 »

А как излезе от това нелепо полужени.Нова рокля ли си взе?
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: април 20, 2010, 17:17:29 »

Да,взех си нова рокля от Princess около месец и половина преди сватбата.Роклята е на White One и е в галерията ми  smile.Много съм доволна от тях.Не искам да мисля вече за изминалите неприятности и изгубените пари.Станалото станало.Така,че,момичета,отваряйте си очите на четири,за да не може нищо да помрачи този прекрасен ден от живота ви,както и подготовката за него!
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: април 20, 2010, 18:03:44 »

smile  Много съм щастлива, че почти съм готова с всичко.ПОЧТИ е много важна дума. Но поне с роклята бях първа, че като гледам и чета това е най-важното нещо и сигурно щях да се побъркам.Моята рокля е тази от сватбата на майка ми(сигурно ще ви е смешно), но н амен страшно ми харесва. Когато ходя на пробна прическа ще се облека и ще си направя снимка да ме видите с нея. :girl_wink
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #483 -: април 20, 2010, 18:06:27 »

Момичета помагаите немога да се реша а време неостана.Минах всички салони в София най-добре ми седяха роклите на Demetrios ,но са и много скъпи.Мисля да шия в Романтика някои ползвал ли е услугите на модната къща.Даите съвет GROAN

bena82, доколкото знам салон Арети дават рокли под наем, може да помислиш и за такъв вариант, щом най-много си харесала рокля Деметриос. Успех  good.
« Последна редакция: април 20, 2010, 18:10:34 от Lilium » Активен
pipi_geor
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #484 -: април 20, 2010, 23:46:33 »

bena82  и аз съм супер предубедена за шиенето и според мен рокля под наем е добър вариант. Vessy толкова е хубаво, че ще си с рокята на майка си, направо се развълнувах Bravo
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: април 21, 2010, 08:52:37 »

 Girl_hide  А аз си мислех, че ще ми се смеете. Никъде не съм видяла някой да е със старата рокля на майка си, но на мен си ми харесва, а и не всички знаят Wink
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: април 21, 2010, 08:57:10 »

Vessy според мен е страхотно. На мама роклята е доста страомодна и не бих я облякла, но изключително много харесвам идеята за приемственост между родители и деца. Въобще няма повод някой да ти се смее, даже напротив - аз лично не виждам по-хубав начин да покажеш уважението си към майка си точно на сватбения ти ден.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: април 21, 2010, 10:29:58 »

Vessy, защо да ти се смеем?!?! crazy Много мило ми звучи това с роклята. Не съм я виждала, но много неща от комунизма са много красиви и стилни, и определено по-качествени. Дори и да се наложи лека корекция.....изборът ти е много хубав. И те подкрепям. Това е голям жест към нея. Bravo
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #488 -: април 21, 2010, 10:56:49 »

Vessy, това което си решила за роклята, е една от най-красивите сватбени традиции  10x Може би майка ти няма да ти го каже, ала със сигурност това ще я направи невероятно щастлива  smile
Ако не искаш да я запазиш в тайна до сватбата, ще ни я покажеш ли?  blush
« Последна редакция: април 21, 2010, 11:09:03 от michelle » Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: април 21, 2010, 11:31:48 »

Мисля като отида на пробна прическа да я облека да се видя и ще се снимам да я покажа.Естествено, искам да чуя и вашето мнение. А имам един въпрос, понеже роклята представлява:подплата и  горната част е дантела, има коланче също от дантела.На мен ми се иска да си взема колан от сатен или някакъв друг плат, за да стане голяма джуфка.(дано ме разбрахте), та от къде мога да се сдобия с това. В някое шивашко ателие дали ще се съгласят да ми направят коланче?  huhhuh.gif
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: април 21, 2010, 11:37:56 »

На която и шивачка да я занесеш, ще ти извърши корекцията. Само си харесай плат за джувката  girl_wink
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: април 21, 2010, 13:26:12 »

Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines