Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:50:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 185750 пъти)
 
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: април 20, 2010, 07:59:43 »

DoniM, и двете рокли са много хубави.Първата ми харесва повече като модел, но както каза velvet, ако се промени цвета, се губи идеята.Която и да избереш, ще си много красива булка.  give_rose
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: април 20, 2010, 08:29:27 »

Благодаря много момчета. Настина да си избереш рокля е голяма дилена особено, ако харесаш повече от една  pardon
Но мисля, че при положение, че сватбата е август ще е добре да изчакам май месец да направя още един тур в Асеновград, за да видя новите моделчета  girl_wink
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: април 20, 2010, 09:35:23 »

Lunno momiche, сложих ги отново  smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: април 20, 2010, 09:38:09 »

divanetata, много много ти благодаря!  give_rose
На мен всичките ми харесват, само предпоследната ми е малко прекалено семпла, но са много хубави! Поздравления!   Bravo
Последната най-много ми харесва.  good  Bravo
« Последна редакция: април 20, 2010, 17:29:24 от lunno momiche » Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #469 -: април 20, 2010, 12:21:35 »

Супер са, но на мен последната пък най-много ми хареса, много романтична и красива е, с едно красиво бижу и прическа ще е фантастично  girl_in_love
Активен
baby_blond
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #470 -: април 20, 2010, 13:12:56 »

 Bravo най-накрая и моята рокля е готова!!! Много се радвам yahoo. Само да споделя , че е първата рокля която мерих,но пък и честно казано съм мерила само 3 рокли...много различно от това, което си представях.Отидох с идеята за изчистена рокля,а вижте с какво се върнах хахах.
Активен
_kalinka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #471 -: април 20, 2010, 13:30:30 »

Честито, baby blond  smile Определено ролкята не е изчистена,но не е и натруфена - много е красива. Точно златната средата  give_rose
По фона на снимките ми се струва, че от Милена Асеновград, или се бъркам? И моята е оттам. Как ти се сториха като обслужване и качество?
Активен
baby_blond
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #472 -: април 20, 2010, 13:55:56 »

_kalinka благодаря за милите думи. Ами да точно от Милена Асеновград е роклята. Честно казано съм много доволна от момичетата. Бяха много любезни,но и аз не съм много труден клиент Wink Интересно ми е само дали всичките тези декорации ще издържат цяла ден и цяла нощ,щото като ги гледах са лепени ,а не шити. Надявам се ,че няма да имам проблем,но ще видим! crazy
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #473 -: април 20, 2010, 14:22:08 »

ЧЕСТИТО, baby_blond !!! Много ми хареса роклята ти и смятам, че ти стои чудесно! Пожелавам ти много щастливи мигове с нея!

Въпросът за залепените елементи по роклите беше коментиран някъде по-назад в темата и някои от предишните булки казват, че са нямали проблеми и нищо не се е отлепило от роклите им!
Активен
_kalinka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #474 -: април 20, 2010, 14:44:27 »

biggrin и аз питах някъде из темите за лепените елементи, мисля, че в тази за Асеновград. Отговорът беше, че няма проблеми, но е хубаво за всеки случай да си имаш конец и игла. Аз , честно казано, не мисля да си нося, защото не виждам как в разгара на сватбата ще седна да шия. Пък и да падне някое мънисто или дантелка, едва ли ще е фатално и някой ще забележи.
От друга страна си мисля, че ако бяха некачествени и разлепващи се роклите, щеше да им излезе лошо име на Милена-та бързо бързо  и да се разчуе good
На 2 май ще я видя и ще докладвам, ако има проблеми smile
Активен
bena82
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: април 20, 2010, 15:49:16 »

Момичета помагаите немога да се реша а време неостана.Минах всички салони в София най-добре ми седяха роклите на Demetrios ,но са и много скъпи.Мисля да шия в Романтика някои ползвал ли е услугите на модната къща.Даите съвет GROAN
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: април 20, 2010, 16:01:39 »

Аз там си ших роклята за бала. Да ти кажа опитват се да въртят номера. Бях си избрала определена дантела, но на пробите ми пробутваха една видимо по-обикновена. Малко и с парите се опитаха да ни набутат.  В крайна сметка се получи добре роклята, въпреки че някои неща не бяха доизкусурени. Ако си от този тип, който да не си мълчи, а да ги натискаш ще се оправиш, но са си излишни нерви според мен.
Активен
bena82
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: април 20, 2010, 16:40:33 »

Абе да ти кажа и цената я стакмяват според зависи.Аз принципно съм много предобедена за шиенето но май на там вървят нещата за съжаление.
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: април 20, 2010, 16:59:20 »

Bena82,не те съветвам да използваш услугите на Романтика!Аз жестоко се опарих с тях,за малко да остана без рокля за сватбата :no:Бяха страшно некоректни.Обещаха да ми ушият роклята за един месец,но когато отидох след един месец,още не я бяха започнали!!!Още един месец по-късно получих едно жалко подобие на рокля,нямащо нищо общо с оригинала.Отказах да я приема,а те отказаха да ми върнат капарото!София Борисова дори имаше наглостта да каже,че роклята ми пада от бюста,защото съм имала малък бюст  crazy
Съжалявам,че се налага да кажа това,не искам да плюя никого,но съм отвратена до дъното на душата си  bad
Активен
bena82
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: април 20, 2010, 17:03:15 »

Благодаря за отг.Това е много страшно което казваш.Направо незнам какво да кажа.
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines